Перейти до змісту

Зроби подарунок....


Oushen

Рекомендовані повідомлення

раджу прочитати весь топік повністю, поскільки про мультики там тільки кілька перших постів, все інше якраз про мову і "вєлікую рассєю" на території України. Враховуючи останнє -- не кажіть, що тут мова йде не про Росію, а про Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

Я же сказал, что прочитал. Что Вы хотите лично услышать? Озвучьте. Чтобы опять начать бросаться какашками, у кого тельняшка полосатее, кто больше с кем воевал, Сагайдачный с поляками в Москве или Красная армия с Пилсудским в 20-е годы?

Глупо, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи, що за мій пост #116 в цьому топіку Aminodav зняв мені бал репутації (знайдіть там хоч одну підставу для зняття чи прибавлення репутації), я визнаю, що це людина, з якою абсолютно немає про що говорити. Відгавкується, як собака, і намагається вкусити тільки за те, що є люди, які не поділяють його точку зору. Фі..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы попросил без перехода на личности.

Я Вам поставил минус за то, что вы в нелестным тонах выразились об моей исторической Родине. Это национальный вопрос, тут была задета моя гордость. Так что не лукавьте, за разжигание национальной розни вообще бан полагается.

Вы же мне поставили минус только за то, что поставил Вам я.

Говорить не о чем именно с Вами, если Вы лично не воспринимаете критики, оскорбляете людей из-за их национальности, не такой как у Вас, не титульной (:)), притом, не в первый раз, и еще как обиженный норовите дать лопаткой в ответ абы було. Ваше поведение - crassa ignorantia.

Вроде взрослый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваша історична батьківщина? Їй би дуже не помішало змінити герб на щось таке:

car_Belor.jpg

ця картинка дуже точно показує сутність Росії у всі часи

“Якщо моя мова зникне завтра, то я волію померти сьогодні...”

Расул Гамзатов

Слова, що стали життєвим гаслом Василя Стуса...

За що я маю любити Росію і її мову? Короткий витяг зі статистики:

середня тривалість життя на Україні в 1933 році:

чоловіки -- 7,3 роки

жінки -- 10,9 роки

За всю історію людства таких показників більше НІКОЛИ і НІДЕ не було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи, що за мій пост #116 в цьому топіку Aminodav зняв мені бал репутації (знайдіть там хоч одну підставу для зняття чи прибавлення репутації), я визнаю, що це людина, з якою абсолютно немає про що говорити. Відгавкується, як собака, і намагається вкусити тільки за те, що є люди, які не поділяють його точку зору. Фі..

Цілком розділяю і підтримую. Ви, пане Aminodav, занадто мало ще прожили і побачили у цьому світі щоб закидати фрази типу "бросаться какашками", "Абы да кабы во рту росли грибы, то был бы не рот, а целый огород", "Не сочтите за грубость, но "кишка тонка","А Шевченко...."за базар ответил...", "Задрали уже"... "Margaritas ante porcos - Не кидайте перли перед свиньми" - ЦЕ ХТО СВИНІ?!!!!! У тебе завищена самооцінка, "я" аж виперає назовні. А це свідчить про якусь неповноцінність або недостатню увагу чи повагу у навколишнього світу. Вас перестали підтримувати навіть ті, хто підтримував на початку. Можливо достатньо вже "Я"-кати і блискати своїми знаннями? Ми роздумуєм відносно глобальної теми, а не відносно думки одного вискочки!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ваша історична батьківщина? Їй би дуже не помішало змінити герб на щось таке:

car_Belor.jpg

ця картинка дуже точно показує сутність Росії у всі часи

”Якщо моя мова зникне завтра, то я волію померти сьогодні...”

Расул Гамзатов

Слова, що стали життєвим гаслом Василя Стуса...

За що я маю любити Росію і її мову? Короткий витяг зі статистики:

середня тривалість життя на Україні в 1933 році:

чоловіки -- 7,3 роки

жінки -- 10,9 роки

За всю історію людства таких показників більше НІКОЛИ і НІДЕ не було!

Ну и о чем лично с Вами можно говорить?

Это не сущность России. Эта Ваша личная сущность - эта картинка :) Ваша ненависть Вас съесть. Эмоции - признак слабости и неуверенности в себе. М

Меня же такие картинки, и те, кто их делают только веселят. Осознаешь, что есть еще Моськи.

