Перейти до змісту

Вступ України до лав NATO


Гість Beybars

Рекомендовані повідомлення

На рахунок Іраку та Афганістану - або я відстав від новин, або крім американських там ніяких інших натівських військ нема.

щодо вступу-невступу. особисто я - за. як мінімум тому що армія буде дійсно армією. хоча тут ще тре поміняти керівництво. генерал який рилом в екран телевізора не влазить - це смішно і сумно одночасно. та й взагалі, до вступу тре підходити комплексно. не тільки провести розяснювальні роботи (і не обовязково щоб там розказувалось за НАТО) та референдум про вступ, але й підвести нормативну базу в разі позитивних результатів. в Конституції записано - Україна - позаблокова.

хоча от чим мені подобається ВВП - закрутив зайки так що всі пискнути бояться. ну і крадуть значно менше. мало того що погасив зовнішні борги, так ще й наростив запаси.

словянам взагалі протипоказана демократія. єдине що було нормально організоване демократичне - Запорізька січ.

тре нам тиранію. але зі своїм князем. послати на трохи часу європу, сша, росію покурити, викоренити в нас боязнь до слуг народу (коротше кажучи - навести порядок. а для наведення порядку прийдеться досить жорстко діяти) - і взагалі казка буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Згоден щодо ВВП.

Ми досить багато дивимось ТВ, і сліпо віримо в те, що нам показують та говорять. Та і про ВВП теж. Але в мене є певний сумнів, що все це - правда. Бо знаю багатьох людей, які є його співгромадяни. І бачив дійсно, що було там за часів Єльцина, і що є зараз. Це дві різних країни: у той час як за Єльцина сутуація була подібна той ситуаціі, що зараз є у нас - боротьба за владу, розкрадання державних коштів, мізерні зарплати, ставання перед Заходом у позу "доггі стайл" (один проект Сахалін-2, коли американцям віддали у концесію нафтові родовища), то при ВВП всі ці негативні явища зійшли на нівець: міцна влада в державі, економіка йде на підйом, вкладуються гроші у будівництво дорог та лікарень, у освіту. Так, крадуть теж безбожно, але це вже не 90-ті, коли все сходило з рук. А Україна тільки-но вступила в цей етап, який сусіди пройшли ще за часів Єльцина.

Сорі за оффтоп.

По сабжу - Запорізька січ не була демократією. Це було військово-політичне об`єднання біглого за різних причин люду. По більшості, це були звичайнісенькі грабіжники. Іх занадто ідеалізують в наші часи. Ви маєте хоч один приклад, коли вони, погромивши татар, віддали все, що було пограбовано татар людям? Та ні. Залишали собі. Грабували награбоване. А так, дійсно, вони воювали і проти татар. Але ж такі осередки, де держава не мала впливу, були завжди, і усюди. Наприклад, ті ж бродники, які були нащадками хазар у дельті Волги, мають ту ж природу похождення, що і козаки. А вже потім з нащадків бродників сформувалося донське козацтво. Також був осередок волі на Яїку, нині це річка Урал, гадаю, ви знаєте історію перейменування.

А демократія на Русі була і в сиву давнину. Згадайте ільменських слов`ян та віче в Новгороді. Мені це чимось нагадує стародавні Атени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО не следует забывать что еще лет 20 назад эта организация была готова похоронить нас с вами под огнем ядерного оружия, но это история как бы... но все равно не приятно... чтоб вступить в НАТО нужно поднять уровень армии на должный уровень, если у нас этот уровень будет то тогда зачем нам НАТО, если мы и так будем способны защитить себя... тем более меня смущает то что НАТО посылает своих бойцов в разного рода Гваделупы с целью "установления демократии" а фактически в целях какихто бизнес групп, каторые не поделили сферы влияния... и еще НАТО это политика... вступление в нее повяжет нас с определенной идеологией запада, тоже я считаю не опрадванная жертва...

