Перейти до змісту

Вступ України до лав NATO


Гість Beybars

Рекомендовані повідомлення

Интерсно, если Украина вступит в НАТО, а Россия за это газ отключит :), НОТО нам поможет??.

Думаю лутше Украине нах** не надо ни НАТО, ни армия, темболее оружие. Лу ше поднимать благополучие страны до тех пор, пока в случае военной угрозы Украина могла себе позволить заплатить армии наемников :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
А можна побачити, де Путін казав про можливість ударів? Бо я це чую в перший раз :)
Погано, що чуєш про це вперше. Читай:

1.
РОССИЯ ГОТОВА БОМБИТЬ УКРАИНУ
С неожиданной жесткостью, которую можно расценить и как домашнюю заготовку, и как страстный экспромт, глава администрации российского президента заявил следующее: «Никогда Россия не оставит Украине Керченский пролив. Хватит того, что Крым сегодня украинский, и мы с трудом успокоили людей по этому поводу. Хватит издеваться над нами.
Если надо, мы сделаем все возможное и невозможное, чтобы отстоять свою позицию. Если надо, мы сбросим туда бомбу!»
. Мы уже писали о появлении новой военной доктрины России, где
сказано о возможности нанесения РФ превентивного удара по зонам нестабильности
. Александр Волошин косвенно подтвердил, что
зоной нестабильности может быть признан и украинский остров Тузла.

2.
Власне у військовий варіант розв’язання «тузлинської проблеми», мало хто вірив. Прості люди по обидва боки кордону сподівалися на швидке подолання кризи шляхом взаємних поступок.
Надію не полишали навіть після того, як 19 жовтня президент Росії Володимир Путін заявив, що РФ «залишає за собою право превентивних ударів на випадок, якщо у світі переважить принцип застосування сили без санкції міжнародного співтовариства».
«Гра мускулами» у вигляді двох російських протичовнових кораблів, які з’явилися біля острова, також не стерла сподівань на мирне врегулювання проблеми.

3.
Тузла сьогодні — це не просто провокація, це попередження Європі. І це вимога усвідомлення громадянами України необхідності пробудження самоповаги та констатація її відсутності у нинішнього політичного керівництва України. Криза в Керченській протоці виникла не на пустому місці, вона породжена практикою взаємин за останній час. Прикро чути також інші негативні сигнали, які доходять, вони не сприяють порозумінню.
Це і заява про можливість превентивних військових ударів по території сусідів, і занесення України до чорних списків
, і фантазії про ліберальну імперію, і заяви про невизначеність кордону.

4.
У ситуації, яка виникла навколо Тузли
, саме час згадати, що гарантії територіальної цілісності Україні у зв‘язку з ліквідацією ядерної зброї були надані США, Росією, Китаєм, Великою Британією й Францією. Однак лише Сполучені Штати можуть мати і достатнє бажання, і можливість реалізувати ці гарантії. У сучасному світі, де норми міжнародного права починають грати усе меншу роль, а
Росія у новій воєнній доктрині погрожує превентивними ударами всім, до кого в неї дістануть руки
, без‘ядерній Україні не лишається іншого вибору захисту, крім як реалізація воєнного союзу зі США і НАТО. Однак вступ України до НАТО можливий не раніше 2006 року. У той же час воєнний союз зі США можна укласти за доброї волі сторін значно швидше.

5.
”Скинемо на Тузлу бомбу і заллємо бетоном”, —
у Кремлі жартують про превентивні удари по Україні

Ніхто, крім Росії, не присилав під час подій Майдану своїх військових спецпідрозділів на територію України.
Це вже смішно :) Можна назвати джерела, звідки така інформація?

Ту людину, від якої я про це дізнався вперше - я тобі не здам... Для себе - попробуй пошукай в Інтернеті. Наприклад, таким чином

І про загрозу не йшлося. Йшлося про неможливість. Як бути з економікою, відповісишь?

Армію можна буде скоротити до рівня професійної. Скоротяться і видатки на той бардак, який ми зараз звемо "Збройними Силами України". За цей рахунок збільшити видатки на професійну армію. Розумієш? Ніж кормити п'ятьох придурків позаторішньою картоплею, краще годувати одного професіонала м'ясом.

