Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну тоді вже мало б бути "ВОТ ЛИЧНАЯ КОПИЯ..."

...дик...а там буква "В" якраз обрізана 94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

унікум з Горохова отжигає:

ДОБРИЙ РАНОК ВСІМ!Я новенький.І зразу до вас прийшов я,з такою проблемою.Я сам живу в місті Горохів.Купив я декілька днів назад,в Луцьку,ноутбука.Захотів я, до нього підключити беспровідний інтернет від Укртелекому.Пішов я на пошту.А на пошті мені кажуть,що не підключать мені,бо в них немае спеціального обладнання для такого підключення....А коли воно буде,то вони не знають.Я там написав заяву.До речі,там повно є тих заяв,від людей,на підключення інету.А толку с того?Навіщо,Укртелеком проводить ту акцію,якщо немае тих модемів,я того не розумію....І от я не знаю,що мені робити.Міг би підключитись до другої компанії,але вони дуже дорогі(МТС,Київстар)....І от не знаю,скільки мені прийдеться чекати.Я готовий оплатити повну ціну модема з тіею підтримкою Вайфай,але що з того,як його всерівно тут немае....А може,в Луцьку,його можна купити?Але якщо я його там куплю,то чи поставлять мені ,його,місцеві майстри?Можливо,так не можна?Ну я не знаю,що мені робити....Але чекати довго,теж не вихід.Підкажіть мені пожалуста!Буду дуже вам вдячний!
ШАНОВНІ ДРУЗІ!Хочу у вас дещо запитати.Дайте пожалуста відповідь на моє питання.Питання у мене таке.Наприклад,я проживаю в Горохові,інтернет від Укртелекому,я не можу собі провести,бо немае на пошті модемів.А якщо я попробую провести інет,за допомогою Луцька(луцьких майстрів).Це можливо?Чи ні?Чи напевно мені не дозволять цього зробити?Дайте пожалуста мені відповідь!БУДУ ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНИЙ!
ДРУЖЕ!Я думаю,що це менi нiчого не дасть....Я ще думав,через їхній сайт(Укртелекомівський),чогось добитися.Але все марно....Я на їхному сайті,оставляв заявку,на підключення інету,але з їхньої сторони,не було ніякого відгуку.....Оставляв їм свої дані(фамілію,номер телефона),але з їхньої сторони,ніякої реакції....Тоді я позвонив в Луцьк,на Укртелеком,а там мені запропонували мобільний інтернет...Ну це просто дурдом.В мене вже почалась депресія.....
Скажіть мені пожалуста,скільки зараз коштує модем до інтернету,від Укртелекому.І скажіть мені,де його можна придбати.І дайте мені пожалуста,характеристику нормального,надійного модема.І скажіть мені,ціну на нього!
Дякую за відповідь!Я от тільки що взнав,що в нас в Горохові,в одному магазині продають модеми за 190гривень.Підкажіть мені пожалуста,брати мені такий модем,чи їхати в Луцьк,і шукати дешевший.Я в тих модемах зовсім не розуміюся,для мене цей модем є якоюсь своєрідною новинкою.Я його(модем), перший раз побачив,тільки зараз на фото,в інеті.
Мають мені поставити модем,за 1гривню.Але от я не знаю,чи то провідний модем,чи безпровідний?Треба піти завтра на пошту,і розпитати в них.Якщо безпровідний модем,то тоді потрібно купити кусочок кабеля,а якщо провідний модем,то тоді треба,метрів 12-15кабеля.

BАСЬОК!За твій пост,я тобі звичайно дякую,але слово Спліттер,для мене незнайоме.Але це, і не дивно.

ШАНОВНІ ДРУЗІ!Підкажіть мені пожалуста,а який краще інтернет підключити мені?Я хотів би,на своему ноутбукові,качати фільми з інета,хотів би дивитись футбол через інтернет.Якщо я візьму собі інет,за 60гривнів,то ціеї швидкості буде достатньо,для нормальної закачки фільмів,і нормального перегляду футболу???Чи треба брати дорожчий інет?

в мене тєлехвон Нокія, але він пи...єний, шо мені робить?)))

і так далі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам фірмені футбольні бутси

Не фір мені не фііііір, я сивий чоловііііік

Мов одинокий звіііір, вступаю в новий вііік... кхм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола Янович?