Не "нас з вами", а совєтів, які всьому світу загрожували своєю ядерною зброєю і давайте зараз не вдаватися в тонкощі холодної війни, навряд чи зараз знайдеться неупереджений історик, який би розповів нам правду. А то, що СРСР був агресором, всім відомо, світові треба було захищатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не факт...ой какой не факт что СССР был агресором... нет, канечно он был агресором но не более агресивным чем западные страны... а если ты не забыла то именно мы с вами и родились в этой стране...не знаю..может ты не в ней родилась но я родился именно в ней... и при нашем рождении этот "мир" наверное хотел чтоб мы с вами лучше не родились....я не люблю СССР... но это не значит что я сторонник тех западных старн каторые якобы защищались... а как они защищались так защищаються и сейчас, высаживая войска в Ираке, Афганистане и тд... это по твоему тоже защита??? или ты и вправдь веришь что они хотят добиться там какойто утопии под названием "демократия" и спасти бедный иракский народ от деспотов правителей???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путина на третий срок?! :D

в топку Путина вместе с НАТО ООН ОБСЕ АБВГД... политика - это ничтожно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кельт, ну звичайно що піндоси в іраку воюють за нафту. в афган звичайно полізли розплачуватись за ВТЦ. ну під шумок і поставити своїх людей для доставки нафти (з Іраку). але й арабів теж треба було вгомонити (як то кажуть - найкраща оборона - напад), а то недалеко й до джихаду. просто що на методи америка не зважає бо може собі дозволити плювати на всіх. я згіден з цим.

треба просто навести в себе порядок і дивитись чи треба нам нато чи росія, чи послати їх курити, або й куди подалі.

і ще одне - я хоч і народився в СРСР, але привязатися до нього не встиг. тим паче, що жити я буду в Україні. і саме цю країну я хочу бачити розвинутою і стабільною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я с тобой согласен Имп... а СССр я тож не люблю, несмотря на то что в нем родился... и жить нам в Украине - это очень верно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я с тобой согласен Имп... а СССр я тож не люблю, несмотря на то что в нем родился... и жить нам в Украине - это очень верно :D

І чим тобі так СССР не вгодило? Ти довго жив при тих часах? "и жить нам в Украине - это очень верно" жити то нам в Україні, але як всім відомо без минулого немає майбутнього, так що забувати про СССР неварто, хай навіть як тоді жилося. В дечому тоді було набагато краще ніж тепер, хоча й були такі моменти про які краще незгадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я с тобой согласен Имп... а СССр я тож не люблю, несмотря на то что в нем родился... и жить нам в Украине - это очень верно :D

І чим тобі так СССР не вгодило? Ти довго жив при тих часах? "и жить нам в Украине - это очень верно" жити то нам в Україні, але як всім відомо без минулого немає майбутнього, так що забувати про СССР неварто, хай навіть як тоді жилося. В дечому тоді було набагато краще ніж тепер, хоча й були такі моменти про які краще незгадувати.

Не бачу жодного позитиву життя в СССР, жити було добре тільки чикістам та рецедивістам іто час від часу іх зачищали їм же подібні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чикістам та рецедивістам

Чет с трудом верится. У меня учителя в школе рассказывали, что зарплата была большая, чуть что в санатории ездили, продукты стоили копейки...

Да и родители у меня почти тоже самое говорили. И у меня только счастливые детские воспоминания. Да, было на роботу нивкоем случае не опаздывать, да и про ком. партии ничего нельзя было плохого говорить. Как сказала моя учительница: "ничего плохого про власть никому на умм и не приходило".

Но режим был!!!!! При Сталине, этого никто не отрицает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет с трудом верится. У меня учителя в школе рассказывали, что зарплата была большая, чуть что в санатории ездили, продукты стоили копейки...

Да и родители у меня почти тоже самое говорили. И у меня только счастливые детские воспоминания. Да, было на роботу нивкоем случае не опаздывать, да и про ком. партии ничего нельзя было плохого говорить. Как сказала моя учительница: "ничего плохого про власть никому на умм и не приходило".

Но режим был!!!!! При Сталине, этого никто не отрицает.

Ну тоді вони забули як бігали по бумажки для того щоб купити квартиру... або палас на підлогу... та й путівку в санаторій вибити було теж чогось варте. один сорт пива в магазині всіх влаштовував...?

жити було нормально тим, хто нікуди не висовувався. але ж це нецікаво ;).