Зменшити фінансування клініки для депутатів "Феофанія" - її фінансування на цей рік перевищує фінансування всієї сільської медицини в Україні... Багато чого можна придумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і де тут йшлося про Путіна? :) Я ж просив, навести саме його цитати. Бажано, із посиланням на офіційні джерела, а не на жовту пресу рунета на кшалт: "Тільки сьогодні! Найбільші в світі сіські!!!" А то хтось там нібито гіпотетично заявив щось...смішно і сумно, що ти віришь ось такому.

А превентивні удари - це доволі чітка позиція. Це було і з англійцями на Фолклендах, хоча там спроба була невдачною. Це роблять і США. Та й нам бракувало в 90-ті чітко дати зрозуміти румунам, що Зміїний - це наша територія!

То й не треба казати про російські чи інші підрозділи на Майдані, бо це все тільки твої фантазії, ніяких фактів ти не навів, і навести не зможешь:) Це є провокація та подання недостовірних фактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О!!! Отопоїхало!!!!

Ой НАТО буде нападати на Росію :) . Улыбнул. :(

Росія так протистоїть військам Всемогущої Америки... :) Ой ща впаду... скільки треба викурити трави, щоб Росія хоч раз заікнулась проти США. На офіційному рівні Росія може тільки просити в США підпис для вступу в СОТ. РОСІЯ нагадую не СРСР!!! Росія слабка, корумпована Держава. Всі це розуміють!!!

Як на мене Хай НАТО розмістить свої зенітні комплекси, аніж Росія свій військовий Флот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Beybars

Дивний ти... Для тебе стенограма засідання Верховної Ради України - Жовта преса Рунету? Тоді хто ТИ в ТВОЄМУ баченні, цікаво?

Якби ти так само уважно вивчав події Майдану і конфлікту з Тузлою, як історію Рейху - ще не те нарив би... По всіх каналах та новинах на час тих подій розповідали і про "превентивні удари", і про "Витязь" в Києві. З фотографіями, на яких чітко видно нашивки з російським стягом на військовій формі, навіть з відеоматеріалами. З заявами Путіна - які звучали якраз в контексті Тузли, коли його спитали, що буде, якщо Україна не допустить на острів росіян. І якщо ти цього не бачив чи не чув - то це не значить, що цього не було. А якщо ти вважаєш мої доводи провокацією - то нафіґ мені нада тебе в чомусь переконувати.

Я сподівався на бесіду з розумною людиною, якою тебе сприйняв і навіть плюс за знання поставив. Але натомість бачу основні аргументи - це несприйняття фактів, звинувачування в провокаціях, фрази типу "Головне - влізти в драку", "Винні дурні", "Тільки сьогодні! Найбільші в світі сіські!!!" і т.д. Ти ж навіть не переглянув усіх запропонованих мною джерел (обізвав стенограму засідання ВРУ жовтою пресою Рунету - во дайош!), хоча я міг би їх ще більше навести. Я просто відмовляюся вести з тобою якусь полеміку. Я нікого тут переконувати не збираюся в тому, що є насправді.

І якщо ти зараз вчиш вчорашню історію по книжках і монографіях, то я маю змогу отримувати інформацію про сьогодення з досить надійних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О!!! Отопоїхало!!!!

Ой НАТО буде нападати на Росію :) . Улыбнул. :(

Росія так протистоїть військам Всемогущої Америки... :) Ой ща впаду... скільки треба викурити трави, щоб Росія хоч раз заікнулась проти США. На офіційному рівні Росія може тільки просити в США підпис для вступу в СОТ. РОСІЯ нагадую не СРСР!!! Росія слабка, корумпована Держава. Всі це розуміють!!!

Як на мене Хай НАТО розмістить свої зенітні комплекси, аніж Росія свій військовий Флот.

За часів Єльцина так і було, як ти кажешь. Але ж часи змінилися. Росія, як ти кажешь, далеко не слабка держава. Корумпована - так. Але не коррумпованіше України, яка "идет впереди планеты всей" :) За всіх не треба казати, кажи за себе :) Я, принаймі, завжди роблю так.

