Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

тоді лишається читати борду))

"Кожному своє" (с)

Кому "поржать" перед сном, а кому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Кому "поржать" перед сном, а кому...

..."поржать" ранком вранці з "поржавших" перед сном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому "поржать" перед сном, а кому...

..."поржать" ранком з "поржавших" перед сном.

Добре сміється той, хто сміється останній , як кінь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні снилось, що мої помилки обговорюють в цій темі...

А тепер уяви, що допустив помилку у цій темі, і... тепер взагалі не заснеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні снилось, що мої помилки обговорюють в цій темі...

Значить, ще є совість, яку вночі не приспиш )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер уяви, що допустив помилку у цій темі, і... тепер взагалі не заснеш.

мені сьо'дні певно до години третьої-четвертої ранку спати не прийдеться: і "поржать", і "замістьпоржать", і "не-спать-бо-помилився". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а теперь буду сказать без бумажки. Ну, я всем урок грамотной речи даду, даду, даду да. А то усилился ее падеж, понимаете ли, и нужен внедреж, товарищи. Ну, я понимаю вашу реакцию, вы со мной согласны, и это правильно. А то многие товарищи вот тут все время говорят ширше – это неправильно, правильно – ширее. От безкультурия все. Мало мы еще с вами книг, понимаете ли, третьяковских галантерей, тоже пока мало. Вот где собака порылась. Окультуриваться надо. Выставки, надо, надо, народной резни по дереву, ну вы знаете, Бородинскую пилораму, тоже конечно, ну и Зимний дворец, ну вы знаете, архитектор расстрелян, ну это все знают. Ну, я вам прямо скажу верх геноцида и апартамента, мы не позволим кому не попадя, у нас своя голова за плечами. Поэтому мы всегда будем жить, закусив рукавами. Как говорят французы, такова Тель-Авив. И наши недостатки никогда не достигнут своего апупея апофеоза. Ну так любил сказать еще немецкий сказочник Фридрих Энгельс. Ну и не только он, вот и Раиса Максимовна в курсе. Ну, все – регламент. Ну, все – регламент, обождите, обождите. Ну, и по процедурному вопросу, обождите, а то ложут и ложут, понимаете ли, работать не дают. И все меня винят в этих записках, мол, я еще в прошлом годе сказал, что у нас все будет, ну я же не сказал, что у вас все будет.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понеслась пи"да по кочкам :0095:

я так понимаю, после обеда всех попёрло поупражняться в остроумии и грамотности :g05::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом журналісти по сусідству придумали нове слово: "Фінанас". Пруфлінк і пруф-jpg:

post-3641-0-97084200-1305806815_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль не захватил Адреналин таймс вчера, у них там на титульной 2 грамматические ОпШЭбки :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай вже краще борда сниться, ніж рідний універ. Якщо вже так зачепило - то уві сні в мене була кнопка "забанити" (яка вона я не знаю, але була точно). На рахунок знаходження помилок і переживань нічних - фіквам, останнім часом якщо й робив, то свідомо.

p.s. erica, чим запропонуєте займатись? Для початку треба створити тему "Шукаю супутницю..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- уві сні в мене була кнопка "забанити"

хош, я тебе разшифруюю твой сон ? :D

Значить пидсвидомо у тебя в наличии есть желание стать модэром, так сказать латентный модератор, попроси кого нить из власть имущих, что записали тебя в число избранных, и тогда сон станет реальностью, и будет тебе счастье :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку треба створити тему "Шукаю супутницю..."

Для початку треба подумати, чи вона потрібна)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto - значить вночі я зовсім інша людина=) Вдень зовсім не хочеться бути модером, невдячна робота

Oksana04 - звичайно потрібна, щоб борду надвечір не читати=))

erica - ахах, створю і набіжуть заздрісники з порадами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

erica - ахах, створю і набіжуть заздрісники з порадами

Звичайно набіжАть, але чого заздрісники, просто добрі люди. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

erica - ахах, створю і набіжуть заздрісники з порадами

Звичайно набіжАть, але чого заздрісники, просто добрі люди. :D

О ні, помилка підкралась непомітно :) На форумі я вже 3 роки і зрозумів, що для таких питань тут немає добрих людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На форумі я вже 3 роки і зрозумів, що для таких питань тут немає добрих людей

Просто три роки назад мене тут не було :D :D :D:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...