Перейти до змісту

Вибираєм долю!


vanus

російська рулетка  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Автор извини, но опрос тупой.

Никого б я не повесила, и сама б не повесилась.

Не мы давали людям жизнь, не нам и решать.Распоряжаться мы в силе только своей жизнью, и то не всегда.

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор извини, но опрос тупой.

Никого б я не повесила, и сама б не повесилась.

Не мы давали людям жизнь, не нам и решать.Распоряжаться мы в силе только своей жизнью, и то не всегда.

:)

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автор извини, но опрос тупой.

Никого б я не повесила, и сама б не повесилась.

Не мы давали людям жизнь, не нам и решать.Распоряжаться мы в силе только своей жизнью, и то не всегда.

:)

навіщо все сприймати буквально?? ;) Опитування мало більше так сказати фантастичний підсмисл ніж логічний. І те що ти проголосувала за когось не означає що ти це маєш робити. Смисл голосування в тому щоб визначити хто з нашої влади найбільше "допік" людям і кого найбільше не хочуть бачити при владі.

P.S. Vanus: я правильно зрозумів чи помиляюся??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не вішав,а четвертував би прилюдно, і по шматочку за кожен вкрадений доллар відрубував би,та за кожну понівечену людську долю, а так всіх би, і не тому що вони мені всі не подобаются,а тому що вони всі крали і крадуть і калічать людське життя в прямому і переносному смислі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо все сприймати буквально?? :) Опитування мало більше так сказати фантастичний підсмисл ніж логічний. І те що ти проголосувала за когось не означає що ти це маєш робити. Смисл голосування в тому щоб визначити хто з нашої влади найбільше "допік" людям і кого найбільше не хочуть бачити при владі.

P.S. Vanus: я правильно зрозумів чи помиляюся??? ;)

Саме так! Просто іноді щоб позбутись проблем чи знайти оптимальний спокій ми викреслюєм людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не вішав,а четвертував би прилюдно, і по шматочку за кожен вкрадений доллар відрубував би,та за кожну понівечену людську долю, а так всіх би, і не тому що вони мені всі не подобаются,а тому що вони всі крали і крадуть і калічать людське життя в прямому і переносному смислі

Тебе кто конкретно жизнь покалечил так в прямом и переносном смысле? Что за антигуманные выпады? Как - будто они у тебя доллары украли...

"Как такой маленький пацак может быть таким меркантильным кю?" (с)Кин-дза-дза

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі!!!

Вас всіх чекає сюрприз!

Скоро він зявиться!

Ждемс :D

А варіант всі там всетаки непомішав би :P

Аминодав чтоли? :D

В Амінодава БАН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Ярик: На всю жизнь чтоли? :D

Не Ярик, а Юрік.

І там же написано що MANJAK11, а це вже давній користувач

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему нет варианта "повесить злого модера"? gallery_32_26_921.gif

но на самом деле, vanus, что за моветон? если не с кем поиграть в линчевание - повесь пару своих работников, сэкономишь на зарплате

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б не вішав,а четвертував би прилюдно, і по шматочку за кожен вкрадений доллар відрубував би,та за кожну понівечену людську долю, а так всіх би, і не тому що вони мені всі не подобаются,а тому що вони всі крали і крадуть і калічать людське життя в прямому і переносному смислі

Тебе кто конкретно жизнь покалечил так в прямом и переносном смысле? Что за антигуманные выпады? Как - будто они у тебя доллары украли...

"Как такой маленький пацак может быть таким меркантильным кю?" (с)Кин-дза-дза

Ситуація в країні залежить тільки від політики зовнішньої і внутрішньої. А політику цю вони рулять.

А від ситуації залежить все наше життя. Так що Ваш вислів що "Пальцем в небо". А напряму вони канешно нічого нам не зробили, бо на багато :D

2Shkoder Навряд чи він зекономить. Хіба що пар випустить.

А взагалі старожил прав. Не нада таких тем. Тільки флудимо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... на кого бы списать - почему живем так хреново??? никак не опеределюсь...

А напряму вони канешно нічого нам не зробили, бо на багато

да ну?

а что ты скажешь на то , что есть прямой указ Яныка о пополнении бюджета за счет малого и среднего бизнеса?(а по слухам - еще и в Западном регионе :D)

и есть люди в Луцке, которым ой как лично оно по яй*ам дало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація в країні залежить тільки від політики зовнішньої і внутрішньої. А політику цю вони рулять.

А від ситуації залежить все наше життя. Так що Ваш вислів що "Пальцем в небо". А напряму вони канешно нічого нам не зробили, бо на багато :D

Предалагаю тогда повесить всех их...Хотя, че мелочиться - то? Всю ВР заодно...Только вот потом не будет кого упрекнуть за украденые доллары :D

Не нада таких тем. Тільки флудимо

Не вижу смысла в подобных топиках..посему -поддерживаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zevs_Isver:

точно-точно. есть мнение, что если бы не майкрософт, то люди давно бы уже покорили Вселенную gallery_32_26_921.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вешать? о.... ааа.....

А кто в триумвират?

Робеспьер, Дантон, Марат...и сотоварищи

Да... Ну кончили они плохо....

И нагадили.... дада.... натурально нагадили

Оно надо? Скушно?

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а почему нет варианта "повесить злого модера"? gallery_32_26_921.gif

но на самом деле, vanus, что за моветон? если не с кем поиграть в линчевание - повесь пару своих работников, сэкономишь на зарплате

Вирішив трохи розрядити "обстановку" напів жарт напів правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да... Ну кончили они плохо....

И нагадили.... дада.... натурально нагадили

"Робочий! Кончил -- оботри станок!" ;)

2moderator:

вибач, не стримався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...