Перейти до змісту

Продайте цуценя ротвейлера


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Нарешті вмовила чоловіка і він пообіцяв подарувати мені на Новий рік собаку. Я дуже хочу ротвейлера. От якраз в міжноворіччя і чекаю на подарунок. Може хто знає де його можна купити, або хоче продати, поможіть вкластись в графік, поки чоловік не передумав. :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще-то такие дела так быстро не решаются. Если Вы хотите действительно хорошего породного щенка, нужно обратится в КСУ, там есть информация о всех вязках и пометах, НО , как правило такие щенки все заказаны заранее. Ну а если Вас устроит щен "базарного" разведения, то посмотрите газеты и доски объявлений, там их полно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люд, почекай ще з рік і я тобі таких цуценят золотистого ретривера насватаю :ok::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возьмите у мужа подарок в денежном эквиваленте и найдем мы вам собаку,которая будет дарить Вам радость....а то впопыхах медведя купите, а не ротвейлера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Племзавод "Роттхаус Крым" предлагает щенков ротвейлера:

тел: 0953507711 Ирина

г. Симферополь, Крым

Возможна доставка по Украине

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой дякую дівчата за відповіді і підказки :) .

Зобов'язуюсь: як тільки цуценя у мене з'явиться, то відразу фотки виставлю. А то тварин вдома малувато - тільки кицька залишилась. Кажу сину "У нас собачка маленька буде" А він:"І де ми її поставимо?" (5 років). Отак діти можуть зовсім від живої природи відвикнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

post-6409-0-18630500-1295872998_thumb.jp

post-6409-0-92566400-1295873354_thumb.jp

Ось мій красунчик. Звати Рой. 2 місяці. Добра і лагідна тваринка. Хоч клопоту з ним таки багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не секрет в кого брали і за скільки

Не секрет - на базарі, коштує 1200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...