промисловість працювала на ВПК. хоча, вона тоді працювала, а не як зараз здає площі під магазини. Задорнов якось сказав про ті часи: "Радості було більше. Купив кефір - радуєшся. Купив ковбасу - радий до нестями"

Yurik, я хіба кажу що не любив союз? я просто не встиг до нього привязатись. спогади дитинства - в мене в основному негатив. перебудова, інфляція, падіння залізного муру, відкрита поява бандюків, рекет в школі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в топку Путина вместе с НАТО ООН ОБСЕ АБВГД... политика - это ничтожно....

"Якщо ти не цікавишся політикою, одного разу політика зацікавиться тобою..." :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу відразу що багато з того що написано з верху ФЛУД. ТОму просто викладу думки і піду звідси :D

Я ЗА НАТО!!!!

Поясню чому.

Україна знафодиться у важкому геополітичному становищі.

З одного боку ми є Європейцями з іншого сусідами Азіатів. (Ніколи не вважав Ровію європою)

Тобто Україні потрібно визначитись раз і назавжди з ким ми!

Існує 3 шляхи вирішення проблем.

1-ий. Вступ України до військового блоку з Росією.

Ну скажу так. Одна хороша дершава вже створювала майже єдину державу з Росією, були якто кажуть РІДНЯ, але тількино Росія Висмоктала з неї все, що тільки можна відразу Встановила ціни на газ ПО БРАЦЬКИ (Тут я говорю про відносини Білорусії і Росії)

Взагалі вважаю, що не варто мати Братерських відносин з Росією. Бо вона спочатку скаже "Брати", а потім поставить ціну на газ за Європейськими мірками, а не за "братськими". Взагалі Росія так робила завжди. Просто я їй невірю!

2-ий. Вступ України до Нато.

Це нам дасть перш за все не ВІЙСЬКОВИЙ захист, а ПОЛІТИЧНИЙ. Ви подивіться на ситуацію з прибалтами. Росія їх скільки давила??? а тільки увійшли під крило Європи, все!!! Всі проблеми зникли!!! Хай тепер Росія скаже Прибалтам як треба жити! А не скаже, бо слабо. Таке спостерігалось і з Польщею! І буде з Україною. Підтримую цей шлях!

3-ій. Створення власної військової сили, яка буде захищати територіальну цілісність нашої держави. (утопія)

Тоді нам потрібно:

1)Викинути купу грошей на оновлення матеріальної бази військових.

2)Витрата коштів на підготовку кадрів (не путати з клаунами ;) . Хватить і Шуфрича)

3)Повернутися до введення Ядерної зброї.

Тупо. Дорого. Нереально. Затопчуть нас і Росія і Європа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я против НАТО!

Хочу взглянуть на ситуацию немножко с другой стороны: ЗАЧЕМ такой организации как НАТО Украина, у которой нет должного военно-промышелнного комплекса, нету и не скоро будет професиональной армии, политический устрой зависит от "в какую сторону подует ветер", економика хромает на обе ноги и т.д. Мы для них не цель, а средство! Средство, которое можно успешно использовать для размещения тут своих разведовательных комплексов, ракетных баз, подогнать под НАТОвские стандарты наше вооружение(покупать у них все будем) и т.д. А потом с большим удовольствием тыкать во всю ету инфраструктуру Росию мордой! Потому как, только Росия, может сказать старушке Европе и "великой" Америке что такое хорошо, и что такое плохо! Все остальные стоят на задних лапках и смотрят куда бы то лучше лизнуть!

Мне чужды НАТОвские принципы и стандарты!

P.S. Проезжал по пр.Соборности вчера, возле бывшего ОЛДЕМА на остановке есть ларек "ДЕШЕВИЙ ХЛІБ" , так вот -в очереди за хлебом, который дешевле магазинного на 30коп потому что вчерашний, стояло 19 пенсионеров (жаль небыло фотоапарата)! Вот он результат роста ВВП на 20%, доходов на 30%, пенсий на 15%! Пока у нас в стране будут очереди за хлебом, чтобы сэкономить 30копеек, то никакие Евросоюз, НАТО нам не светят! А президенту и премьеру прежде чем куда-то вступать нужно у себя дома порядок сделать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО не следует забывать что еще лет 20 назад эта организация была готова похоронить нас с вами под огнем ядерного оружия, но это история как бы... но все равно не приятно... чтоб вступить в НАТО нужно поднять уровень армии на должный уровень, если у нас этот уровень будет то тогда зачем нам НАТО, если мы и так будем способны защитить себя... тем более меня смущает то что НАТО посылает своих бойцов в разного рода Гваделупы с целью "установления демократии" а фактически в целях какихто бизнес групп, каторые не поделили сферы влияния... и еще НАТО это политика... вступление в нее повяжет нас с определенной идеологией запада, тоже я считаю не опрадванная жертва...

