Перейти до змісту

Отдам в хорошие руки...


Quiet

Рекомендовані повідомлення

В этой теме предлагаю делится рыбками, растениями, кормами, оборудованием. Вообщем кому чем не жалко но только по аквариумной теме :)

Пожалуй я и начну...

Отдам гуппи. Около 2 десятков.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Віддам коропа.

Шкода фото зараз нема - такий плямистий монстр. На вудку піймати не гріх =)

але от проблема - не призначений він для акваріумів. У мене всього 100 л - так така рибина усі рослинки висмикує, каміння перевертає.... ну одним словом - жах.

якшо хтось знає куди можна пристроїти такого коропа - пишіть ( варіанти аля сковорідка або сапалаївка не приймються :lol: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам коропа.

Шкода фото зараз нема - такий плямистий монстр. На вудку піймати не гріх =)

але от проблема - не призначений він для акваріумів. У мене всього 100 л - так така рибина усі рослинки висмикує, каміння перевертає.... ну одним словом - жах.

якшо хтось знає куди можна пристроїти такого коропа - пишіть ( варіанти аля сковорідка або сапалаївка не приймються <_< )

Існує Київ Кої Клуб. Можливо з ними можна було б домовитись, щоб вони його якимось чином забрали.

Їхні координати:

8 (067) 502 4730 Любомир Гайдамака

8 (044) 592 7631 Олександр

http://koi.kiev.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Після вчорашньої прополки залишилось:

- пучок елодеї (гілок 10-15)

- пару кущів валіснерії (вроді так) - "длінностебелька".

Віддам кому треба за символ (пляшка пива/1грн копійкою - щоб росло). Самовивіз з району тубдиспасера. В неті тільки сьогодні, далі аж у вівторок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Знову є валіснерія, елодея і гігрофіла різнолисна (Hygrophila diformis) (фото нижче)...

82.jpg

налітай... а то сушу на гербарії...

ЗІ є ще Лимнофила водная/гигантская или Амбулия водная/гигантская:

plant_11_05_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Маю на віддачу гупьошок. кольори: червоний, жовто-синій.

ну і креветок неокардин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Народ, кому чорнополосок? маю десь зо десяток на віддачу...

Цихлідки? Візьму пару грам) А то моїм файтерам сумно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажи коли зайдеш - я тобі отсиплю, щоб в великому акваріумі довго не возитись ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самовивіз з району тубдиспасера.

Львівська? :o Довга мандрівочка вийде самолапки! Вихідні, і я в тебе з дзбаночком ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось є лишні гуппі? Я згідна купити, якщо не дорого.

В мене їх так багато було, але занесла паразита з кормом і всі пропали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба Quiet"а дочекатись (в отпуску зараз). він вроді так роздавав.

а якщо купити, то можна на варшавці в вихідні, стоїть мужчина з кормом і виноскою, зймається виключно гупиками. риба здорова і цікавих кольорів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба Quiet"а дочекатись (в отпуску зараз). він вроді так роздавав.

а якщо купити, то можна на варшавці в вихідні, стоїть мужчина з кормом і виноскою, зймається виключно гупиками. риба здорова і цікавих кольорів.

Та я його знаю. Але внього частенько хворі рибки попадаються. Частіше сапролегніозом, а зимою ще й простужені можуть бути :)

Доречі його кормом я і заразила акваріум

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я його знаю. Але внього частенько хворі рибки попадаються. Частіше сапролегніозом, а зимою ще й простужені можуть бути :(

Доречі його кормом я і заразила акваріум

зкурвився...

хоча корм я в нього беру постійно - жодного разу риба не лягала. взагалі за рік жодної риби не здохло від болячок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоча корм я в нього беру постійно - жодного разу риба не лягала. взагалі за рік жодної риби не здохло від болячок

То добре :(

А я зазвичай в бабульки беру що там же торгує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба Quiet"а дочекатись (в отпуску зараз). він вроді так роздавав.

а якщо купити, то можна на варшавці в вихідні, стоїть мужчина з кормом і виноскою, зймається виключно гупиками. риба здорова і цікавих кольорів.

