Перейти до змісту

Візьму в дар, куплю Фредку чи Фуро


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

Це домашні тваринки з роду тхорів... Фуро - зазвичай білі, а Фретки - кремові, чорні...

якщо хто має то я можу купити :rolleyes:

post-8968-0-13095800-1292165976_thumb.jp

post-8968-0-77069400-1292165987_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти їх запах чув чи тільки на картинці бачив? Знайомий колись тримав в приватному будинку: в кімнати старались не пускати, бо запах навіть купанням не виводився, а домашніми їх можна назвати тільки умовно - могла вкусити до крові навіть його а мене до себе взагалі не підпускала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачте за оффтоп, просто цікаво. а ці тваринки не кусаються і не смердять як тхір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воняют, кусаются, не приручаются совершенно. но разве это помеха любителям природы? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  На счет запаха, соглашусь, надо ухаживать, от кошаков тоже вонищя стоять может если не убирать, что бы хорек не вонял, меняйте ему подстилку часто, и купайте, еще помогает кастрация ( уменьшается секреция) что бы не воняля фретка сама по себе, а на счет приручаются...это зависит от "личности", есть дикие по характеру, есть ласковык и игривые, у моего друга живет вместе с кошкой, ему подарили фретку, довольно игривое создание, спят вместе с кошкой, ручная, любопытная, лазит везде и повсюду, может и цапнуть (так же как и кошка, по той же причине, только больнее).  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти їх запах чув чи тільки на картинці бачив? Знайомий колись тримав в приватному будинку: в кімнати старались не пускати, бо запах навіть купанням не виводився, а домашніми їх можна назвати тільки умовно - могла вкусити до крові навіть його а мене до себе взагалі не підпускала.

В твого знайомого, може була якась напівдика фуро, бо вони не мають сильного запаху (як в диких)...

Взагалі ті залози видаляються (але це робиться рідко коли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти їх запах чув чи тільки на картинці бачив? Знайомий колись тримав в приватному будинку: в кімнати старались не пускати, бо запах навіть купанням не виводився, а домашніми їх можна назвати тільки умовно - могла вкусити до крові навіть його а мене до себе взагалі не підпускала.

В твого знайомого, може була якась напівдика фуро, бо вони не мають сильного запаху (як в диких)...

Взагалі ті залози видаляються (але це робиться рідко коли)

На варшавском рынке продаются, там где валютчики рядом, зоомагазин возле клетки, там их два, в каком то из них,, 1200грн была, но это летом было.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І загалі їх розводять заради хутра, на шапки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І загалі їх розводять заради хутра, на шапки.

Фретка - домашнее животное, хорек - дикое, вот хорьков как раз и на шапки пускают. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайди в "караван", на другому поверсі є зоомагазин - в суботу бачив там двох фреток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фретка - домашнее животное, хорек - дикое, вот хорьков как раз и на шапки пускают. 

Ти це шапочнікам розкажи, а то вони не в курсє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воняет-не воняет,кусается-не кусается...пофиг..лиш бы к сковородке не пригорало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...