Не "нас з вами", а совєтів, які всьому світу загрожували своєю ядерною зброєю і давайте зараз не вдаватися в тонкощі холодної війни, навряд чи зараз знайдеться неупереджений історик, який би розповів нам правду. А то, що СРСР був агресором, всім відомо, світові треба було захищатись...

Нагади, хто вперше використав атомну бомбу? :D

Або хто поліз у Корею, В`єтнам, Кубу?

Чи Совєти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я с тобой согласен Имп... а СССр я тож не люблю, несмотря на то что в нем родился... и жить нам в Украине - это очень верно :D

І чим тобі так СССР не вгодило? Ти довго жив при тих часах? "и жить нам в Украине - это очень верно" жити то нам в Україні, але як всім відомо без минулого немає майбутнього, так що забувати про СССР неварто, хай навіть як тоді жилося. В дечому тоді було набагато краще ніж тепер, хоча й були такі моменти про які краще незгадувати.

Не бачу жодного позитиву життя в СССР, жити було добре тільки чикістам та рецедивістам іто час від часу іх зачищали їм же подібні

Це я не бачу позитиву в Україні в зрівняння з СРСР в таких галузях: освіта та наука (тоді освіта - це була дійсна освіта, і гроші на науку виділялися, і немалі), виховання молоді (згадай радянські фільми для дітей та юнацтва, та порівняй, що може дітям дати нині Україна), людяність (тоді всі платили в транспорті та без кондуктора), тоді нас поважали у світі і наші жінки не їздили до Європи. Та ще багато іншого. У всьму є позитив. Як і негатив. Хто що бачить. А хто працює, тот завжди бути жити добре. А ледарь буде завжди верещати, що йому країна не та, і режим не той, і взагалі "все не так, ребята". Як сказав JFK: "Ask not what your country can do for you, but what you can do for your country" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-ий. Вступ України до військового блоку з Росією.

Ну скажу так. Одна хороша дершава вже створювала майже єдину державу з Росією, були якто кажуть РІДНЯ, але тількино Росія Висмоктала з неї все, що тільки можна відразу Встановила ціни на газ ПО БРАЦЬКИ (Тут я говорю про відносини Білорусії і Росії)

Взагалі вважаю, що не варто мати Братерських відносин з Росією. Бо вона спочатку скаже "Брати", а потім поставить ціну на газ за Європейськими мірками, а не за "братськими". Взагалі Росія так робила завжди. Просто я їй невірю!quote]

Що ти несешь. Ти хоч знаєшь, з чого цей конфлікт виник? Бюджет Білорусі наполовину датувався з бюджету РФ :D Аби втримати "батька" від розвалу економіки. То хто кого сосе? Якщо про щось кажешь, треба знати предмет дискусії.

Причому тут брати чи ні? Якщо Україна, Білорусь, Таждикістан прагнуть незалеженості, то нехай будуть незалежними. Та й ринково те ж - платят за все так, як вимагає ринок. Може треба вибрати - чи незалежні, чи газ за копійки?

Та ще одне зауваження - у цьому конфлікті як раз виграли білоруси, а все було зроблено заради одного - щоб гроші, які "відмивалися" на нафті в Білорусі за рахунок усліляких махінацій, були відібрані у олігархів. Просто дового це тобі пояснювати схема, немає часу та бажання.

Те що ви вваєте - то тільки те, що ви вважаєте.

Існує 3 шляхи вирішення проблем.

2-ий. Вступ України до Нато.

