Перейти до змісту

Нічне побоїще в парламенті між Партією регіонів і БЮТ. Фото. Відео


Smith

Рекомендовані повідомлення

Що сьогодні ввечері відбувалося в стінах Верховної Ради.

Нічне побоїще в парламенті між Партією регіонів і БЮТ

Блокування трибуни Верховної Ради, яке влаштувала в четвер фракція БЮТ, завершилося кривавим побоїщем.

Увесь день президія парламенту була заблокована БЮТівцями, які вимагали зняти підписку про невиїзд з Юлії Тимошенко, проти якої напередодні було порушено кримінальну справу.

Все починалося за буденною парламентської практикою - близько трьох десятків депутатів Тимошенко зайняли місце в президії, унеможливлюючи відкриття сесії спікером.

Вони вивісили у сесійній залі плакати з написами: "Руки геть від Тимошенко!" та "Припинити політичні репресії!".

Власне, за таким принципом самі регіонали, коли перебували в опозиції, неодноразово і багатоденно блокували парламент.

Протягом всього дня Верховна Рада так і не запрацювала. Депутати від БЮТ оголосили, що ночуватимуть в парламенті з тим, щоб в п'ятницю продовжити блокування.

Але починаючи з 17 години до Верховної Ради стали з'їжджатися регіонали. Їх було аномально багато. Приїхав навіть брат першого віце-прем'єра Сергій Клюєв та перебіжчик Давид Жванія, що з'являються під куполом вкрай рідко.

Поганим знаком стала поява депутата-сумісника Дмитра Саламатіна, який під час ратифікації харківських угод зламав носа нашоукраїнцю Карпуку, а, вже працюючи керівником "Укрспецекспорту", побив стільцем одного зі своїх опонентів.

Близько 19 години в парламенті почало гаснути світло. І тоді до сесійної зали зайшло близько 40 регіоналів. Дехто з них був без піджаків у сорочках, що вказувало на подальний розвиток подій.

Спочатку регіонали спробували зайти до сесійної зали через бічні двері, які виявилися закриті ланцюгами зсередини. Вирвати їх спробував депутат і за сумісництвом міністр екології Микола Злочевський.

Для початку штурму члени Партії регіонів спеціально дочекалися закінчення робочого дня, коли у парламенті майже не залишилося журналістів.

Інше відео та фото тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та тут нема навіть шо коментувати...

депутати.. еліта мля, парламентарі - як вони гордо себе називають. Гопота сама примітивна! :dont:

задаюсь питанням: якого я Х. плачу умовно 500грн податків, і з них щонайменше 200 іде на зарплату і на утримання ось цього нецивілізованого бидла?.. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"нє імєєш ти нічьо. гигиги" От вже ж бидломасса ця Партія Герміонів... <_<

Чому не зроблять якийсь спецпідрозділ тієї ж СБУ, який матиме право чіпати депутатів і не давати їм один одного калічити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все показуха перед народом.

Насправді вони між собою далеко не вороги,а може й друзі.

Нераз розказували як за кулісами,після шоу "Свобода слова",

всі ті,хто між собою сварилися на камеру,дружньо розмовляли,шуткували,тиснули один одному руки...

В Україні немає свободи слова,все куплено,і нам показують-розказують те,що їм подрібно,вигідно.

А ми тупо віримо,і переживаємо за них,голосуємо за самих крикливих і буйних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чьо це ми переживаємо, ми офуєваємо від того, які люди потрапляють в депутати, неважливо від якої партії...як на мене партійний принцип виборів в Україні непотрібний, якщо обирати "в лице", то хоч буде ясно, який округ виборчий відповідальний за наявність бандитів в парламенті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо обирати "в лице"