Ні, місцевий оригінал :smile3:

Нагадує манеру спілкування директора Інтернет-центра Едіка, на борді під ніком "elutsk", хоча можливо це і різні люди, але манера однакова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продам кускі мертвих ноутів

Також є в наявності кролячі лапки, жаб"ячі шкурки і пазурі кажанів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прислав мені тут друг (бордівець) одну річ для ознайомлення. Це трошки не Борда, але мене це "вбило", не можу не поділитись.... Читати акуратно, бо можна мозок поламати :D

[23:16:13] -Faust-: ем.. ти хто ?

[23:23:17] Vile Neizen: Якось за дорвеї говорили, в роми був

[23:23:28] -Faust-: ааа

[23:23:33] -Faust-: згадав

[23:23:57] -Faust-: як успіхи ?

[23:27:03 | Удалены 23:27:13] Vile Neizen_Луцьк: Сообщение удалено.

[23:27:18] Vile Neizen_Луцьк: блін)))

[23:27:25] Vile Neizen_Луцьк: мав редагувати

[23:27:44] -Faust-: пиши на тій мові яка тобі зручна, я широкопрофільний

[23:29:23] Vile Neizen_Луцьк: я на учьобе - часу на роботу нема - мені 17 лет)

копирайтом зацікавився - прочитав вобшем аспекти поняв, там сканом журналів газет і іншої ЗМІ можна до 1$ збивати з статті?(тіпа лафовий заробіток)

[23:30:16 | Изменены 23:30:23] Vile Neizen_Луцьк: це поки так на швидку руку...

[23:30:46 | Изменены 23:31:02] -Faust-: ти б чимось дійсно вартим уваги зайнявся.. а то все ти до великої цілі через жопу лізеш

[23:31:16] Vile Neizen_Луцьк: вобшем які плани

[23:36:11] Vile Neizen_Луцьк: windata.ru - познать всю винду;

PHP - 5 видеокурсов

Mysql - поидее читать тре буде

javasript, frame, xml і прочий бред - в цей час вже буду дорвеї пічкать...

гляну отдачу од дорвеїв - пойму чи мені світить писати унікальні скріпти для швидкої видачі дорвеїв в топе...

потім на основе 1-2 сотні бачей - купляєм норм хост і робимо ресурс - задумка приходила на Discovery, BBC, National Geographic.

Живем щасливо десь твого возраста вже - шукаєм інвестиції акції облігації і прочий бред (гроші роблять гроші - як я поняв тре просто знайти тіпа який в тому шарить)

[23:37:13] Vile Neizen_Луцьк: активна робота почнеться після універа який мені до дупи) як і вся учьоба в мире

[23:38:07] Vile Neizen_Луцьк: шо мене цікавить була тема шо ти казав на дорвеях не буде багато

як поясниш топ, де 1 місце має 800 000 грн

[23:39:27 | Изменены 23:39:54] -Faust-: маладєЦ, вазьми собі канхФетку "Тузік" (очЄнь нех*йовая канхФетка) на сЄрвантЄ за портрЄтом ЛєНіна..

а якщо серйозно.. то все, що ти написав це великий ПУК.. ібо Ізначально не туди мислиш

[23:39:54] Vile Neizen_Луцьк: да і головне не приділяй на мене потрібного часу - шоб не було обід

[23:40:22] Vile Neizen_Луцьк: написав ти вполне ясно - і в то же час нічо не ясно

[23:40:24] -Faust-: зараз в мене час вільний

[23:40:44] Vile Neizen_Луцьк: тре згадать пас от кліквіпа

[23:41:47] -Faust-: давай я не буду тобі говорить що думати і робити.. ти це копірни і роздрукуй на листку а тоді запечатай в конверт і сховай, а відкриєш через 10-12 років і почитаєш і прикинеш що з твоєї задумки вийшло і що я тобі написав.. тоді ти все зрозумієш

[23:42:18] Vile Neizen_Луцьк: тобто ти прост каж роби як знаеш побач результат

[23:43:39] -Faust-: ех.. 17 років.. якщо чесно то моє покоління в 17 років трошки адекватніше мислило і без компів а користуючись елементарною логікою і враховували самокритику.. чого і тобі раджу

[23:47:06 | Изменены 23:47:30] Vile Neizen_Луцьк: адекватно скажу, що граматика кульгае - но мне как то пох, тре російською без помилок навчитись писати, а потім англійською)))

сумніваюсь шо пропаду - упорство дуже велике... в інеті бабла добюсь...

