Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

мишкі плакали і давілісь, но всьоравно прадалжалі єсть кактус

:D

Ты это о чем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Я так розумію, сьогодні зібрались ті, кому lilechka добряче насолила? По одному не змогли довести свою силу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би lilechka краще вникнула б в тему, вона б розрізняла манеру спілкування на борді/в неті від елементарної безграмотності. lilechka, може варто перечитатми всі 16,5 сторінок теми)))?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би lilechka краще вникнула б в тему, вона б розрізняла манеру спілкування на борді/в неті від елементарної безграмотності. lilechka, може варто перечитатми всі 16,5 сторінок теми)))?

Якщо вам так хочеться - читайте! Хочете писати єврейською - пишіть! Хочете погнати - поженіть! Мені ваша думка десь далеко в ...

Всім ніколи не вгодиш! Хоча я цього не прагну!

Всім дякую за інтерес до моєї особистості. Приємно, що не ігноруєте ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би lilechka краще вникнула б в тему, вона б розрізняла манеру спілкування на борді/в неті від елементарної безграмотності. lilechka, може варто перечитатми всі 16,5 сторінок теми)))?

Якщо вам так хочеться - читайте! Хочете писати єврейською - пишіть! Хочете погнати - поженіть! Мені ваша думка десь далеко в ...

Всім ніколи не вгодиш! Хоча я цього не прагну!

Всім дякую за інтерес до моєї особистості. Приємно, що не ігноруєте ;)

далеко десь???

а хто ж недавно писав про "Автора,який живе у соціумі (у даному випадку - це борда) і потрібно жити за правилами цього соціуму"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далеко десь???

а хто ж недавно писав про "Автора,який живе у соціумі (у даному випадку - це борда) і потрібно жити за правилами цього соціуму"

От не можете, не перекрутити все.

Мені ваша думка фіолетова!

А повожусь я так, як виховали мене в соціумі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

далеко десь???

а хто ж недавно писав про "Автора,який живе у соціумі (у даному випадку - це борда) і потрібно жити за правилами цього соціуму"

От не можете, не перекрутити все.

Мені ваша думка фіолетова!

А повожусь я так, як виховали мене в соціумі

no comments :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча сумніваюсь, що розуму добавиться

Когось тут тошнило від "русько-украйонскіх словєчок":

Якщо це задум, то бажано його в лапки брати. ТошнитьНудить вже від різних "руско-украйонскіх" словечокслівець!

І лапок малувато.

Хочете писати єврейською на івриті - пишіть!

Тепер бачите як легко стати сабжем цієї теми? Самі цього хотіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, мені здається, що то вже трохи перебір.

В цій темі соромлять, або намагаються соромити унікумів, які через слово, а то й в кожному слові, роблять помилки. Кожен із нас часом пропускає одну-дві коми в складних реченнях, або використовує не зовсім літературні слова.

Навіть тим, хто рідко робить такі помилки, в цій темі дають зауваження, і то без всякого злого умислу, як то кажуть "любя" :).

П.С. Безграмотних на форумі вистачає, може, почати не з тих, хто вжив слово "тошнить" і "добавиться".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я умисно такий перебір і зробив.

Сам часто використовую русизми, бо запарився лазити в гугл-транслейт перекладати з рідної російської на українську. Просто Лілечка не зовсім розрізняє манери спілкування і безграмотність. В контексті цієї теми. Ви ж ще це пам*ятаєте:

' timestamp='1305895826' post='1052374890']

ану бистрєнько швиденько всі призналися зізналися хто топікстартєра абіжав ображав

і про розділові знаки не потрібно забувати ;)

Розрізняти задум автора від безграмотності - діло тонке)))

?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я умисно такий перебір і зробив.

Сам часто використовую русизми, бо запарився лазити в гугл-транслейт перекладати з рідної російської на українську. Просто Лілечка не зовсім розрізняє манери спілкування і безграмотність. В контексті цієї теми.

Дуже приємно, що українською мовою в тебе досить гарно виходить спілкуватися, не зважаючи на те, що рідна мова російська.

Я, якщо чесно, теж не в захваті від навмисного калічення української мови і використання албанської. Хоча, на жаль, вже звикла, і поки не звернули б на це увагу, то і не сильно помічала.

