Перейти до змісту

Отдам в хорошие руки...


Quiet

Рекомендовані повідомлення

Є на віддачу Барбуси (суматранці) 5шт., довжина 4 см., та Мінор 1 шт. довжина 4 см.

Стукайтесь в асю 441-125-333

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 5 місяців потому...

Підніму цікаву тему :D. Може в когось є цікаві водорсті за символ. плату. Пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну водорості я думаю тобі нідочого, а от рослинами можна поділитись. Що цікавить? Якого плану рослини?

ЗІ прийму в дар живородок, для баластного населення акви (гуппі, меченосці ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну водорості я думаю тобі нідочого, а от рослинами можна поділитись. Що цікавить? Якого плану рослини?

ЗІ прийму в дар живородок, для баластного населення акви (гуппі, меченосці ітд)

Рослини можна різні. Маю акваріум на 110 літрів. і росте тільки один вид рослин не знаю як наз. Хотілось би трохи озеленити його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

В зв"язку з переїздом на нову квартиру, віддам безвозмєздно, тоєсть даром остаткі розкоші:

1. Десяток дорослих суматранських барбусів.

2. Десяток дорослих чорних барбусів.

3. П"яток дорослих анциструсів.

4. Три дорослі скалярії (пара звичайних і один вуалевий самець (розкраска а-ля леопардовий)

5. Залишки рослин (Криптокорина понтидереволистна /Cryptocoryne pontederiifolia/ і здається ще є трохи ніжного ехінодоросу, він же тенелус).

Самовивіз з С. Ковалевської. Р-н 23 школи.

Пропозиція дійсна 3 дні. Далі живність переїде або в зоомагазини або краще не буду казати куди...

Тел. 8-050-666-41-71

Віктор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завези рибок в рибний магазин той що по Волі. там їх в тебе заберуть і ще заробиш пару гривеь! :P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не пропоную якісь конкретний магазин, а пропоную не вбивати безвинних рибок :D , а віддати за якусь плату в магазин чи на базарі людям, хто більше заплатить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є н авіддачу риба з цього посту.

Невже нема цихлідників на форумі?

Риба вся живе в односу акваріумі, як для свого виду, то миролюбива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У зв"язку з ліквідацією акваріума, віддам в добрі руки рослини - яванський мох, криптокорина, валісненрія спіральна. А також в придачу одну чорнополоску. Хто бажає - звертайтеся будь-ласка в лічку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Віддамо в хороші руки рибок. Вашої турботи потребують 10 рибок породи молінезія чорна, і 3 скалярії. Охочих приняти і обігрити прошу відписувати сюди, чи в ПМ =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Віддам в добрі руки "пістію" . Багато. ДУЖЕ БАГАТО :)

Пистия, водный салат – Pistia stratiotes L.

taz.jpg

Можливо (за погодженням з аквознавцями) використовувати її при кормлінні цихлід :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Привіт усім. Обміняю 2 гурами пятнисті звичайні (3-4см) та 2 самки півників (3,5-5,5см) та 1 самця півника (2,3см) НА меченосці, гупи, крапчатих соміків, анциструса, неонів чи будь яку іншу рибку, яка не росте більше 6-9см. Нам подарували акваріум на 30л і запустили туди цих рибок, хоча одні ростуть великі, а інші бійцівські. Давайте обміняємось! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Людина віддає псевдотрофеуса ломбардо з самочкою. Хто має великі цихлідники - велкам.

post-56-1277284018,8_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийму в дар, або за пиво,сок, шоколадку 3-5 будь-яких рибок(можуть бути і хижакі) і водорослі які очищають воду(небагато), пару уліток, креветок ....!

Писати тут, або 0502064969 !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Віддам за пиво/сік/даром мальків меченосців (розмір 1-1,5 см) десь штук 10-15 і в нагрузку корм для мальків.

icq.4O1O9675два

моб. O66133167три

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

віддам валіснерію звичайну і трошки річчії(самовивіз з району центра)...або поміняю на самця меченосця

0673328144(в робочий час) або писати тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

віддам валіснерію звичайну і трошки річчії(самовивіз з району центра)...або поміняю на самця меченосця

0673328144(в робочий час) або писати тут

Привіт. Я би забрала, якщо ще є. А де ви живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ вод хочу в акваріумі завести трошки рослинності (28 літрів), тому буду вдячний за допомогу, можливо хтось трошки поділиться деякими рослинками і порадами :):rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Візьму у подарунок (або за пиво/сік) рослини в акваріум та рибок (не хижаків) Буду вдячний за усе :0011: а то кілька років не тримали акваріум а зараз думаю буде цікаво (спостерігати) для дитини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму у подарунок (або за пиво/сік) рослини в акваріум та рибок (не хижаків) Буду вдячний за усе :0011: а то кілька років не тримали акваріум а зараз думаю буде цікаво (спостерігати) для дитини.

віддам даром пістію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму на "виріст" (виростуть, розростуться - верну :D ) рослин. Будь-яких, аби акваріум запустити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...