дорвеї по топу судячи www.klickvip.com заробляють від 300 до 8 000 доларів на день - це фейк по твоєму?

[23:48:32] -Faust-: напряжи мозГ і подумай сам, фейк це чи ні

[23:48:34] Vile Neizen_Луцьк: на мою думку це прост тіп з опитом більше 5 років, і программним забезпеченням на суму 10 000 доларів, і в нього все на автомате

[23:49:10] Vile Neizen_Луцьк: думаю не сума маленька

[23:49:24 | Изменены 23:49:34] Vile Neizen_Луцьк: посравнению з корпорацией на яку він работае

[23:53:49 | Изменены 23:54:35] Vile Neizen_Луцьк: ти пишеш догадками - і лишній раз напрягаеш мене... тому і питаю шо советуеш - критиковать не буду даж поблагодарю - ібо я не дятел...

кожен робить помилки - мож піду тим слідом шо і ти, мож мене неодноразово обламували візуально - шо цих денег і не буде, мож я не знаю як економіка устроена ібо все шо я бачив блеф, може не стоїть цього всього писати - оскільки не люблю багато говорити, кста еслі че под тобою буду прцювати в залежності чии ти займаєшся і т.п.

[23:54:03] Vile Neizen_Луцьк: шяс посмотрем я прост офф скоро

[23:55:18] Vile Neizen_Луцьк: з цього момента пишу оч кратко)

[23:55:52] -Faust-: якщо чесно то навіть Азаров говорить краще як ти пишеш, без обід ))

[23:56:24] Vile Neizen_Луцьк: не знаю його

[23:56:31] -Faust-: буває

[23:57:19] -Faust-: ну так для справки, Азаров - це прізвище діючого прем'єр-міністра України, Україна - це країна в центрі Європи де ТИ живеш і знаходишся

[0:04:42] *** Vile Neizen_Луцьк отправил Image 000.jpg ***

[0:06:36] Vile Neizen_Луцьк: фейк?

[0:06:53] -Faust-: да

[0:07:04] -Faust-: хоча може бути і правда, тільки ти неуважно читаєш

[0:07:57] -Faust-: хто такий вебмайстер вкурсі ?

[0:08:08] -Faust-: чим він займається і т.д. ?

[0:08:22] Vile Neizen_Луцьк: без сарказма

[0:08:30] -Faust-: до чого тут сарказм ?

[0:08:37] Vile Neizen_Луцьк: до того шо знаю

[0:08:51] -Faust-: ну так ти зрозумів за що їм платили ?

[0:09:34] Vile Neizen_Луцьк: В таблице ниже Вы можете видеть сегодняшний TOP20 мастеров в нашей партнерской программе. Мы гарантируем нашим партнерам максимальные биды, наибольший выхлоп с их трафика в сравнении с конкурентами и быстрые выплаты без холдов.

[0:13:20] Vile Neizen_Луцьк: з хлопакою мого віку, якому кожен день чпокають мозок - що вчися дитино підеш на державну роботу і здохнеш не дотягнувши до 5к грн в місяць, не варто спілкуватись на професійній мові.

Прийде час (2017рік) не факт що програми щолкатиму як насіння, чи буду працювати в когось на підприємстві вполне можливо з Романом... здружились доволі непогано... Може взагалі інет виявиться не моїм

[0:14:16] Vile Neizen_Луцьк: adsence чи ppc? чи ще щось - та елементарщина куди краще податись?

[0:14:36 | Изменены 0:15:32] Vile Neizen_Луцьк: адрес ресурсу і більше нычого не прошу) тож не хочу тебе мучити

[0:15:20] -Faust-: якщо чесно ні те ні інше тобі не допоможе.. послухай тих хто тобі каже реальні речі.. здобудь освіту по максимуму а тоді будеш мріяти

[0:15:49] -Faust-: і оприділись чим ти будеш займатись.. напрямок..

[0:16:04] Vile Neizen_Луцьк: думав створенням різних сайтів

[0:16:22] -Faust-: ок, знач у веб хочеш.. йди вчитись на кодера

[0:16:46] -Faust-: не забивай гавном голову і дитячими мріями

[0:23:39 | Изменены 0:24:32] Vile Neizen_Луцьк: в мене з здібностями до математичних наук непогано - тому йду на програмування.