Сама іноді цим грішу, але дуже рідко - в асьці і з 1-2-ма людьми, які люблять так спілкуватися :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1305895826' post='1052374890']

ану бистрєнько швиденько всі призналися зізналися хто топікстартєра абіжав ображав

і про розділові знаки не потрібно забувати ;)

Розрізняти задум автора від безграмотності - діло тонке)))

?

Найкращий задум автора - це гарна, обгрунтована думка, оформлена чистою українською мовою з дотриманням елементарних правил правопису.

А задум автора при використанні каліченої мови в більшості випадків полягає у тому, щоб повеселити народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Лілечка не зовсім розрізняє манери спілкування і безграмотність.

І тому треба її ткнути носом? Ти справжній жентельмен. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, якось я це пропустив

' date='Вчера, 23:08' post='1052294947']

ну а граматнастію панти ганять - ета я даж ні знаю кєм бути нада - акадєміком, не менше, й#пть

А хто каже про "панти"? Мова йде про банальну повагу до співрозмовників і до мови вцілому. Ніхто тут не займається "буквоїдством", а дратує найбільше НАВМИСНА безграмотність. Чомусь подобається людям навмисне калічити мову. Замість того, щоб просто написати нормальними словами, через одного кривляються, як Петросяни і думають, що вони або круто написали, або смішно, або просто дотепно, хоча з боку це виглядає просто по-уродськи. Мову шкода.

Підтримала б 100 разів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Лілечка не зовсім розрізняє манери спілкування і безграмотність.

І тому треба її ткнути носом? Ти справжній жентельмен. ;)

Я як би розвинув думку [nd] та MOTOROLLLA, а не для того щоб зачепити тонку жіночу натуру :). Тут і без мене є кому її потролити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто Лілечка не зовсім розрізняє манери спілкування і безграмотність.

І тому треба її ткнути носом? Ти справжній жентельмен. ;)

Він просто не знає значення цього слова. А і навіщо?! Якщо можна похамити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тепер я ще й хамло. Ну давайте, продовжуйте лити на мене гівно. Прикро що не розумієте.

А lilechka попрошу процитувати моє хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, тепер я ще й хамло. Ну давайте, продовжуйте лити на мене гівно. Прикро що не розумієте.

А lilechka попрошу процитувати моє хамство.

На старт, увага, почин.... Не збираюсь я до такого опускатись! У мене є речі важливіші та цікавіші, ніж "лити гівно". І якщо вже ти не вловив у своїх словах нотки хамства, то не мені тобі їх вказувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут двоє людей, які вставляють в кожну тему свій (інколи недоречний, а подекуди і не один) коментар, вважаючи, що так вони здобувають повагу бордівчан. + можна пАіЗдєВаЦцо з мови для досягнення більшого "еффекту". А коли це не сподобалось lilechka - один з цих двох привів в тему дівчину, друзів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю, що є люди з непереборним бажанням виділитися. Колись, у дитинстві їм невистачало уваги і у старшому віці сформований комплекс змушує індивіда шукати різноманітні способи привернути увагу до себе. Одним з таких способів при електронному спілкуванні є вживання різких слів (суржик, матюки, грубоці і т.д.).

Є на форумах і індивіди, які аби показати себе крутими "гаварять на НЕчистой росийской мове". Основною їх помилкою, яка їх видає, є те, що вони бідняги, не знають що рос. мова досить важка у написанні - існують дуже значні відмінності у розмовній мові та написанні слів. Кумедно інколи слухати, коли на Люксі зачитують СМС з вітаннями з Смолигова, написані рос мовою, а точніше жахливим суржиком.

Взагалі про російськомовних.... Наші російськомовні, самі того не помічаючи, говорять не справжньою рос мовою. Невірні наголоси у словах, багато звуків "о", де корінні росіяни вживають "а" і т.д. Пригадується ... "Дєвушка, ви москвичка? Да, а що?"

Висновок: в умовах тотальної безграмотності у молодіжному середовищі людина, яка спілкується літературною мовою гарно сприймається і має значно вищі шанси на успіх у житті. Інтелегентну людину поважають. Для неї відкриваються значно ширші життєві горизонти. Бувають виключення (професор). Але це виключення....

Повідомлення не адресоване комусь конкретно, а описує загалом ситуацію у суспільстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...