Вас никто не призывает любить или не любить Россию. Ей, как и мне, Ваша личная любовь не нужна. Я призывал Вас лично к толерантности и терпимости, чего Вам явно не достает.

И не нужно приводить тут цифры голодомора.

Голод был везде, и в так нелюбимой Вами России. Моя бабушка его пережила. А другие - не пережили. Виноват в этом не народ, а система. Система насаженная многим народам.

И не нужно тут аппелировать, что Россия приняла эту власть. Почитайте Керенского и Деникина, и вы поймете, как она ее приняла. Если на то пошло, то 98% состава ЦК ВКП(б) были этнические евреи! Так что, теперь Вы ненавидите Израиль? :)

И задайте вопрос не мне, а себе - кто этот голодомор воплощал в жизнь, не ваши ли предки? Не с Дальнего Востока приезжали ребята делать продразвертки, а местные же это и делали. Так что нечего не зеркало пенять, коли рожа крива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось вам зразок російської культури і російського закону, який діяв у всі часи, включно з сучасними:

“... женщину врага можно было изнасиловать, следом расстрелять, и это было бы почти боевое отличие.”

Александр Солженіцин, “Архіпелаг ГУЛАГ”

Ці слова Він написав після того, як побував з радянською армією в окупованій Германії на фронті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и о чем лично с Вами можно говорить?

Зі мною? Та про що завгодно! Про політику, про гарних дівчат, про машини, про комп'ютери, про погоду... та про все, що душі заманеться! :mdr:

Это не сущность России. Эта Ваша личная сущность - эта картинка :mdr: Ваша ненависть Вас съесть. Эмоции - признак слабости и неуверенности в себе.
Без емоцій людина стане бездушним роботом, машиною, здатною на все, заради забезпечення свого виживання. Егоїзм росте якраз через відсутність емоцій. "Цель вижу -- препятствий не фижу" -- це про Вас -- про людину без емоцій.
Меня же такие картинки, и те, кто их делают только веселят.

Такі картинки повинні турбувати, а не веселити.

А, я забув -- ви ж без емоцій!..

Вас никто не призывает любить или не любить Россию. Ей, как и мне, Ваша личная любовь не нужна
Як і ваша нікчемна персона абсолютно не потрібна і не цікава Україні. Їдьте в свою Росію і будуйте там щасливе майбутнє.
Я призывал Вас лично к толерантности и терпимости, чего Вам явно не достает.

Покажіть мені пальцем, де саме Ви закликали ОСОБИСТО мене до толерантності і терпимості. Як на мене -- все, що ви тут пишете призначене тільки для розпалення нелюбові до вам подібних. Та й достатньо, як на мене, натерпівся український народ від загарбників, подібних Вам. Досить мовчати, досить терпіти.

И задайте вопрос не мне, а себе - кто этот голодомор воплощал в жизнь, не ваши ли предки? Не с Дальнего Востока приезжали ребята делать продразвертки, а местные же это и делали. Так что нечего не зеркало пенять, коли рожа крива.

не мої. А Ваші. Такі ж "люди без емоцій". А мої сиділи в тюрмах за Батьківщину, за її мову і за віру. А рожу це вам свою не помішало б побачити. Схоже у Вас взагалі ніякого дзеркала немає. Навіть кривого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отвечу at last. Финальный аккорд :mdr:

Про политику с Вами лучше не говорить. Вы чересчур заполитизированны. И это не есть good.

Проявление эмоций - это проявление слабости личности. Эмоции в споре, беседе говорят именно об этом, об психической неуравновешенности человека. Обычно - это истерики. И это - от неуверенности в своих собственных силах :) Спросите у любого психолога, чем мотивированно проявление эмоций на людях, тех эмоций, о которых говорим в данном случае, эмоциональном всплеске лично Вашем, а не о проявлении любви и остальных чувств.

И эгоизм растет как раз не из-за этого.

Нет ничего плохого в эгоизме - это осознания себя не ниже всех.

Плох эгоцентризм, когда "Я" позиционируется в центр, когда человек мнит себя пупом земли.

