Перейти до змісту

Датагруп запускає ТВ в чотирьох містах


Рекомендовані повідомлення

Хто користується ТВ від датагруп - відпишіться

1. Яка якість?

2. Чи бува глюки? (раптове зникання каналів, якщо зникають то на який термін було найбільше).

Може ше щось на що варто звернути увагу.

ТВ-ДатаГруп в мого батька,70 каналів по акції на 3 місяці за 20 грн(далі буде 40).Якість суперова.Підбір каналів також чудовий.Глюків замічено поки не було.Підключили за 5хв.

Прикол!

Тільки-но дзвонив на Датагруп з питанням чи скоро підключать телебачення,сказали,що поки не можуть сказати.Кажу,що дзвоню щоб знати чи підключатись мені до Воля-кабель.Кажуть.що знають про Волю і дослівно:

"Підключайтесь поки на Волю,а потім ми запропонуємо Вам кращі умови і перейдете до нас."

а Воля є в Луцьку? :blink:

Так,уже є.Поки тільки ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
а Воля є в Луцьку?
поки не має, до кінця року буде. Деталі в темі Аверс, Рахунок за кабельне телебачення і А у Вас є "Воля"?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ТВ-ДатаГруп в мого батька,70 каналів по акції на 3 місяці за 20 грн(далі буде 40).Якість суперова.Підбір каналів також чудовий.Глюків замічено поки не було.Підключили за 5хв.

акція від датагруп зовсім інша: протягом трьох місяців по 10 грн, а потім буде 30 на постійній основі-72 канали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в яких районах і як підключають?

аналогове-по кабелю. р-н гпз, привокзал(гулака,арцеулова),відродження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо хтось з "давєрєнних" знає чи і коли планується підключення пр.Волі та Молоді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо хтось з "давєрєнних" знає чи і коли планується підключення пр.Волі та Молоді?

є на молоді 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Підключають на Володимирській: 80 каналів за 30 грн./місяць!

Хто підключений-скажіть яка якість зображення на 32" LCD? Думаю підключитись.Чи варто?

P.S.Наразі маю DVB-T2 та Воля Smart HD. Воля дорого-буду відмовлятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...