Перейти до змісту

Нужна курсовая, дипломная и т.д?. Жми сюда!


Ludads

Рекомендовані повідомлення

Качественное написание дипломных, курсовых работ, а также контрольных, рефератов. Решение задач. Умеренные цены. Гарантия. Сопровождение к защите.

А также на сайтах www.slv.com.ua , www.sesia.com.ua та www.best-work.com.ua Вы можите найти бесплатные та платные роботы.

ICQ#: 477-529-887

8 067 410 62 50 Людмила

8 097 051 85 45

[email protected]

Обращайтесь я всегда рада и готова Вам помочь.

Приглашаю Вас посетить сайт http://www.ludads.com.ua.'>http://www.ludads.com.ua.

Всем, кто зарегистрируется, при заказе новой или покупке готовой работы (диплом, курсовую и т.д.) с этого сайта http://www.ludads.com.ua СКИДКА 10% .СПЕШИТЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантия.

А какая именно гарантия?

Возврат денег, когда кусак не здан или идете к преподователю договариватся? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарантия.

А какая именно гарантия?

Возврат денег, когда кусак не здан или идете к преподователю договариватся? :smile3:

это когда не только сделал работу и забрал деньги, это коректировка до последнего, до тех пор пока преподавательне не утвердит, в крайнем это даже возврат денег

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Произвести оплату заказа можно следующим образом:

- Наличными, лично в г. Житомире

Только при наличии оплаты за работу она будет отправлена на вашу электронную почту.

Заплатив і "... шукай вітра у полі, тобто у Житомирі"

Цікаво як буде з практикою, наприклад на СКФ Україна? за 250 грн? Невже пані приїздитиме у Луцьк для того, щоб домовитися про звітність, іншу інфу, про печатки на щоденник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради цікавості переглянув один з планів дипломної роботи.... м...дааа!!!

Повна халтура... Купивши таке, Ви лише втратите багато часу та нервів. Такого "добра" море в Неті!

ВСТУП...................................................3

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ЗДІЙСНЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА.........5

1.1. Сутність, цілі та завдання товарної політики підприємства............5

1.2. Характеристика основних елементів товарної політики................13

1.3. Реалізація товарної політики на підприємстві................................31

1.4. Нормативно-правове регулювання маркетингової товарної політики підприємства................42

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ.............56

2.1. Характеристика ринку хлібобулочних виробів України................56

2.2. Характеристика ЖФ ЗАТ „Золотий каравай” як суб’єкта господарювання...................61

2.3. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства............67

2.4. Оцінка рівня здійснення маркетингової товарної політики в умовах ЖФ ЗАТ „Золотий каравай”...........75

2.5. Удосконалення маркетингової товарної політики на підприємстві.....................87

2.6. Використання комп’ютерної техніки при написанні бакалаврської роботи....................93

ВИСНОВКИ.........................96

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ..............99

ДОДАТКИ .............................102

Обсяг дипломної роботи - 105 сторінок

Вартість роботи - 400 грн.

Що за ДИПЛОМ економічної спеціальності з двох розділів??? Теоретична частина займає більше 50% роботи!!!!

Аналіз маркетингу у маркетинговому ДИПЛОМІ аж 12 сторінок!!!!

А назва другого розділу взагалі шедевр "РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ ....." тобто масло масляне!!!!

І за це б/в "чудо" 400 грн????

Про які гарантії тут може бути мова??? Якщо керівника "змучете", то зав кафедрою або декан не допустять таке до захисту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість роботи - 400 грн.

По ціні багато чого можна сказати про якість роботи. Нормальна дипломна чи магістерська робота коштує зараз не менше 350-400 у.о. І я сама взялася б писати дипломну з нуля, не менше, ніж за 300 у.о., оскільки для того, щоб написати якісну роботу і зробити розрахунки за реальними даними по реальній звітності треба не менше місяця.

А найбільше дивує, як такі "спеціалісти" можуть виконувати реферати, курсові, звіти, дипломні з дисциплін різного напряму. :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1292343287' post='1052267667']

Вартість роботи - 400 грн.