Є курс "спеціалізований" я так поняв шо приходиш і так і кажеш я хочу клепать сайти і втом роде і вони кажуть шо за напрямок.

Кароч вчу писати програми сирі на віндовс взагалі в універі, а так як цей рівень набагато вищий чим веброзробка, то я думаю це правильний вибір - вебку сам освою...

З твоїх слів тре йти на приватку знаючи поглибленно і вільно сучасне програмування, той самий Cisco про який я не читав, або похвастатись оригінальною ідеєю - яку замітять політика і проче херомантія - і вазьме тебе в прислуги... до 7000 доларів...

спасибі за консултацію, дуже вдячний за інфу, через 10 років точно звяжусь за цю розвому) 06.04.2021) роскажу до чого привело упрямство)

[0:24:37] -Faust-: ок

От мені цікаво: це зараз всі 17тирічні такі, чи це лише другу попався такий самовиродок???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твій друг точно бордовець, помітив свій вислів. Мене цитують :smile3:

Крилаті фрази я запам'ятовую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, ти шо неможеж порішати ?

п.с. Негоніть на нього - він норм тіп, а діпломна захист аж в червні, такшо ше такіх 3 мона зробити=)

АВ_ФОРЕВА=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто шедевр! Я навіть виправляти не буду :smile3:

нашо ті репетитори в такому віці ?? :blush: і взагалі нашо вони ??? :huh:

Це тільки негативно відзначиться на дитині, потрібно щоб дитина сама зрозуміла як виконувати ту матиматику, і взагалі якшо у неї не лижить душа до певних предметів то краще її не змушуйте займатися, хай займається тим, що їй цікаво і тоді ніяких репетиторів не треба буде шукати !!! І взагалі шкільна освіта нічого хорошого окрім вміння читати, писати, рахувати і трохи знань з історії недає !!! Методи викладання у тіх школах навідь у наймодніших гімназіях дуже примітивний і нецікавий для учнів, і вони нічого не засвоюють ! Ось коли уже вступив до ВУЗУ, ось тоді відчуваєш різницю, і ставлення стосовно себе, і свободу своїх дій, і особисту орієнтацію стосовного того чи іншого напрямку науки , аж любо вчитися , :g15: не те, що у тіх школах на советській основі :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

унікум з Горохова отжигає:

З його ж сторінки :D

ДУЖЕ ЛЮБЛЮ ПОДОРОЖУВАТИ ПО ЕВРОПI (видно, що людина дивиться СТБ :)).ТАКОЖ ДУЖЕ ЛЮБЛЮ ФУТБОЛ,МУЗИКУ ЕСТРАДНУ(СУЧАСНУ,I КОЛИШНЮ ТАКОЖ)!!!ЛЮБИМI МОЇ ФУТБОЛЬНІ КОМАНДИ,ЗЕНIТ,БАРСЕЛОНА. ЛЮБЛЮ Я ТАКОЖ,БРОДИТИ ПО СТОРІНКАХ ІНТЕРНЕТУ.А ХТО ЦЬОГО,В СУЧАСНОМУ СВІТІ,НЕ ЛЮБИТЬ?ЛЮБЛЮ ВІДВІДУВАТИ В ІНЕТІ,СПОРТИВНІ,ПОЛІТИЧНІ,МУЗИЧНІ САЙТИ!ЛЮБЛЮ ДИВИТИСЬ ПО ТЕЛЕВІЗОРУ,РІЗНІ МУЗИКАЛЬНІ ШОУ.ЛЮБИМІ МОЇ ШОУ,ФАБРИКА ЗІРОК,І ЗВИЧАЙНО Х-ФАКТОР,ЯКИЙ ВІДКРИВ ДЛЯ УКРАЇНИ,ОЛЕКСАНДРА КРИВОШАПКО!!!

:D - настрій піднімає :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не борда, але грамотність, як така - відсутня взагалі :dont:

Микола Янович - пацан на передишці, проти цього магістра пера клави.

Да таксамо як тодi пiсать адрис? Токо пака адiн патом может iщо вiзьму.

А нащод пiрiдплати тиб немiх би просто вислать яб забралби просто я на работи а зарплата будiт на тi виходнi якрас я буду дома i забiру, а сiчас фiнансов нєту шоб пірідплатіть.

Ок. пізниша квитень куплю тебе його у мене немаэ гроши.

а як оплату робыты ??? колы на почту прыйде ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...