Перейти до змісту

Хто виготовляє лейби на товар


Ostap87

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім! Хто може допомогти з інформацією про виготовлення лейбів, типу як на одязі...

І який варіант кращий: вишивка чи друк.

Можливо хтось знається в цінах.

Буду дуже вдячний за і-цію!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на м'які меблі, імхо, краще вишивка. раніше можна було замовити в тигресі (не в магазині, а там де іграшки шили)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чітко сформульоване питання зазвичай пів-шляху до конкретної відповіді. Лєйбли бувають настільки різні, що навіть порадити щось важко.

Давайте звузимо рамки можливих варіацій: є потреба виготовити лейбу/етикетку/бірку яка пришиватиметься десь ззаду дивана чи мякого крісла, де вказуватиметься виробник? Якщо так то я наприклад не бачу принципової різниці яким методом зробити нанесення цієї інформації на тканину етикетки, оскільки це не буде затиратися при носінні, не буде пратися, виварюватися. В даному випадку виготовляти тим способом який буде дешевшим.

Щоб оприділитися з способом треба як мінімум визначитися яка партія таких етикеток буде виготовлятися, якщо 10-15 шт. однозначно економнішою буде вишивка, якщо 100-200 шт. тоді можна шовкодруком.

В будь-якому випадку спочатку автору треба чітко визначитись що саме він хоче виготовити. Розмір, кількість кольорів, кількість штук, яка тканина, яке саме зображення (не всі способи нанесення однаково передають зображення). Або банально віддерти десь зразок, і тицьнути: "Хочу таке саме".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправляюсь:

- бірка, яка пришиватиметься ззаду дивана

- кількість 500-1000

- 1 колір (фірмовий знак на тканині)

- тканина (важко сказати, так як навіть уяви не маю як може називатися тканина для виготовлення такої продукції)

- розмір, приблизно 30*20 мм.

А от банально віддерти десь зразок, і тицьнути: "Хочу таке саме" це варіант, але потрібно знати куди можна з таким звернутися.

Дійшла інформація, що в Луцьку такі речі не робить ніхто.

Телефонував до ПП "Близнюки", "Чарівниця" - "Ми такого не можемо зробити, для цього потрібне спец. устаткування"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ми такого не можемо зробити, для цього потрібне спец. устаткування"

Добре що вони так відповіли, це можу зробити я, нащо зайві конкуренти. Завтра матиму трошечки більше часу, уточню в ПМ ще кілька технічних деталей і в понеділок скажу ціну за виготовлення. Нема ніякої складності.

злобне ПС: Ало, Галінка, що за агресивний маркетинг?! :) Тре підтримувати Луцького виробника а не кормити чужину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...