Перейти до змісту

Хто привезе вино з Італії - шукаю людину


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

До цих пір був переконаний, що для мене найкраще вино - це італійське ігристе Asti Cinzano. Однак нещодавно дізнався, що є ще Asti Mondoro, яке, як кажуть, ще більш витончене, ніж Cinzano.

Тому, якщо тут є люди, які можуть привезти 3-4 пляшечки цього вина з Італії - був би вдячний, і замовляв би регулярно.

Додаю фотку пляшки.

post-263-0-51513300-1293958491_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твое любимое вино можно купить в магазинах http://polyana.ua/catalog.php?item=2906 (конечно если не подделка)

А вот Ducessa, болгарское просто обалденное вино только у них в замке купить можно http://www.queenswinehouse.com/ducessa.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твое любимое вино можно купить в магазинах http://polyana.ua/catalog.php?item=2906 (конечно если не подделка)

Я замовив у них, незважаючи на в два з половиною рази більшу ціну, ніж воно коштує - але вони доставку в Луцьк не роблять.

Ось з їхнього сайту:

Уважаемые покупатели, на сайте виномаркета «Поляна» Вы сможете просчитать заказ. Оплатить и забрать продукцию Вы сможете в удобное для Вас время в одном из наших магазинов. Доставка товара возможна при заказе от 5000 грн после оплаты Вашего заказа. Доставка осуществляется по согласованному с заказчиком адресу в пределах города Киева.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагуглил http://www.chicco.com.ua/sale/tema-265745.html Человек из Луцка как не странно.

Дякую! Вже їду забирати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незабудь похвастатись, коли скоштуєш :)

Вино справді ніжне, ніжніше за Cinzano, хоча й дуже схоже на нього - тільки без яскраво вираженого фруктового (персик? груша?) аромату, притаманного Cinzano.

Тепер у мене два улюблені ігристі вина: Asti Cinzano i Asti Mondoro :)

Улюблене червоне - чилійські Carmenere від PKNT або від Carmen.

Біле - поки що не сподобав жодного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, ще зовсім трошки і буде в Луцьку з чого повибирати :)

п.с. Wine Time "грядет")

Може це що біля Нашого Краю на Шевченка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а від Асті Мартіні, які враження, якщо порівнювати з Чінзано і Мондоро?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі :offtopic:

Не любітель я градусів, але є але :closedeyes: .

Друзякі відлили на різдво пляшину самогоного абсента з 14 трав, 70 градусів, крім полині, ромашкі, кориіндра на приготування пішла частина MJ ( :0088: ). Більше 50 грам не зміг випити, ефект досягнутий :). Їхав в самій веселій маршрутці міста - біля "променя" в маршрутку заскочила заясь-собака і їхала до Дпз, веселила народ, вела себе культурно, ніхто і не думав її проганяти, але підколювали з оплатою проїзду...позитивний настрій краще за негатив буденості.

P.S. Зараза, після вживання дуже зростає бажання :0134: . Побічний ефект напевно.

Приємного дегустування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, а від Асті Мартіні, які враження, якщо порівнювати з Чінзано і Мондоро?

Asti Martini особисто для мене не є таким тонким і ніжним, як Cinzano чи Mondoro. Колись давно, не знайшовши в Луцьку Asti Cinzano - повівся, і купив Asti Martini, але відчув, що воно має трохи інший букет.

Та й деякі мої знайомі дуже полюбляли Asti Martini, допоки я не вгостив їх Cinzano. Після цього їхня любов змістилася в сторону останнього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%)

Ех. Які всі гурмани та сомельє.

От ми - бідний пролетаріат, все з пива на горілку перебиваємось ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

%)

Ех. Які всі гурмани та сомельє.

От ми - бідний пролетаріат, все з пива на горілку перебиваємось ))))))

Согласен-приходится перебиваться всякими низкопробными Шато Лаффит и д’Икем урожая 1787 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согласен-приходится перебиваться всякими низкопробными Шато Лаффит и д’Икем урожая 1787 года.

в плані пиття вони дійсно низькопробні. сухі вина так довго не "живуть".скорше за все там щось уксусоподібне. і зараз вони є просто колекційною цінністю, тим більше що згаданий тобою Латіфф нібито належав Томасу Джеферсону:) Зі старих вин відоме "живе" - Херес де ля фронтера 1775 року. Останній раз його дегустували у 1990 році- перед продажем на Сотбі'c.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...