Перейти до змісту

Інтерфакс про Львівську залізницю


PavelS

Рекомендовані повідомлення

Наче і авторитетне видання, але... Уважно читаємо останній абзац статті :)

"Лугансктепловоз" поставит Львовской железной дороге электропоезд на 69 млн грн

Холдинговая компания "Лугансктепловоз", монопольный в Украине производитель магистральных грузовых тепловозов, поставит в адрес Государственного территориального отраслевого объединения "Львовская железная дорога" электропоезд постоянного тока ЕПЛТ2Т.

Согласно объявлению об итогах соответствующего тендера в "Вестнике государственных закупок", стоимость договора, подписанного 29 декабря, составляет около 69 млн грн.

"Лугансктепловоз" выпускает магистральные и маневровые тепловозы, дизель- и электропоезда, трамваи, поворотные круги, запчасти для железнодорожного транспорта.

Основные заказчики – "Укрзализныця" и Российские железные дороги.

В январе-сентябре 2010 года компания сократила чистый убыток почти в шесть раз по сравнению с тем же периодом 2009 года – до 20,9 млн грн, увеличив чистый доход от реализации продукции на 33,7% - до 541,54 млн грн.

Львовская желдорога пролегает в юго-западной части Украины на территории семи областей: Львовской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Черновицкой, Винницкой, Луцкой и Волынской. На дороге действует 354 станции, из них 252 открыты для грузовых операций.

--джерело--

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львовская желдорога пролегает в юго-западной части Украины на территории семи областей: Львовской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Черновицкой, Винницкой, Луцкой и Волынской.

Їх би за цих СІМ областей ПОСЛАТИ... знову якісь елементарні заліки поздавати - на профпридатність - гади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я у них спитав, чим відрізняється Луцька область від Волинської. Цікаво, відпише хтось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львовская желдорога пролегает в юго-западной части Украины на территории семи областей: Львовской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Черновицкой, Винницкой, Луцкой и Волынской. На дороге действует 354 станции, из них 252 открыты для грузовых операций.

Області, які входять до Львівської залізниці: Рівненська, Тернопільська, Волинська, Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська. Авторитетне видання, але джерело інформації ніяке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож десь до 5-ти років думав, що ми живемо в Луцькій області :) Ну не доганяв я чому всі (майже всі) області мають назву, яка походить від назви обласного центру, А Луцьк - обласний центр, значить Луцька область.

Але в їхньому випадку, вони могли б хоч на карту подивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это типа как москва и вся остальная россия.

то у нас Луцкая область и вся остальная Волынь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это типа как москва и вся остальная россия.

то у нас Луцкая область и вся остальная Волынь

Золоті слова!!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож десь до 5-ти років думав, що ми живемо в Луцькій області :) Ну не доганяв я чому всі (майже всі) області мають назву, яка походить від назви обласного центру, А Луцьк - обласний центр, значить Луцька область.

До 5ти років не вчать географію в школі. :D

А ці писаки, думаю, закінчили школу, причому, з непоганими оцінками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож десь до 5-ти років думав, що ми живемо в Луцькій області :) Ну не доганяв я чому всі (майже всі) області мають назву, яка походить від назви обласного центру, А Луцьк - обласний центр, значить Луцька область.

До 5ти років не вчать географію в школі. :D

А ці писаки, думаю, закінчили школу, причому, з непоганими оцінками.

"Учили ми усе потрішки, чого небудь, і як небудь... А потім купили диплом "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катався трохі по Україні - 90% людей, яким я казав, що з Луцька думали що то Львівська обл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого ви дивуєтесь?хіба Луцьк таке вже відоме місто, місто мільйонник?

тому Луцьк нажаль так часто путають з чимось іншим, або не плутають бо взагалі вперше чують...

а шкода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми так дивуємось, бо середня освіта (чи як вона там тепер зветься) в Україні є обовязковою. А це означає, що фактично кожен (принаймні, хто отримав роботу писати таку фігню) вивчав такий предмет, як географія України. І там розказували, що наша країна складається з 24 областей і Атономної Республіки Крим. І що назви лише двох областей не походять від назв обласних центрів: Волинської і Закарпатської. Центром Волинської є місто Луцьк, а Закарпатської - ..? Усі ж знають це, правда? А вони не знають. От це і дивує.

Мільйонник не мільйонник, але обласний центр, а не куй собачий. А це зобов’язує як-не-як. А відомість міста залежить тільки від кількості населення? А ти знаєш, яке найбільш населене місце у світі? Тільки без гугля. Ну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Львовская желдорога пролегает в юго-западной части Украины на территории семи областей: Львовской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Черновицкой, Винницкой, Луцкой и Волынской. На дороге действует 354 станции, из них 252 открыты для грузовых операций.

Області, які входять до Львівської залізниці: Рівненська, Тернопільська, Волинська, Львівська, Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська. Авторитетне видання, але джерело інформації ніяке...

Плюс до того це ще і юго-запад :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І там розказували, що наша країна складається з 24 областей і Атономної Республіки Крим.

Коли я вчився в школі було 25 областей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, де вони таке вичитали, до речі.) Про області - повна лажа. Я тут покопався по сайту тієї самої Львівської залізниці. Вона справді покриває сім областей: Волинська, Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька. Нічьо так авторитетний ресурс, ага - писати з голови.)

До топікстартера:

У підрозділів Укразалізниці взагалі дивні назви. Зверніть увагу, наприклад, де знаходиться Південна залізниця.) Видно, ці назви формувались за іншим принципом. Можливо, якось історично лишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У підрозділів Укразалізниці взагалі дивні назви. Зверніть увагу, наприклад, де знаходиться Південна залізниця.) Видно, ці назви формувались за іншим принципом. Можливо, якось історично лишились.

Все правильно. Назви залишились ще з часів СРСР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё можно понять, когда идёт асоциативная ошибка, то есть если центр Луцк, то область Луцкая, или наоборот - Волынская обл. значит центр Волынск.

но

территории семи областей: Львовской, Ивано-Франковской, Закарпатской, Черновицкой, Винницкой, Луцкой и Волынской

за логикой автора, в Украине на одну область больше, чем есть на самом деле? Автор текста приехал откуда то из Африки, что ли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що дане повідомлення від Інтерфакс - це прес-реліз від Укрзалізниці, який Інтерфакс передрукувало і не перевірило (тобто, не вичитало).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись знайшов таку саму ляпу на сайті хостинг компанії задрипаної якоїсь.

послав запит.

відписали типу — дякуємо будемо шось предпрінімати шоб виправити.

ясен пень таке можуть придумати тільки люди з батьківщини нашого президента. у них там це хронічне, — проблеми з географією :D

"мой адрєс нє дом і нє уліца... мой адрєс савєцкій саюз..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до теми: колись було (реально було) - дзвонять на роботі з іншого міста:

"Здраствуйтє! ето город Волинск???"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...