По ціні багато чого можна сказати про якість роботи. Нормальна дипломна чи магістерська робота коштує зараз не менше 350-400 у.о. І я сама взялася б писати дипломну з нуля, не менше, ніж за 300 у.о., оскільки для того, щоб написати якісну роботу і зробити розрахунки за реальними даними по реальній звітності треба не менше місяця.

А найбільше дивує, як такі "спеціалісти" можуть виконувати реферати, курсові, звіти, дипломні з дисциплін різного напряму.  :_37:

залишилося тільки знайти лоха який віддасть 400 у.о. :)

:D можу дати номери телефонів минулорічних випускників - деякі з них платили і по 500 доларів.

Якщо порахувати це як місячну оплату за виконану роботу, то хіба буде надто багато?

П.С. Ніхто нікого не заставляє купувати. Вважаєш себе лохом, щоб заплатити комусь такі гроші, зроби сам.

А людина, яка поважає свою роботу, якщо вона звісно, якісна, за 400 грн. дипломну писати не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А людина, яка поважає свою роботу, якщо вона звісно, якісна, за 400 грн. дипломну писати не буде

150%!!!

А людина, яка поважає свою роботу, якщо вона звісно, якісна, за 400 грн. дипломну писати не буде

150%!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Произвести оплату заказа можно следующим образом:

- Наличными, лично в г. Житомире

Только при наличии оплаты за работу она будет отправлена на вашу электронную почту.

Заплатив і "... шукай вітра у полі, тобто у Житомирі"

Цікаво як буде з практикою, наприклад на СКФ Україна? за 250 грн? Невже пані приїздитиме у Луцьк для того, щоб домовитися про звітність, іншу інфу, про печатки на щоденник?

Нікого ніде шукати не треба, чому відразу думати пагано. Я вже давно працюю і навіщо мені когось дурити, я дорожу своєю репутацією.

Невже пані приїздитиме у Луцьк для того, щоб домовитися про звітність, іншу інфу, про печатки на щоденник? Ні не приїде, тому що це Ваш клопіт, я ж написала що займаюсь написанням робіт, а не домовленістю про печатку чи ще щось. Тому у випадку коли потрібна печатка клієнт предоставляє дані підприємства, за якими потім буде написана робота. А якщо печатка не потрібна, то реальні дані реального підприємства можна і на сайті емітентів знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради цікавості переглянув один з планів дипломної роботи.... м...дааа!!!

Повна халтура... Купивши таке, Ви лише втратите багато часу та нервів. Такого "добра" море в Неті!

ВСТУП...................................................3

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ЗДІЙСНЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА.........5

1.1. Сутність, цілі та завдання товарної політики підприємства............5

1.2. Характеристика основних елементів товарної політики................13

1.3. Реалізація товарної політики на підприємстві................................31

1.4. Нормативно-правове регулювання маркетингової товарної політики підприємства................42

РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ТОВАРНОЇ ПОЛІТИКИ.............56

2.1. Характеристика ринку хлібобулочних виробів України................56

2.2. Характеристика ЖФ ЗАТ „Золотий каравай” як суб’єкта господарювання...................61

2.3. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства............67

2.4. Оцінка рівня здійснення маркетингової товарної політики в умовах ЖФ ЗАТ „Золотий каравай”...........75

2.5. Удосконалення маркетингової товарної політики на підприємстві.....................87

2.6. Використання комп’ютерної техніки при написанні бакалаврської роботи....................93

ВИСНОВКИ.........................96

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ..............99

ДОДАТКИ .............................102

Обсяг дипломної роботи - 105 сторінок

Вартість роботи - 400 грн.

Що за ДИПЛОМ економічної спеціальності з двох розділів??? Теоретична частина займає більше 50% роботи!!!!

Аналіз маркетингу у маркетинговому ДИПЛОМІ аж 12 сторінок!!!!

А назва другого розділу взагалі шедевр "РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ ....." тобто масло масляне!!!!

І за це б/в "чудо" 400 грн????

Про які гарантії тут може бути мова??? Якщо керівника "змучете", то зав кафедрою або декан не допустять таке до захисту!