Такі картинки повинні турбувати, а не веселити...
Ну, быть может Вас лично они и волнуют, а меня глупости - нет. Если на заборе кто-то пишет, что я дурак, я это не воспринимаю никак :) Так что не судите по себе, и по своему отношению к написанном на заборе. И еще открою Вам тайну - я имею привычку не обращать внимания на юродивых, Вас это тоже коробит? Впрочем, проблемы индейцев шерифа не волнуют (с)
Як і ваша нікчемна персона абсолютно не потрібна і не цікава Україні. Їдьте в свою Росію і будуйте там щасливе майбутнє.

Ну вот, все что и требовалось доказать :) Вы этим своим постом сами, БЕЗ МОЕЙ ПОМОЩИ охарактеризовали себя как личность, чтобы Вы не говорил выше или ниже - и так все ясно, что Вы за перец :mdr: Умные люди поймут.

Покажіть мені пальцем, де саме Ви закликали ОСОБИСТО мене до толерантності і терпимості. Як на мене -- все, що ви тут пишете призначене тільки для розпалення нелюбові до вам подібних. Та й достатньо, як на мене, натерпівся український народ від загарбників, подібних Вам. Досить мовчати, досить терпіти.
Вы прочитайте выше. А толерантность и терпимость в человеке должна быть изначально. ИМХО. Но это не всегда оказывается правдой. Вы - яркий тому пример ксенофоба и псевдопатриота.

Сами же меня обвиняете в том, что сами и делаете. Это называется АБСТИНЕНЦИЯ.Я про разжигание вражды и тому подобное.

Ви на цій землі -- загарбники. Вороги. Російські школи вам подавай... Забули як самі позакривали татарські школи в Криму і насильно насаджували там свій "язык"?

Росіяни -- агресори по натурі і по природі. Не дарма вони як метастази розлазяться по землях, що їх оточують і заражають собою все навколо.

Вот Вам ваша же цитата :) И кто после этого разжигает рознь?

Насчет Крыма...Вы там были? Татары, претендуя на земли на ЮБК, никогда там не жили. Если Вы утверждаете с умным видом что-то, то хотя бы разбирайтесь в этом.

И я ВАМ ОТКРОЮ ГИПЕРТАЙНУ: ВСЕ НА ЭТОЙ ЗЕМЛЕ ЗАХВАТЧИКИ!!! ПРЕДСТАВЬТЕ СЕБЕ, ВСЕ ЭТИ ЗЕМЛИ, ГДЕ ЛЮДИ ЖИВУТ,КОГДА-ТО КЕМ-ТО БЫЛИ ЗАХВАЧЕНЫ. Вы уже 15 лет живете отдельно, выпустили Украину, но нет, надо до сих пор стоять в позе изнасилованных. Вместо того, чтобы поднимать экономику.

не мої. А Ваші. Такі ж "люди без емоцій". А мої сиділи в тюрмах за Батьківщину, за її мову і за віру. А рожу це вам свою не помішало б побачити. Схоже у Вас взагалі ніякого дзеркала немає. Навіть кривого.

Нет, ваши. Никто не приезжал из Сибири зерно забирать. Забирали местные. Как и везде в тогдашнем СССР. А мои тогда как раз сидели в тюрьмах за борьбу с Красными еще во времена Гражданской войны.

И рожи у меня нет. У меня лицо :mdr:

На этом раскланиваюсь, и замолкаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сюди перенесено відхід від теми

"Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову" - така акція розпочалася у Києві, на что обратить внимание - выделено красным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще вчера автором темы якобы был я 8) Lol)

"Добрый, злой... главный -- у кого ружье!" ;)

Взагалі, я скажу так.

Ви з презирством ставитесь до України (не сперечайтесь, навіть Ваші прихильники зможуть навести кілька цитат, в яких Ви дозволяєте собі образливі слова в бік держави, яка Вас кормить, поїть, одягає, гріє і носить на своїй землі). Я так само з презирством ставлюсь до Росії, тому що на сьогоднішній день моя Батьківщина і мій народ за всю свою історію нічого доброго від "великого брата" не отримала. Росія спаплюжила нашу культуру, нашу мову, виморила більш ніж третину населення України. Тільки на відміну від Вас, я Росії нічим не завдячую -- я там не живу. Це для мене чужа і ворожа країна.

Скажу те, що я вчора вже казав Difoto.

