Перейти до змісту

Ані Лорак - Smile


Chill

Рекомендовані повідомлення

Новий рік – чудовий привід, щоб охопити поглядом минулі 365 днів і оцінити, що було хорошого за цей час, підвести підсумки і "зачистити хвости", щоб з Нового року, як з чистого листа, написати що-небудь Світле і Красиве. З результатами року 2005 і планами на рік 2006 ділиться, мабуть, найпопулярніша зірка українського шоу-бізнесу Ані Лорак.

Кароліна, а яким був для тебе цей рік?

Рік був плідний. Головна подія – вихід мого альбому Smile, над яким ми працювали три роки. До нього увійшли пісні американських і англійських авторів, пару мелодій написала я сама. Записали ми його тут, у Києві, з моїми музикантами. Вийшов дійсно якісний європейський продукт. Окрім англійських пісень, туди увійшли дві українські композиції. Ми зняли кліпи на пісні «Smile» і «A little shot of love», які увійшли до цього альбому. Плануємо зняти кліп на україномовну пісню "Розкажи". Такий, можна сказати, дуже плідний рік для мене. Звичайно ж, багато планів наступного року.

А можеш виділити дві знакові події в році, що минає, із знаком плюс і із знаком мінус?

Для артиста головна подія – пісня. Пісні – це його діти, це, природньо, для мене знакові події. Вихід альбому – це етап, це якась виконана робота. Перед цим у мене був альбом "Ані Лорак", який я написала практично сама, тільки одна композиція була іншого автора. Це щирі композиції, які знайшли відгук і полюбилися людям. Наступний етап – англомовний альбом – інша, нова музика, суміш рок-музики і попси, в цілому жорсткіша музика. Кожен кліп – це знакова подія для мене, тому що це теж робота... Із знаком мінус? Звичайно, це ситуація з "Євробаченням". Після цієї несправедливості я відчула ще більше любові глядачів і шанувальників, це видно по тих же концертах, з того ж продажу дисків. І, напевно, в цій ситуації я більше виграла. Мені не хотілося доводити, що я краще. Я утрималася від яких-небудь коментарів, більше того я всім бажала добра, успіху і успіхів. Найголовніше, що саме час розставив все на свої місця. Я завжди говорила, що добро перемагає зло. Я в це вірю.

Зараз активно ведуться зйомки новорічних проектів. Де в новорічну ніч можна буде побачити тебе?

Глядачі можуть мене побачити в Новий рік на телеканалі "Інтер", там був знятий "Новорічний вогник", де язаспіваю дві пісні. Одну в дуеті з Олександром Пономарьовим Felicita, іншу пісню – Smile – я заспіваю у фіналі, до речі, вона за оцінками експертів була визнана кращою піснею. Крім того, телеканалом "1+1" був знятий новорічний проект. Для зйомок я спеціально їздила до Москви. Що ще? Ми з Сашком Пономарьовим заспівали дуетом пісню 100 Kisses ("Сто поцілунків"). Пісня і кліп вийдуть якраз до свята. Вона вийшла дуже тепла, красива, про любов. Я думаю, це теж такий маленький подарунок для всіх, хто може оцінити хорошу якісну музику.

А де і як ти відзначатимеш Новий рік?

На Новий рік я буду в Одесі, вже одержала запрошення. Це, швидше за все, буде якась подія на вулиці. Там вже роблять сцену.

Тобто черговий Новий рік на роботі?

Так, так. На вулиці, на концерті для всіх жителів Одеси.

А ти взагалі пам'ятаєш, коли в останній раз відзначала Новий рік вдома, по-сімейному?

Так, це було, як не дивно, минулого року. Ми відмовилися від концертів, тому що я втомилася. Я накрила стіл, спеціально скатертину купила гарну, свічки, сама приготувала салат... У мене вдома є електричний камін, але він дуже нагадує справжній, вогники горять... Я була щаслива. Було дуже затишно в компанії друзів, приємних мені людей зустріти Новий рік з тостами, з подарунками, з ялинкою і Дідом Морозом, ним був Юра Фальоса, який всім, хто співав пісні і розповідав вірші, дарував подарунки. Було дуже весело.

