Перейти до змісту

Ані Лорак - Smile


Chill

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые админы! Можно ли достать сей новый альбом самой sexy :ura: (IMHO) украинской певицы и выложить mp3 в разделе "Музыка"?

Спасибо за внимание :D

post-61-1130449576.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому по-буржуйськи? Чи може товар на експорт?

І взагалі мені більше оцей Смайл сподобався: http://game.lutsk.ua/sku/Seti_Smile.mp3 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, скиньте на пошту [email protected] пісеньку "розкажи", дуже просили, а в інеті знайти неможу. :)

Доступу до ЛМ немаю :)

Будь-ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, скиньте на пошту [email protected] пісеньку "розкажи", дуже просили, а в інеті знайти неможу. :)

Доступу до ЛМ немаю :)

Будь-ласка :)

как это в инете найти неможеш?

может не там ищеш.... или интеренет у тебя неправильтный? :)

а ФК свои карточки для доспупа к ЛМ уже не продаёт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Величезне Дякую! ви дуже допомогли мені обрадувати мою дівчину!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм-кхм...

Для начала - СПАСИБО БОЛЬШОЕ за альбом! :)

А вообще я не для себя просил - для девушки :)

Но насчет того, что Ани - самая sexy певица Украины - это я серьезно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грр... "Вам шашечки или доехать?"

Вам "сексі" чи музику тра, га?

П.С. Слухаючи щоденно "на фоні" попсу по радіо на робочому місці відчуваю як стрімко тупію. Ненависті на них не вистачає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам "сексі" чи музику тра, га?

:)

Как по мне - так есть на что посмотреть, особенно в последних клипах (не знаю только, почему не крутили по ТВ "Мої бажання", или крутили, но я не видел, ууух, так там вообще супер) :), а для девушки - ну, слушать, наверное, не смотреть же :)

А что касается моих музыкальных пристрастий - я вообще меломан, слушаю практически все - от HIM, Apocalyptica, Evanescence, RHCP, Linkin Park, Nickelback и вплоть до Avril Lavigne. Это если брать во внимание понятие "рок" (хотя многие перечисленные исполнители попадают под эту категорию условно) :) - то есть разные направления - типа панк, металл, готика и др.

Но слушаю и так называемую попсу - здесь все - от RNB & Soul (последний альбом Toni Braxton, например) - и до таких классиков буржуйской попсы, как Sting, Madonna и пр.

Из британцев обожаю слушать Coldplay и, как ни странно это может показаться, Dido. А что - очень качественная музыка, кто не согласен, сочувствую, может, в детстве такому человеку наступило большое лохматое лесное животное на оба органа слуха... :)

Из украинских - ОЕ (ну куда ж без них:) ), Гуд!мов, НеДіля (кстати, ГДЕ достать целый альбом, кроме как пойти и купить?), Aesthetic Education, ТНМК.

Мой кумир в музыке - Moby. Есть все альбомы и ВСЕ видеоклипы, в том числе самые редкостные (спасибо интернету) :)

А что не люблю - так это РУССКУЮ попсу. Не сказал бы, что не перевариваю, нет, почему же, перевариваю, но с огромным трудом, а иногда аж назад выворачивает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

"Однозначно, нова актриса сподобалась і чоловікам і жінкам. Жінкам - тим, що дуже часто міняла вбрання. А чоловікам - тим, що це робила просто на сцені" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам "сексі" чи музику тра, га?

Из украинских - ОЕ (ну куда ж без них:) ), Гуд!мов, НеДіля (кстати, ГДЕ достать целый альбом, кроме как пойти и купить?), Aesthetic Education, ТНМК.

<{POST_SNAPBACK}>

якщо ти меломан.. то маєш знати як пишеться Esthetic Education..

8) не придираюсь.. АЛЕ СЛУХ РІЖЕ!

маю і Неділю.. звертайся якщо тра.. взагалі багато чого є..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти меломан.. то маєш знати як пишеться Esthetic Education..

:naezd:

:D

Да знаю я, как его везде пишут, но мне именно слово Esthetic глаза режет, т.к. открой любой уважающий себя британский словарь и там есть чудесное слово Aesthetic... :) Хотя есть и Esthetic, в Merriam-Webster, но это уже от оригинального варианта написания пошло...