Незважаючи на горе, яке Росія приносила Україні у всі часи, я не вимагаю тотального винищення всього російського, в тому числі на території України. Я вимагаю всого-навсього дати шанс українській мові і нашій рідній культурі. Я хочу, щоб в моєму паспорті були написи лише державною мовою, хочу читати улюблені журнали (які, до речі, видаються на Україні) рідною мовою, хочу щоб моя дитина могла грати україномовні комп'ютерні ігри і дивитись перекладені українською мовою мультфільми. Замітьте -- я хочу, щоб це все було не в Росії, а на Україні. Росіяни ж хочуть мати своє, російське, на території Уркаїни. Ось в чому полягає головна відмінність між нашими народами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет уж, напишу.... ;)

Вы утверждаете, что я презираю Украину.

Прошу привести примеры, и ответить за свои слова. Я жду цитат. Именно тех, где есть презрение, а не сарказм. Если вы умеете отличить это.

То, что Вы там презираете, мне глубоко индифферентно, это Ваши личные проблемы, я тоже презираю кольца Сатурна.

Лично Ваша Родина от моей Родины получала все: начиная от дешевых энергоресурсов, и заканчивая людьми с высшим образованием, ей строили заводы, делали из бывшей Восточной Польши, где Вы имеете честь жить, промышленный район, хотя бы его подобие. Не москали ли построили во Львове заводы, куда ездят каждый день с окрестностей на работу? Не москали ли построили ЛУАЗ и остальные заводы в Луцке? Много ли за 15 лет было построено после СССР? Кроме кабаков и "Гранчака". Нет.

Если бы мову морили, ее бы выморили. На полумерах в таких вопросах не останавливаются. Я вам уже говорил, и приводил примеры, что в 30-х годах все было на украинском, что была куча литературы в застойные времена на украинском, намного больше, чем сейчас! Что Сосюра, Гончар, Тычина, Довженко печатались миллионными тиражами! Я сам в школе читал эти книги, напечатанные тогда. Нынче печатаются? Нет!

И самое главное! После выхода из СССР Украина имела в 5 раз больше территорию, чем имела на момент вхождения в Российскую империю! Плохой "подарок"? Или плохой подарок, что исконно украинские земли были, пусть и неправдой, отобраны у Польши? Или лично Вас больше устраивает жить в Восточной Польше? Не думаю. Уверен даже, что нет.

Россия не морила голодом миллионы. Россия и русский народ страдал не меньше, а то и больше в те годы. Еще раз говорю - становитесь антисемитом, и ненавидьте Израиль за Октябрський переворот в лице Ленина и Троцкого с Зиновьвыми и Дзержинскими, становитесь антиосетином за Сталина (Джугаева) и антименгрелом за Берия, которые миллионы согнали в могилы.

Вот когда Вы станете таким триединым, на планете наступит благо! Всеобщее!

А кто там Вам враг - это проблемы Ваши. Дон Кихот тоже с мельницами боролся, и верил, что это - рыцари. А это - мельницы были.

Я вимагаю всого-навсього дати шанс українській мові і нашій рідній культурі. Я хочу, щоб в моєму паспорті були написи лише державною мовою, хочу читати улюблені журнали (які, до речі, видаються на Україні) рідною мовою, хочу щоб моя дитина могла грати україномовні комп'ютерні ігри і дивитись перекладені українською мовою мультфільми. Замітьте -- я хочу, щоб це все було не в Росії, а на Україні.

То же самое, только наоборот может сказать житель Востока и Крыма. Для них украинский язык - чужд. И родной язык для них - не украинский. И Крым никогда себя не считал, и считать не будет Украиной. Может, нужно находить разумный компромисс, если мы живем в многонациональном государстве? Но нет, вы исходите из позиции "гни свою линию". И пока это будет, страна будет разрываться на две части. Уже проходили это ,когда два гетмана было. Вуаля. Повторение - мать учение. Может, кого-то научит, что не получится ни у кого доминировать над другими.

И я согласен. Мы хотим иметь и СВОЕ на Украине. Как имеют свое поляки в США, китайцы в Европе, турки в Германии, да и те же евреи на Украине. Так что учитывайте, что мы тоже здесь живем, и мы тоже имеем право на что-то, что иногда идет в разрез с Вашими желаниями. Но если Вы не хотите идти на компромисс, тогда какой выход? Война? Здрасьте-приехали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Aminodav, Я так бачу, що ви не хочете розрізняти праведне з грішним. Мова не йде про глобальну політику. І прошу Вас не вертатись в історію, як ви натякали це мені. Це окреме питання, і хто кому що і більше вимірюванню не підлягає. Та й це просто безглуздо! Те що було, те було і ніхто цього не заперечує. Але це історія, яку нік не змінити. І винити когось, це означає виправдовувати себе.