Є щось таке, без чого для тебе неможливий Новий рік?

О, це цілий набір: салат олів'є, ялинка, обов'язково оформлення квартири. Я дуже люблю гірлянди, новорічні дощики. А ще мандарини! Новий рік – це запах мандаринів. Холодець, звичайно ж. І повний холодильник їжі. Новий рік – це коли відкриваєш холодильник, і він забитий всякою смакотою.

А що ти чекаєш в подарунок під ялинку?

У подарунок? Не знаю... Хочеться всього, але я розумію: те, що я хочу, я можу і сама собі пдарувати. Я б хотіла плаття від Roberto Cavalli, щоб він зшив його спеціально для мене. Або новий автомобіль. А взагалі мені б хотілося щось оригінальне, якісь вази для квітів або іграшки, але тільки не парфуми і косметику. Цього у мене і так вже багато, тому що мені постійно це дарують.

Це матеріальні бажання, а що ти загадаєш під бій курантів? Про що ти мрієш?

У мене величезне бажання і я повна рішучості бути щасливою наступного року. Я, звичайно, мрію, щоб здійснилося ще одне моє бажання: зіграти роль успішної матері, успішної жінки, улюбленої жінки. А ще мені хотілося б зустріти принца наступного року.

Тобто принца ти ще не зустріла?

Так взагалі-то у мене багато принців.

Уникаєш відповіді? Я маю на увазі того, єдиного і неповторного.

Я наближаюся до цього...

У майбутнє любиш заглядати?

Не люблю я цього, якщо чесно. Дуже негативно до цього відношуся. Але Новий рік завжди пов'язаний з якимсь чарівництвом, в цей час чекаєш дива. І коли годинник б'є 12, я завжди загадую бажання і всім раджу зараз вже готуватися до цього. У мене завжди проблема – я стільки всього хочу, що не встигаю загадати все за одну хвилину. Тому бажаю всім приготуватися гарненько, написати списочок.

А бажання твої новорічні збуваються?

Так, у мене все працює. Ось недавно одне з бажань збулося!

Як здорово.

Можливо, я дуже хочу цього і заряджаю весь Всесвіт своїм бажанням в цю мить. Я вважаю, що дійсно життя і смерть у владі мови, як написано у Біблії, що людина здатна своїм словом, своєю енергією зарядити, налаштувати і, можливо, навіть передбачити. Треба просто всім серцем пристрасно цього побажати, і тоді все обов'язково вийде.

Мені завжди цікаво було, якби доля склалася інакше і ти б не стала зіркою музичного небосхилу Ані Лорак, ким би тоді була Кароліна Куєк?

Складно відповісти на це питання. Я завжди знала, що буду співачкою. У 4 роки я вже це знала. Я сама потягнулася до музики, мене ніхто не змушував. Як тільки я чую музику, мені стає комфортно, я хочу співати, як тільки бачу людей, розумію – це моя публіка і я хочу бути в центрі уваги. Це почалося із садка, коли вихователька виводила мене в центр і мені подобалося, що на мене дивляться, вже тоді розуміла, що я зірка! Але якщо на це закрити очі. думаю, що стала б вихователькою в дитячому садку. Можливо, це материнський інстинкт в мені виявляється? Мені дуже подобаються діти, особливо 3-4 років. Це дуже цікавий вік, коли вони починають говорити, а може, в мені живе дитина цього віку? Сама я в дитинстві не награлася іграшками. Я з 6 років пішла до школи-інтернату, там і вчилася, і спала, і співала. Не можу сказати, що в дитинстві у мене було все, що я хотіла, не було тих солодощів і іграшок, про які мріяла... У мене не було такого справжнього дитинства, і, може, тому у мене такі фантазії...

А як давно ти почала писати музику і вірші і чому не робила цього раніше?