если выбирать "мордочку" - то еще легче, напоил нужное количество народа и ты тепутат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це вже інше питання, щоб люди не голосували за "напоил"я наприклад чув про ці місцеві вибори, що хоч деякі сили і пробували "підгодувати" електорат, багато людей голосувало за тих, кого знає, а не "засланих козачків"...якщо ми кажемо про те, що нічого не вийде, бо всіх куплять, ми автоматично кажемо, що наш народ "бидло", яке не здатне приймати рішення, думаючи головоюв такому разі, можна взагалі відмінити вибори і демократію, бо "бидло" обирає "казлів"якби по Луцьку проходив по мажоритарці явний бандит, думаю, люди б його не обрали при теперішньому стані типудемократії, звичайно, все може змінитися, коли питання, за кого голосують реально не буде враховуватися при визначенні результату, але поки що ми ще так низько не впали, можливо, все попереду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ну чому вони билися? Було б набагато краще, якби ті дибіли зразу перестрілялися б там...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби по Луцьку проходив по мажоритарці явний бандит, думаю, люди б його не обрали при теперішньому стані типудемократії

влезая в оффтоп:

"явный бандит" это всё туманно, он же меня не бил арматуриной по голове, не бил

а водочки налил? налил

ну и почему бы не проголосовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не зроблять якийсь спецпідрозділ тієї ж СБУ, який матиме право чіпати депутатів і не давати їм один одного калічити?

Може, тоді вже відстрілювати? А то їхня популяція така непомірно велика... ))) :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не взяти комусь парочку АКМ і перестріляти і тих, і тих найух, а? КАзли, мля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"явный бандит" это всё туманно, он же меня не бил арматуриной по голове, не бил

а водочки налил? налил

ну и почему бы не проголосовать?

нажаль, є такі, що так думають... продаються, чи просто ведуться... а потім нарікають... Пізно! Кожен має таку владу, на яку заслуговує... Хай задумуються перш за все ті, хто голосувати не ходить - вони ж владу за мовчазною згодою вибирають...

бо їм пофіг... :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не взяти комусь парочку АКМ і перестріляти і тих, і тих найух, а? КАзли, мля...

от і я кажу... :mdr: бий своїх, щоб чужі боялись... :D А то говорять всякі путані про Україну - мовляв, і в ВВВ ви по боку... Розписується за всіх росіян... Думаю, ветерани б опротестували ці гучні заяви - воювали ж проти німців усім миром... А потім думають - і хто ж це розбрат між народів вносить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ми кажемо про те, що нічого не вийде, бо всіх куплять, ми автоматично кажемо, що наш народ "бидло", яке не здатне приймати рішення, думаючи головоюв такому разі, можна взагалі відмінити вибори і демократію, бо "бидло" обирає "казлів"

от і я ж про те... голосувати йти завжди треба - навіть якщо голосуєш проти всіх... а то зроблять висновок, що та демократія н*х ні кому не потрібна... Значить - знову до варяг за князем. Або за німчуром з гарапником, як моя баба колись казала...

<_<

якщо обирати "в лице"

если выбирать "мордочку" - то еще легче, напоил нужное количество народа и ты тепутат

"тепутат" - класно сказано! Той хто робить тільки, що язиком тіпе... ))) :smile-zachot::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, особисто зовсім не шкода депутатів від БЮТ, які получили пілюлєй від гопоти Партії Регіонів.

Просрали всі свої можливості - хай тепер і получають пі***лєй.

Не посадили нікого раніше з ПР - тепер будуть садити "друзів" Ю. Тимошенко та Ющенка.

Хай б'ють там собі пики в раді, ламають стільці об макітри один іншому, одним депутатом більше чи менше, яка різниця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені депутатів теж не дуже шкода, але такими ексцесами вводиться, що називається , "х*ва мода"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mysli-izvestnyh-ljudej-i-personazhev-42-foto_28.jpg

Если это про "померанчЕвых", то текст надо читать снизу вверх, начиная с "сначала ты побеждаешь"... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гг, як казали в камеді "як депутати б"ються, то народ тішиться,як будьто всім зарплату підняли" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому не зроблять якийсь спецпідрозділ тієї ж СБУ, який матиме право чіпати депутатів і не давати їм один одного калічити?

я за але тільки при умові що він їх міситиме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...