"es·thet·ic - variant of aesthetic" - (С) Вебстер B)

НеДілі альбом? Ежели так, буду знать, к кому обращаться, сенкс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ти меломан.. то маєш знати як пишеться Esthetic Education..

:naezd:

:)

Да знаю я, как его везде пишут, но мне именно слово Esthetic глаза режет, т.к. открой любой уважающий себя британский словарь и там есть чудесное слово Aesthetic... :) Хотя есть и Esthetic, в Merriam-Webster, но это уже от оригинального варианта написания пошло...

"es·thet·ic - variant of aesthetic" - (С) Вебстер B)

НеДілі альбом? Ежели так, буду знать, к кому обращаться, сенкс :)

<{POST_SNAPBACK}>

wow ;]

але все таки група так називається а не інакше.:D)

буду знати що ти підкований в інгліш :)

імхо в Неділі альбом якийсь сопливий.. 8)

о кста .. питання - а можна відразу лити все корисне на фтп в інкамінгс??. чи тра ще пароль мати? :)) якщо через пароль.. дайте пароль! :)).. якщо хочете звісно. 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:naezd:

Насчет заливки на ФТП - так я тоже пробовал, но безуспешно. Это к админам вопрос :D

А то у меня тоже музыки хватает, и мог бы кому подсобить, если что нужно... :) Я ж не жадный B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

SKU

А чому по-буржуйськи? Чи може товар на експорт?

Це не так товар на експорт як кидалово. Пояснюю - незнаю як кому щодо сексі (власне я ЗА) але на рахунок голосу в неї все ок. Саме вона мала представляти Україну на "Євродопобаченні", але як якесь падло (або ж декілька) кинули нашу Каріну і поставили "МертвихБджол" вона (Каріна) дала конференцію-презентацію пісні. На цій самій тусі вона і виразилась, що людей нетрадиційної орієнтації чоловічої статі в уряді та при владі завжди вистачало, але в неї була надія на зміну положення після виборів.... Нажаль сподівання не справдилися ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євробачення сакс:D

ЛОрак нічого б там не зробила..

ну поволала б свої пісеньки.. посвітилась..

в Руслани є харизма.. а в ЛОРАК?

з Джолами просто вийшов конфуз :)

:mdr:

-----

імхо останній альбом "смайл" тошнотворний... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Яка вона нафіг "сексі"? Після тільки одного погляду на ту шалаву три дні ні на кого вставати не буде.

тьху! ну і смаки у вас....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega Сексі чи ні це діло таке, але я думаю вона не давала тобі приводу (і нічого крім приводу теж) її так називати.

В кожного з нес свої смаки і на музику і на жінок, але назвати якусь клуху шалавою бо бачив її по тєліку мені здається щонайменьше ГЛУПО (Вибачте, але не можу підібрати українського слова щоб відобазило саму суть).

Якщо ти зможеш довести що в твоїх словах є щось крім "Да вони всі такі" чи "Мені взагалі жінки не подобаються" то я готовий вибачитися.

З.І. Тобі як і мому сусіду Р. Писанка подобається? :o

noven Я з тобою незгідний. Суть в даному випадку не в перемозі а предстявленні України перед світовим глядачум. А де "Бджоли" зараз? Про них хтось щось чув чи чує? А просунули їх, на мою думку, по політичним мотивам....

Щодо Руслани - то в її випадку перемога не була особиста а КОМАНДНА. Попрацювали на славу усі - і хореографи, і стилісти, і іміджмейкери. Молодці.

З.І. Тільки не подумайте, що мені Лорак подобається - просто все пізнається у порівнянні.... а ще важливо до чого ти рівняєш.

З.З.І Мені "Наутілусь" подобається "ДДТ", "Любе" і ще багато іншого ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО тема закрита, ви кругами ходите. Факт є факт, Руслана виграла Євробачення, і співачка з неї непогана, але музичний напрям - ну скажу прямо я не люблю Попсу, або те що біля неї лежало, тому вважаю що її дикі танці фтопку (аж неприємно їхати в маршрутці і глушити її bestshot музикою плеєра). А Ані Лорак ну ситуація схожа, але ці 2 співачки 2-х різних класів і розраховані на різні вікові і естетиччні категорії людей. Тому ваші баталії безпідставні... :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...