Перейти до змісту

Конфлікти в дитячому колективі


laska

Рекомендовані повідомлення

"Правильнім путём идёте, товарищи". Все, для мене обговорення в цій темі завершено. Один проти 3ьох тьоток (+ таля, бачу вже тут як тут) - мене не хватить. Я умиваю руки, оревуар :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Правильнім путём идёте, товарищи". Все, для мене обговорення в цій темі завершено. Один проти 3ьох тьоток (+ таля, бачу вже тут як тут) - мене не хватить. Я умиваю руки, оревуар :P

Я читала цю тему не того, що ти тут, квастер. Якщо оминати теми, в яких ти писав, то нічого буде читати.

П.С. Вживати слово "тьотки" навіть по відношенню до старших за тебе мінімум некрасиво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уявляєш, кастер, а з тими тьоками ще хтось живе єжеднєвно. а ти так, на форумі перетнувся. карочє, повезло тобі в жизні, френд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з тими тьоками ще хтось живе єжеднєвно

Зі злими тьотками хтось живе єжеднєвно, рєгулярно і продуктивно, настільки продуктивно, що в такого роду темах, є хоч про що писати ;)

ЗІ я от удівляюсь, як це ще на фоні умєншительно-ласкатєльних "тьоток" не згадалося про ПМС і гормони, чюдо, їй Богу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ я от удівляюсь, як це ще на фоні умєншительно-ласкатєльних "тьоток" не згадалося про ПМС і гормони, чюдо, їй Богу :D

дійсно! Солнишко, щітаєш, ми должни затрєбувать сканкопії калєндаріків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Tolik_lt та solnoshko. Вважатиму це за підтримку в моїй холодній війні зі злими тьо..., ой, зара знов набіжать :D

я от удівляюсь, як це ще на фоні умєншительно-ласкатєльних "тьоток" не згадалося про ПМС і гормони, чюдо, їй Богу :D

Ета патаму што я джентльмен, да да :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ета патаму што я джентльмен, да да

но  Рєгіна тобі всьо равно не да. Нєт в тєбє істіного арістократізма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ета патаму што я джентльмен, да да

ета патаму шо не знаєш, шо воно таке, скоріше :D

Вважатиму це за підтримку в моїй холодній війні зі злими тьо...

Сталін тож думав, шо Гітлер його підтримує :0021::0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tolik_lt нехай відповіддю буде моя аватарка

Сталін тож думав, шо Гітлер його підтримує :0021::0024:

і хдє ваш Хітлєр оказался, а хдє мой Сталін?

З.І. solnishko, мені дуже жаль, я дуже нехочу, але принципи змушують збільшити вами категорію злих тьо... :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

принципи змушують збільшити вами категорію злих тьо...

Мля, ну вот і апять я стала с*кой.... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм... дитячі конфлікти не можна пускати на самотік, імхо, особливо по причині підвищеної жорстокості дітей.

Потрібно щоб дитина довіряла батькам, тоді можна уникнути "розборок" із струсом мозку чи безжальним побиттям "не такого".

Поки що моя дитина надто маленька, щоб мати проблеми в колективі і я ще кілька років не перейматимусь цим питанням :rolleyes: .

Але звісно, потрібно вміти постояти за себе і не піддаватися на провокації. Бо зараз такий час, що дитину давшу здачу, можуть підстерігати за рогом цілою групою :angry: , щоб розправитися.

Трохи страшно, щоб зуміти тверезо оцінити свою дитину і її дії. Своє ж дитя - найкраще :g15: )))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пан qaster люб’язно показав, як можна роздути конфлікт з пустого місця :), діти теж так вміють))))).

Дорослі повинні відрізнятися здатністю до дискусії, зрозуміти іншу точку зору, а не зразу показувати агресивність і ображати опонента)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо зараз такий час, що дитину давшу здачу, можуть підстерігати за рогом цілою групою

чому лиш зараз? і в нашому дитинстві таке було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...