Це нам дасть перш за все не ВІЙСЬКОВИЙ захист, а ПОЛІТИЧНИЙ. Ви подивіться на ситуацію з прибалтами. Росія їх скільки давила??? а тільки увійшли під крило Європи, все!!! Всі проблеми зникли!!! Хай тепер Росія скаже Прибалтам як треба жити! А не скаже, бо слабо. Таке спостерігалось і з Польщею! І буде з Україною. Підтримую цей шлях!

Вступ в НАТО - автоматично повинен означати вступ в ЄС. Нам до ЄС, як до Києва рачки.

А Росія, нажаль, може сказати своє "фе" прибалтам, достатньо буде переливати нафту в танкери в інших портах, та й не транспортувати її через, принаймі, Латвії, бюджет якої на 30% залежить від доходів за транспортування російскої нафти.

Створення власної військової сили, яка буде захищати територіальну цілісність нашої держави. (утопія)

Тоді нам потрібно:

1)Викинути купу грошей на оновлення матеріальної бази військових.

2)Витрата коштів на підготовку кадрів (не путати з клаунами ;) . Хватить і Шуфрича)

3)Повернутися до введення Ядерної зброї.

Тупо. Дорого. Нереально. Затопчуть нас і Росія і Європа.

Знов хєрня повна ;):

1. Набагато більше треба буде викидати, щоб переозброїти армію за НАТО-вськими стандартами. Та у ще у труну власну оборонку власними же руками покладемо. А коржики хто їсти буде? Ті, хто працює на заводах ВПК?

2. Читаємо пункт 1. Дешевше буде вчити офіцерів у нас, а не в Європі. Та й вчать в нас не погано.

3. Це вже взагалі повний ідіотизм. Звідки технології? У нас нема потужностей. УРСР ще за часів СРСР виробляла кращі в світі засоби доставки зброї, а не зброю. Технологій нема. Кадри. Кадрів щодо цієї специфіки у нас не готують. Ядерна зброя - це НАДДОРОГО. У 40-х роках така держава як Швеція могла стати ядерною, згадайте її вчених того часу. Але ж шведи зрозуміли, що їм не потягнути - ДОРОГО. Чи ми багатше за Швецію? ;) По-друге, де ти пропонуєшь її випробувати? Полігонів нема. Де базувати? Шахти вже давно зруйновані. Так що не треба казати "глупостєй".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРСР ще за часів СРСР виробляла кращі в світі засоби доставки зброї, а не зброю

Днепропетровск со своими НИИ до сих пор рулит, при чем не на уровне СНГ, а гораздо выше :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти маєшь на увазі "Южмаш"?

Ось, доречі, що думають нові країни-члени НАТО щодо розміщення на їх теренах системи ПРО. Щось, не дуже вони бажають.

http://www.rambler.ru/news/world/protreaty/9709289.html

http://www.rambler.ru/news/politics/protreaty/9708842.html

http://www.rambler.ru/news/politics/protreaty/9705316.html

Читаємо уважно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Набагато більше треба буде викидати, щоб переозброїти армію за НАТО-вськими стандартами. Та у ще у труну власну оборонку власними же руками покладемо. А коржики хто їсти буде? Ті, хто працює на заводах ВПК?

2. Читаємо пункт 1. Дешевше буде вчити офіцерів у нас, а не в Європі. Та й вчать в нас не погано.

Да, набагато краще, коли будуть і далі рватися снаряди, ракети під керівництвом навчених у нас офіцерів будуть попадати в житлові будинки і пасажирські літаки... Мені здається, що якби в якійсь європейській країні сталося стільки ЧП з військовими (я можу назвати такі загальновідомі з новин: два вибухи сховищ боєприпасів, ракета в багатоквартирний житловий будинок і ракета в пасажирський літак, розкрадання і розпродаж зброї і боєприпасів, підрив військовослужбовця на гранаті в кабінеті прокурора, побиття військовослужбовців "дідами") - то ця країна точно задумалася б, чи їй треба така армія, чи ну зовсім нафіг не треба.

Якщо на нас хтось нападе - то щоб не позоритися і не робити вигляд воювання, простіше буде оголосити війну Німеччині і одразу ж здатися їй в полон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То може потрібно самим будувати армію?

Поставити задачу і її вирішити?

Хоча, можна піти до когось в услужіння. Одного разу проходили в 1654, коли не схотіли боротися, а вирішили питання по-іншому.