Мені здається, що цей талант жив в мені завжди. Просто він спав, і щоб його розбудити, потрібен був якийсь емоційний струс, повинне було щось відбутися. Після того, як я по-справжньому закохалася, а потім настало страшне розчарування, я настільки близько прийняла все це до серця і була така переповнена емоціями, що почуття просто необхідно було виплеснути. Я взяла лист паперу і почала писати. Це були вірші, вони виходили з серця. Потім я почала чути мелодії і записувати їх на диктофон. З музикантами ми підібрали гармонії і придумали аранжування. Так почали народжуватися мої пісні. Я не знаю, чому цього не відбувалося раніше, напевно, всьому свій час.

А ти слухаєш свою музику вдома, в машині?

У мене є ряд моїх пісень, улюблених, таких душевних, "Без тобе", "Історія кохання", "Розкажи". Коли я хочу поплакати або мені погано, я втомилася, мені потрібно зарядитися енергією, я просто „врубаю їх на повну катушку”.

А що ти ще слухаєш?

Люблю Уїтні Хьюстон, Мерайю Керрі, Анні Леннокс, Лізу Стенсфілд і Баррі Уайта, подобається останній альбом Стінга.

А наших, українських виконавців?

Не придумуватиму – нікого з українських і російських співаків вдома не слухаю.

Не близькі по духу?

Мені достатньо тієї інформації, яку я отримую, коли їду в машині, в потязі, дивлюся по телевізору. А вдома є можливість послухати кращі зразки музики. Є чудові пісні російською, українською мовами, хороші, душевні. Але чомусь у мене більше тягнеться рука поставити диск Мерайі Кері або Баррі Уайта – це та музика, яка викликає у мене позитивні емоції. Напевно, це просто музика, близька мені по духу.

Кароліна, а час почитати у тебе є? Читати взагалі любиш?

Так, звичайно. Подобається Пауло Коельо. Я прочитала всі його книги. Зараз читаю "Волхв" Джона Фаулза, цікава річ, філософська. Я люблю такі книги читати, коли можна зупинитися, подумати, осмислити. Люблю читати біографії великих людей. Я прочитала про життя Елізабет Тейлор, про Мадонну, про те, як вона прагнула до успіху, як їй було нелегко, люблю "Щоденник" Фаїни Раневськой. Подобається афоризми читати, вислови мудрих людей.

Ти так любиш читати мемуари, а коли сама досягнеш такого. представницького віку, свої мемуари видасиш?

Взагалі-то щоденничок я веду, так, про всяк випадок. Ніхто не знає, як там у мене буде з настроєм, можливо, я його спалю коли-небудь або вирішу частково опублікувати. Чи навпаки - закрию його в сейфі, і він передаватиметься з покоління в покоління, як реліквія, щоб мої діти, онуки розуміли мої переживання, про що були мої думки. Цього поки ніхто не знає. Цікаво вести щоденник, записувати свої думки. Зараз, коли я перечитую записи за 95-96 роки, дуже цікаво спостерігати за моїми думками, поглядами, міркуваннями, за тим, як я змінююся.

Знаєш, з тобою дуже приємно спілкуватися, ти настільки щира, відкрита і так легко говориш про свої відчуття і переживання.

А як же інакше? Та і робота у мене така. Якщо не бути щиріше в житті і на сцені весь час грати, то публіка це зрозуміє і відчує. Якщо дві години стоїш обличчам до глядачів і дивишся їм в очі, і якщо фальшивиш душею і голосом, тоді люди просто не приходитимуть на концерт.

Щось побажаєш своїм шанувальникам у Новому році?

Я бажаю всім наступного року бути щасливими і коханими. Всім бажаю здоров'я. Хай збуваються мрії, і що б не трапилося, ніколи не здавайтеся. Пам'ятайте, що з лимона можна зробити лимонад. Посміхайтеся і слухайте мій останній альбом Smile, тому що він просочений позитивною енергією, і всім найкращим. Я завжди з вами і дуже люблю вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всем любителям Ани Лорак -

канал М1

12:00 "Все клипы". Ани Лорак

и

04:40 "Все клипы". Ани Лорак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...