Ви напевно пагано читаєте, тому що в плані вказано що це не диплом, а бакалаврська робота. Тому в неї такий план з двух розділів і по вимогам ЖДТУ потрібно було 50% теорія і 50% практика.

Доречі цей "чудо" диплом, як назвав його автор, був захищений в 2007 році на "добре" і то через недостатнє знання роботи клієтом.

Звичайно зав кафедрою або декан не допустять таке до захисту, тому що це не Диплом, а БАКАЛАВРСЬКА робота і в неї вимоги не такі як до диплому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні! Про що взагалі мова, 400 грн це вартість готової роботи, яка вже захищалась тому вона і значно дешевше, а якісне написання дипломної роботи з нуля за всіма вимогами коштує мінімум 1700 грн.

Отже, якщо Вам потрібна дипломна робота чи курсова і т.д., звертайтеся, буду рада допомогти. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А читати ми вміємо гарно: Обсяг ДИПЛОМНОЇ роботи - 105 сторінок

2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ маркетингової товарної політики – і такі речі «втюхуть» клієнтам ??? Люди, які відповідально ставляться до роботи, ретельно вичитують в першу чергу план / зміст роботи! До вашого відома, по плану / змісту в ДЕКу формується головне враження про роботу (доповідь оцінюється окремо)!

Розумію, принцип «3з» - Зліпила щось – Здерла гроші – «Забила» на проблеми клієнта. Мало кому захочеться з Луцька їхати у Житомир (а можливо і інше місто) шукати «Чесного, відповідального» Халтурщика!

3. «2.4. Оцінка рівня здійснення маркетингової товарної …. » ви хоч самі зрозуміли що написали, (і за що вам людина заплатила гроші)? Такі плани пишуть студенти – «трієшники», зробивши кальку під тему своєї роботи з прикладу в методичці!

4. Доречі цей "чудо" диплом, як назвав його автор, був захищений в 2007 році на "добре". Шановні весь прикол б/в дипломів в тому, що серед показників трапляються відверта «фігня» наприклад в калькуляції можна зустріти ціна на цукор 1,5 грн/кг, або середньомісячна заробітна плата аж 234 грн і т.д. Але нікого не хвилює «судьба індейца»… денюжка сплачена. А якщо керівник робить зауваження, його помітки ігноруються, таж робота передруковується заново… Але ж керівники трішки запам’ятовують свої зауваження….!!!!

5. «…дані реального підприємства можна і на сайті емітентів знайти». Сміда подає лише загальну інформацію переважно фін плану, а фантазія «горе-виконавців» інколи доходить до того, що підприємство, яке випікає пиріжки (і про це прекрасно знає уся кафедра) раптом починає … шити спецодяг чи виготовляти столярні вироби.

6. «Я вже давно працюю і навіщо мені когось дурити, я дорожу своєю репутацією.» - і банк «Надра» довго працював і дорожив своєю репутацією… Такі заяви – проста реклама!!! Гроші взяли, СІМ-ку викинули (вона все-одно не з основним номером) – і далі «шукай вітра у полі» (Только при наличии оплаты за работу она будет отправлена на вашу электронную почту.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. А читати ми вміємо гарно: Обсяг ДИПЛОМНОЇ роботи - 105 сторінок

2. АНАЛІЗ ДОСЛІДЖЕННЯ маркетингової товарної політики – і такі речі «втюхуть» клієнтам ??? Люди, які відповідально ставляться до роботи, ретельно вичитують в першу чергу план / зміст роботи! До вашого відома, по плану / змісту в ДЕКу формується головне враження про роботу (доповідь оцінюється окремо)!

Розумію, принцип «3з» - Зліпила щось – Здерла гроші – «Забила» на проблеми клієнта. Мало кому захочеться з Луцька їхати у Житомир (а можливо і інше місто) шукати «Чесного, відповідального» Халтурщика!

3. «2.4. Оцінка рівня здійснення маркетингової товарної …. » ви хоч самі зрозуміли що написали, (і за що вам людина заплатила гроші)? Такі плани пишуть студенти – «трієшники», зробивши кальку під тему своєї роботи з прикладу в методичці!

