Перейти до змісту

удвоение номинала ваучера


Рекомендовані повідомлення

loho_block1.gif

уже интересно? :ok: приготовьте вилку и читайте дальше. никогда бы этим не заинтересовался, если бы уважаемый мной ресурс InfoStore не дал ссылку на этот лохотрон

не попадитесь. поскольку значение счета удвоится разве что у владельца емейлов [email protected] и прочих указанных в хитро%опой статье ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та інфостор ваще офігел, вот зашов недавно дивлюсь силка на індексній - регер 7 значних норків, я качнув і заслав на вмвар там поставив аутпост і квіп ну і цю фігню, дивлюсь цей так званий регер при запуску спер з квіпа уін і пас і пробує отправлять на левий хост. Вот так то причом файл лежав саме на інфосторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже интересно? :ok: приготовьте вилку и читайте дальше. никогда бы этим не заинтересовался, если бы уважаемый мной ресурс InfoStore не дал ссылку на этот лохотрон

не попадитесь. поскольку значение счета удвоится разве что у владельца емейлов [email protected] и прочих указанных в хитро%опой статье ^_^

Не має доступа до цього сайта. Якщо не важко скинь плз продовження статті на форум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Access forbidden (error 403)

Доступ запрещен (403)

Доступ к запрошенной вами странице http://freetalk.ho.com.ua/ запрещен по административным причинам.

разводильские сайти выносят...

p.s. и находятся же люди что верят во всё это....

тем кто попался - так им и надо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Faktor:

вот я в архив завернул все картинки:

lohotron.zip

расчет ессно на тех, кто не знает как отправлять емейлы по sms и за время покупки ваучера, написания хитрой sms'ки не додумается что UNI.DE очень похоже на домен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже такую фиговину видел, скидывали на аську ссылки на какой-то сайт...

Ну а каким образом деньги переводятся на имейл [email protected]? Это что-то типа переадресатора на номера платных мобильных новостей? Интересна сама процедура работы этой штуки....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до чого тільки наші люди не додумуються... тобі приходить мило з кодом попвнення ^_^^_^:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блииин, ну я и торможу! :closedeyes:

Точно! На имейл придёт код и номер телефона "счастливчика", которому можно скинуть СМС-ку типа "Если вы сегодня отправите ещё 3 таких USSD-запроса, то получите бесплатно ещё ХХгрн. в течении суток"...

Я ж году в 2000 постоянно отправял таким образом имелы с телефона... а тут не догнал чегой-то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож то і нам поприкалуватись з цих "народних умільців". Саме простіше відправити код вже використаної картки, або придумати щось оригінальніше :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты готов ради прикола тратить собственные деньги на sms? :closedeyes: а sms пришедшие с халявных сервисов ессно вычисляются на раз и фильтруются. разве что просто заспамить "умельцев"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. Взяти йкийсь мейл-бомбер і послати їм добрих десять тисяч листів, хай вигрібають :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такий разводік канешно умно придумано... :) Но тим хто це робить, як на мене треба всі ці ваучерив ж... запхати ))) А ідея про мейл-бомбер тож рулить :(;) !!! Вот халявнікі жить хочуть.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому треба щоб мейлбомбер слав листи з "кодами поповнення", які зовні не відрізнити від відісланого з мобіли. Хай перевіряє всі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після 10-го (чи якого там?) неправильного вводу поповнення його карточка просто заблокується...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаете, это поможет?

Мне вот опять на аську ссылка пришла

http://www.mobile-secrets.uk.tt/

Постоянно регистрируют новые домены....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такі речі можна було б і покарати:

Кримiнальний кодекс України

Стаття 190. Шахрайство

1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -

карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах,
або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки
, -

карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.

Але є одна особливість: особа, яку "кинули" шахраї - розраховувала також "кинути" оператора, отримати 2х ваучер. І тому ніхто нікуди не звертається. А зря... Адже "злочинний умисел" як складова вини "лоха" не має прямого відношення до вини шахраїв.

При співпраці з оператором таких "діячів" запросто можна вичислити, перш за все шляхом вираховування номеру абонента, на якому відбулося реальне поповнення. Після цього знайти даного абонента, і допитати його - де взяв код - справа техніки. Але оператору на це начхати, оскільки його ніхто не намахує, а ваучери - купують, послуги - споживають. Тут треба, щоб когось це сильно "зачепило", і контакти в прокуратурі. До речі, якби волинські слідаки розкрили цей "злочин" - набули б неабиякого авторитету... Але все впирається в мізерність сум, і у факт вини "лоха", адже, повторюся - перед тим, як "кинули" його, він прагнув "намахати" оператора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Yarchik, а вот нижеописанный способ развода уже доказуем и теоретически наказуем?

Только что на мобилку поступил звонок.

Номер звонившего скрыт...

Аллёкаю в трубу, в ответ слышу мужской, густой, бархатный голос:

- Здравствуйте, вас беспокоит техническая служба БиЛайн.

Думаю про себя: - Ну очь занятненько, неужель и до меня добрались кидалы?

В трубу отвечаю:

- Слушаю вас внимательно.

- Мы оповещаем всех своих абонентов, что сегодня у нас произошел аппаратный сбой на сервере и вам необходимо заново зарегистрировать свою сим-карту.

- Очь интересно! И что мне для этого нужно сделать?

- Сейчас вы наберете свой мобильный номер, а затем введёте код, который я вам скажу.

- ... хммм... а с какой стати?

- Вы отказываетесь зарегистрировать свою сим-карту?

- Нет, просто мне инетерсно, почему ваш номер скрыт... Вообще-то манагеры сбрасывают смски, либо звонят со своих служебных телефонов...

- *моментально* Мы вам звоним с центрального сервера, поэтому его номер у вас не определяется.

- *меня уже подрывает на гогот* Извините, но я сейчас не могу заниматься подобными манипуляциями, у меня идет совещание!

- Хорошо, во сколько вы освободитесь, чтоб мы вам перезвонили?

- *от песдетс наглежь* ДА ОТКУДА Я ВООБЩЕ МОГУ ЗНАТЬ, КОГДА Я ОСВОБОЖУСЬ??!!!

... короткие гудки ...

Щя пожалел, что так ответил...

Надо было ляпнуть, что нахожусь рядом с главным офисом пчелайна, щя сам к ним зайду и мне дадут точный расклад, что за @блан и с какого номера мне втирает чушь...

Б#ять, а сколько народа купится на подобный развод???

ps. развод скопипащен у soundcoder

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...