Та я його знаю. Але внього частенько хворі рибки попадаються. Частіше сапролегніозом, а зимою ще й простужені можуть бути :blink:

Доречі його кормом я і заразила акваріум

Весь час купую в Віктора (так його звати) живий корм. Гуппі в нього теж купував. Проблем з хворобами не мав. Сапролегніоз - незаразне захворювання і виникає в несприятливих умовах.

-------------

САПРОЛЕГНИОЗ

(САПРОЛЕГНИЯ, ДЕРМАТОМИКОЗ)

ВОЗБУДИТЕЛИ

Грибы АспШа, Арпапотусез, Зарго1ед-гма. В зависимости от условий окраска грибка может быть белой и слабо-желтой. Имеют разветвляющиеся и нераз-ветвляющиеся нитеобразные гифы, лишенные перегородок, толщина которых достигает 75 мкм. Гифы окружены оболочкой и заполнены протоплазмой, которая содержит большое количество ядер. Терминальная часть гифа расширена и образует оболочки с зооспорами. При созревании спор оболочка разрывается, и зооспоры выбрасываются во внешнюю среду. Эти грибы могут размножаться и половым путем.

СИМПТОМЫ И ПАТОГЕНЕЗ

Заболевание развивается при содержании рыб в слишком холодной воде. Происходит поражение кожи, плавников, жабр, икры (прежде всего неоплодотво-ренной). Как правило, грибки действуют совместно с возбудителями других инфекционных и инвазионных заболеваний. Они постоянно присутствуют в воде аквариума, и как только рыба ослабевает или получает механические повреждения, паразитируют на ней. Вначале мицелий грибка умерщвляет клетки эпителия, а затем проникает глубже, в соединительную ткань, мышцы и даже внутренние органы, которые грибок постепенно омертвляет. На коже, плавниках, глазах и жабрах у заболевшей рыбы появляются тонкие грязно-белые нити, которые, быстро разрастаясь, через несколько дней образуют

ватообразный налет. Плавники укорачиваются, склеиваются и разрушаются, могут отвалиться. Рыба отказывается от корма, становится вялой и малоподвижной. Сильное заражение приводит к разрушению тканей и мышц. При непринятии мер рыба погибает.

Часто грибок попадает на выметанную икру, причем развитие грибка начинается с мертвых, неоплодотворенных икринок, но при значительном развитии мицелия он переходит и на развивающуюся икру, вызывая ее гибель,

ДИАГНОЗ

Заболевание диагностируется на основе клинических и патологоанатомичес-ких признаков болезни.

ПАТОЛОГОАНАТОМИЧЕСКИЕ ИЗМЕНЕНИЯ

Гифы грибка, разрастаясь, образуют ватообразный налет на теле, жабрах, во рту и даже в носу, причем они проникают внутрь тела и разрушают его мускулатуру и внутренние органы. ЛЕЧЕНИЕ

Аквариум с больными рыбами дезинфицируют 3—5 %-ным раствором марганцовокислого калия. Больных рыб пересаживают в чистую «старую» воду, предварительно удалив налет на теле и обработав язвы ваткой, смоченной в растворе пенициллина (500 000 ЕД на 1 см3 новокаина).

Препарат для внесения в воду аквариума:

500 000 ЕД бициллина-5 на 100 л воды; вносить на ночь 6—7 суток подряд при температуре воды 24—26 "С; шш 200—250 мг сульфамонометоксина на 1 л воды. Ванны:

мм 1 мг колларгола на 10 л воды, выдержка 20 минут;

500 г поваренной соли на 10 л воды,

выдержка 5 минут;

1нв 500 мг метиленовой сини на 10 л воды, выдержка 12 часов; 50 мг малахитового зеленого на 10 л воды, выдержка 1 час. Можно также проводить озонирование аквариума (при объеме 50 л — 25— 30 минут, 100 л — 40—50 минут).

Препараты для лечения икры: ¦м 0,1 г атебрина на 15 л воды; мш 500 000 ЕД спермасама на 100 л воды.

ПРОФИЛАКТИКА И РЕКОМЕНДАЦИИ

Необходимо постоянно соблюдать оптимальный температурный режим, чистоту, плотность посадки. Рыб следует кормить разнообразным и полноценным кормом.