Звичайна історична паралель.

То що, ризикнемо? Ризик-то справа ... яка? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будувати армію самим для себе? І проти всіх? Краще вже в кооперації.

Кому-кому, а найближчому нашому сусіду - Росії - Україна, як військово незалежна держава, не потрібна. Бо ж Чорноморський флот тоді навіщо? Навіщо такий сусід, який може по морді дати?

Згадайте, як був конфлікт з Тузлою. Путін прямо казав, що Росія залишає за собою право превентивних ударів, тобто, почати війну першими.

Хто з інших країн нам таке заявляв?

Свою (чисто свою армію) ми не потягнемо. Хтось згадував про Ізраїль. Ізраїль - країна специфічна. Те, що в їхній армії служать і жінки, означає, що професія вояка в цій державі так само поширена, як у нас - професія менеджера, чи продавця. Відповідно, якщо значна частина населення у них працює у військовій сфері - то і видатки на цю сферу належні. Крім того, їх армія постійно гартується в боях і сутичках. Наші ж проводять показові вчення, в яких підбивають пасажирські літаки і руйнують будинки (перепрошую за повторювання). Якщо армія професійна - то їй треба десь випробовувати свої навички. Кажуть, що НАТО буде гнати солдатів в інші країни. Ніхто нікого не потягне без згоди на це самого солдата. Якщо є бажаючі воювати - уперед. Немає - значить, немає.

На фоні масового зубожіння населення вишуковування коштів для підвищення кваліфікації своєї армії буде безумством. Тим більше, що з нашими генералами ніякого підвищення кваліфікації не буде, пора це збагнути. Простіше буде це бабло роздерибанити, і відчитатися про проведені заняття та піднятий рівень профіесійної та боєвої готовності.

Підсумовуючи.

Україні дорого буде мати свою професійну армію. І нереально, зважаючи на низький престиж військовслужбовців ("туди йдуть або ті, хто дурний - не поступив у ВУЗ, або хто не зміг відкупитися"), та на корупцію в країні. Можливо, краще ці гроші віддати комусь іншому, щоб допоміг нам мати армію.

Ніхто, крім Росії, не заявляв про можливість нанесення "превентивних ударів" по Україні. Ніхто, крім Росії, не присилав під час подій Майдану своїх військових спецпідрозділів на територію України. Ніхто, крім Росії, не має в Україні такої військової бази, як Чорноморський флот. Очевидно, що після вступу України в НАТО, і невступу туди Росії, флот доведеться прибрати.

Тоді питається: хто становить більшу загрозу для України - Росія, чи НАТО? І кому Україна треба в НАТО - нам, НАТО, чи Росії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От знов Росія! Хто винен? Невістка! А чому! Бо невістка! :)

А можна побачити, де Путін казав про можливість ударів? Бо я це чую в перший раз :)

Щодо Тузли, то вже дуже спірне питаннячко.

Будувати армію самим для себе? І проти всіх? Краще вже в кооперації.
Головне - влізти в драку (с) Наполеон Бонапарт
Кому-кому, а найближчому нашому сусіду - Росії - Україна, як військово незалежна держава, не потрібна. Бо ж Чорноморський флот тоді навіщо? Навіщо такий сусід, який може по морді дати?

Чорне море втратило своє геополітичне значення ще до Другої Світової :) Стратегичне значення має Північний Напрямок, Баренцево та Охотські моря. Півчній флот був наймогутнішим у СРСР, а Чорне море, як і флот не мав майже ніякого значення. І не має. І мати в подальшому не буде. Турречина вже давно не має тої сили, яку мала за часів Pax Ottomanica

Ніхто, крім Росії, не присилав під час подій Майдану своїх військових спецпідрозділів на територію України.
Це вже смішно :160: Можна назвати джерела, звідки така інформація?
Тоді питається: хто становить більшу загрозу для України - Росія, чи НАТО? І кому Україна треба в НАТО - нам, НАТО, чи Росії?

Я тобі відповім ^_^ Дурні! На всіх рівнях життя! Оце найбільна загроза для країни. Куди там НАТО.

І про загрозу не йшлося. Йшлося про неможливість.

Як бути з економікою, відповісишь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...