2Beybars

Дивний ти... Для тебе стенограма засідання Верховної Ради України - Жовта преса Рунету? Тоді хто ТИ в ТВОЄМУ баченні, цікаво?

Якби ти так само уважно вивчав події Майдану і конфлікту з Тузлою, як історію Рейху - ще не те нарив би... По всіх каналах та новинах на час тих подій розповідали і про "превентивні удари", і про "Витязь" в Києві. З фотографіями, на яких чітко видно нашивки з російським стягом на військовій формі, навіть з відеоматеріалами. З заявами Путіна - які звучали якраз в контексті Тузли, коли його спитали, що буде, якщо Україна не допустить на острів росіян. І якщо ти цього не бачив чи не чув - то це не значить, що цього не було. А якщо ти вважаєш мої доводи провокацією - то нафіґ мені нада тебе в чомусь переконувати.

Я сподівався на бесіду з розумною людиною, якою тебе сприйняв і навіть плюс за знання поставив. Але натомість бачу основні аргументи - це несприйняття фактів, звинувачування в провокаціях, фрази типу "Головне - влізти в драку", "Винні дурні" і т.д. Я просто відмовляюся вести з тобою якусь полеміку. Я нікого тут переконувати не збираюся в тому, що є насправді.

І якщо ти зараз вчиш вчорашню історію по книжках і монографіях, то я маю змогу отримувати інформацію про сьогодення з досить надійних джерел.

Давай не будемо переходити на особистості :)

Стенограмма? А ти навів її? Ссилка, доречі, неробоча. І яке відношення має ВР до голови чужої держави? Я просив докази, а не гіпотетичні канали, телевізор. По телевізори показують по-різному одну подію на двох різних каналах :) Колись російські військові демонстрували тризуби, начебто захоплені в Чечні. Але ж яке обурення було в Україні, ні, мовлял, це не правда.

Я тебе просив навести заяви Путіна:) Доречі, читав учора його інтерв`ю, часом, ти не читав? Там йшлося і про газ і нафту, і про ринок.

Вибач, але ніяких аргументів ти не бачишь. Ти щось сказав, я просив тебе довести слова, ти це не зміг зробити, посилаюсь на те, не можешь цього зробити. Це не факти :) Факти - підтверджуються. Коли я сказав, що той плакат - ліпа, я підтвердив це фактами. Дійсними, а не посиланням на невідомо чиїсь заяви. А якщо я використовую сентенції Бонапарта, чи є це поганим? Весь світ його цитує.

Доречі, історію я не вчу. Вчу інше.

І про твої "надійні" джерела ми вияснили - це, здебільш, центральні телеканали РФ та України та якісь плітки невідомо ким сказані. Знову смішно. Начебто серйозна ж людина, як на перший погляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стенограмма? А ти навів її? Ссилка, доречі, неробоча.
Чувак, а шо ти куриш?..

Третій лінк. http://www.rada.gov.ua/zakon/skl4/par_sl/sl221003.htm. Нє, я з тобою точно перестаю спілкуватися...

Я блін, фігєю... Твої слова:

Стенограмма? А ти навів її?

Тобто, ставиш мені в докір, що я не навів ссилку? І тут же пишеш:

Ссилка, доречі, неробоча.

Отже, я навів-таки ссилку...

Типу "Я вам давно віддав вашого тазіка, і взагалі - я у вас його не брав"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не курю нічого :( Тебе це бентежить?

За подібну культуру диспуту дав тобі "-". Давай будемо поважати один одного.

Я не настільки продвинута людина, я під посиланням розумію адрес, який можна скопіювати в браузер, але ж потім дотерпав, що частина текста - то було посилання. Вибач мене :)

Доречі, повертаємось у лоно диспуту. Про НАТО. Особисто тобі пропоную створити тему про Тузлу. І будемо там сперечатися. Згоден?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені в твоєй поведінці від жінки нагадує... :( Дав тобі "-" за образу, ти ж мені влупив у відповідь тільки тому, що я тобі дав "-". Точнісенько, немов жіночка ведеш себе. Ще й істерична. До чого це тут, на форумі? Не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...