Производителей не рекомендуется кормить трубочником.

-------------

В нерестовник рекомендуется вносить 1 каплю на 10 л воды 5 %-ного раствора йода. Это предотвращает поражение оплодотворенной икры грибками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за попередній свій пост :lol: . Малась на увазі хвороба іхтіофтіріоз.

Купувала я хворих рибок на базрі кілька разів. В загальній масі не помічала,, що рибки чухаються. Приносила додому. На наступний день помічала що рибки чухаються, потім їх обсипало ніби маною крупою, потім ці "нарости" збільшувались, допоки на тілі не з"являлися язви.

Заражались в мене всі рибки і нажаль більшіть помирали :( Але траплялось таке лише післякупівлі рибок на базарі. Лише згодом я стала помічати, що рибки на базарі і в магазинах продаються частенько хворими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись, треба відбирати не тільки пари рибок, але й пісок, рослини, воду, нагрівання, температуру, форму і все це має доглядатись надто ретельно. Також треба міняти воду й годувати своїх рибок. Рослини - частина живого кутку акваріума. незабувайте про нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...годувати своїх рибок...

хм, це типу шутка???

збудники хвороби зазвичай можуть залишитись в акваріумі і після вимирання рибок, тому треба продизинфікувати акваріум і жителів які залишились. хочаб розчином марганцовки (концентрований розчин з склянки потрохи вливаємо в акваріум до отримання легкого рожевого відтінку води) і вимикаємо світло. На наступний день бажано підмінити трохи води і добавити марганцовки.

що рибки чухаються

причиною цього може бути велика кількість нітратів - спробуй частіше підмінювати воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам дві гурамі і півника (самка) -- просто так, бо для мого акваріуму завеликі вже.

Якщо є у когось водорості -- кажіть, приймемо до розгляду :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення за попередній свій пост :D . Малась на увазі хвороба іхтіофтіріоз.

Купувала я хворих рибок на базрі кілька разів. В загальній масі не помічала,, що рибки чухаються. Приносила додому. На наступний день помічала що рибки чухаються, потім їх обсипало ніби маною крупою, потім ці "нарости" збільшувались, допоки на тілі не з"являлися язви.

Заражались в мене всі рибки і нажаль більшіть помирали :( Але траплялось таке лише післякупівлі рибок на базарі. Лише згодом я стала помічати, що рибки на базарі і в магазинах продаються частенько хворими.

З приводу Іхтіофтіріоза.... Збудники "манки" є в будь якому акваріумі. Це щось на кшталт нашого гриппу. Поки наша імунна система в нормі вірус гриппу до нас не чіпляється. В риб те саме, поки рибам добре, вони не стресують збудники "іхтіка" до них не чіпляються. Якщо риба відчуває якийсь дискомфорт або стрес, в неї послаблюється імунна система і рибка стає вразливою до хвороб.

При перевезенні (наприклад з базару до дому) рибки відчувають надзвичайно сильний стрес, якщо її посадити відразу в нове середовище (відразу випустити в акваріум) існує дуже велика ймовірність, що рибка захворіє. В людей це добре видно коли людина різко змінюється часовий пояс в великому діапазоні, або різка зміна клімату (наприклад переліт на спекотний курорт взимку). Наш організм відчуває дуже сильний стрес і ми часто в таких випадках хворіємо.

В ідеалі повинен бути карантинний акваріум, якщо такого немає, то треба для початку щоб рибки постояли в якійсь банці десь з годину, а потім почати доливати по потроху воду з акваріума десь на протязі 15-30 хвилин. Це робиться щоб риби звикли до нового середовища і вирівняти температуру. Після цього можна випустити риб в акваріум, бажано робити це при вимкненому світлі, і щоб світло було вимкнено десь годину, щоб рибка адаптувалась.

Якщо дотримуватись цих простих рекомендацій це значно підвищить шанс того, що риби адаптуються нормально і допоможе уникнути захворювань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є кущ німфеї тигрової... десь 5-6 листів, висота десь 20-25 см. Кому тра? Віддам даром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...