4. Доречі цей "чудо" диплом, як назвав його автор, був захищений в 2007 році на "добре". Шановні весь прикол б/в дипломів в тому, що серед показників трапляються відверта «фігня» наприклад в калькуляції можна зустріти ціна на цукор 1,5 грн/кг, або середньомісячна заробітна плата аж 234 грн і т.д. Але нікого не хвилює «судьба індейца»… денюжка сплачена. А якщо керівник робить зауваження, його помітки ігноруються, таж робота передруковується заново… Але ж керівники трішки запам’ятовують свої зауваження….!!!!

5. «…дані реального підприємства можна і на сайті емітентів знайти». Сміда подає лише загальну інформацію переважно фін плану, а фантазія «горе-виконавців» інколи доходить до того, що підприємство, яке випікає пиріжки (і про це прекрасно знає уся кафедра) раптом починає … шити спецодяг чи виготовляти столярні вироби.

6. «Я вже давно працюю і навіщо мені когось дурити, я дорожу своєю репутацією.» - і банк «Надра» довго працював і дорожив своєю репутацією… Такі заяви – проста реклама!!! Гроші взяли, СІМ-ку викинули (вона все-одно не з основним номером) – і далі «шукай вітра у полі» (Только при наличии оплаты за работу она будет отправлена на вашу электронную почту.).

1. це в сайті закладено шаблоном, тому і вказано дипломна.

2. и 3. План складав керівник роботи

4. фігня там не вказана, а всі реальні данні на той час (є навіть ксерокопія звітністі з печаткою), звістно якщо купляється б/в робота, то її потрібно корегувати, а хто казав, що буде все все з голочки з останніми даними. Платіть від 1700 грн і буде вам якісна робота за новими даними.

5. Сміда якраз то і предоставляє повні дані про підприємство від характеристика до звітності (всі 5 форм).

6. Напевно вас колись ошукали, тому ви зараз всіх рівняєте під одну планку АБО ви самі так робите (ошукуєте) людей тому так чудово все знаєте і пишете, так не можна. Доречі в мене є і місцевий основний номер який також вказаний на сайті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось посилання на одне випадкове з великої кількості підприємств на сайті Сміда http://www.smida.gov.ua/emitents/zvit_menu.php?kod=30370711&year=2004&=

Де ви можете побачити і опис підприємства і його звітність і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знову, недавно став студентом на рік часу.

І треба написати щось на зразок курсової. Так от потративши в неті 20 хвилин часу, знайшовши 3 гарно написані роботи на мою тему, згадуючти студентські роки, думаю зроблю сам. Одна частина з однієї роботи , інша хз іншої, там ще якась інфа + самому доведеться цифрри обробляти і писати, і буде як за 300 баксів не гірше, просто потрачу трохи часу. До речі в мене одна знайома курсові писала. Можу уточнити чи ще робить і за які гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему "напали" на девушку :)

Да и удивительно скорее то, что такие услуги востребованы, вот представьте что построят такие вот строители, и что и от чего вылечат такие вот врачи, которые заказывают услуги написания диплома.

Лично я уверен, что девушка никого не "наколет", потому как Житомир город маленький, как и Луцк в прочем, при желании можно найти кого угодно, что чревато последствиями, так что нечего обижать девушку, раз она встревает с вами в полемику, значит она не халтурщица или там шарлатанка - хотя утверждать не могу, не пользовался ее услугами.

А кто хочет уж такое "халявы" то лучше заплатить преподу, который сам за вас работу и напишет, и будьте уверены вы ее защитите :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почему "напали" на девушку :)

Да и удивительно скорее то, что такие услуги востребованы, вот представьте что построят такие вот строители, и что и от чего вылечат такие вот врачи, которые заказывают услуги написания диплома.

Лично я уверен, что девушка никого не "наколет", потому как Житомир город маленький, как и Луцк в прочем, при желании можно найти кого угодно, что чревато последствиями, так что нечего обижать девушку, раз она встревает с вами в полемику, значит она не халтурщица или там шарлатанка - хотя утверждать не могу, не пользовался ее услугами.

А кто хочет уж такое "халявы" то лучше заплатить преподу, который сам за вас работу и напишет, и будьте уверены вы ее защитите :)

Спасибо за поддержку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...