Ми живемо в суверенній, повноцінній і незалежній ні від кого державі, яка має всі атрибути і символіки. Мова йде не про утиски тих чи інших меншин. Мова навіть не йде про заборону інших мов на території України. Як Ви, розумна людина, не можете цього зрозуміти. Мова йде про державну мову і місце її у суспільстві. Скажіть будь-ласка, для чого російські школи на Ураїні, і чому саме російські? Адже Ви самі стверджуєте, що Україна - багатонаціональна країна. Давайте будем будувати румнські, польські, чеські, венгерські... школи. Чому не враховувати їхні інтереси? Їх є цілі поселення. Мені доводилось бути на Закарпатті в таких місцях, де люди крім венгерської, більше ніяку взагалі не розуміють. І спілкуватись доводилось через перекладача. Мова йде про те, щоб зробити українську мову мовою спілкування для всіх людей, що живуть на території України. І це не примус, а агітація, заохочення. Ми ж не йдем по слідах прибалтики. Українська є державною мовою і повинна бути і мовою спілкування, чи не так? Кожна поважаюча себе людина повинна знати державну мову, вільно спілкуватись нею і писати. Чи ви не згідні? А на рівні сім`ї, друзів, родичів і т.д. можна спілкуватись будь-якою. Навіщо вимагати статус для окремої мови? Для чого діловодство на різних мовах? Чому так повинно бути?

Я розумію, що це робота не одного дня, року, та й можливо покоління. Але ж колись починати потрібно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не москали ли построили ЛУАЗ и остальные заводы в Луцке?

Шо москалі приїхали і побудували ЛУАЗ у Луцьку ? :D:D:D

Вони такі, вони ото вюди їздять і все будують. В Португалії, в Москві, в Тюмені.

Тоді певно примчав якийсь "яростний стройотряд" і в темпі БАМа все нам тут організував.

І не було двадцятилітнього розвитку з ремонтної майстерні до заводу.

Люди, цей чувак живе міфами !!! :jeer:

Я використаю його ж аргументацію.

Якщо в голодомор хліб відбирали місцеві відморожені комуняки, а не приїжджі росіяни, то і завод будували місцеві, тільки вже не відморожені, а нормальні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зерна от плевел не хотите отделять Вы.

Теплое - это не сладкое.

Из истории мне аппелировали - я ответил. Разве не так? В чем Вы меня обвиняете? Жду ответа. В который раз.

Це окреме питання, і хто кому що і більше вимірюванню не підлягає. Та й це просто безглуздо! Те що було, те було і ніхто цього не заперечує. Але це історія, яку нік не змінити. І винити когось, це означає виправдовувати себе.
Железный +1. Согласен на все 100. Но на каждый ультиматум находится свой ответ. На каждую гипотезу можно привести антигипотезу. Г-н Слива мне продекламировал, я ему ответил.

На этом этот вопрос исчерпан?

Ми живемо в суверенній, повноцінній і незалежній ні від кого державі, яка має всі атрибути і символіки.

Юридически - да, независима. Но де-факто - зависима. Увы.

Мова йде про державну мову і місце її у суспільстві. Скажіть будь-ласка, для чого російські школи на Ураїні, і чому саме російські?
Для того, чтобы в них учиться. Неужели не понятно?

Ув. г-н Юрчик, Вы склонны уводить дисскусию в другое русло. Уже не раз Вы это делали, ссылаясь на Францию, еще там что-то. Мы говорим о конкретной ситуации в конкретно взятой стране. Не так ли? Давайте будем продолжать в том же духе. Я же уже Вам лично приводил примеры других Европейских стран в контексте государственных языков, так что давайте и к этому вопросу не будем возвращаться? Ваша аргументация всегда плавно перемещается к другому базису. И венгры не составляют 17% населения страны, добавлю, и на венгерском не говорит 60% населения страны, и венгры не живут в регионе, который дает 70% валютных поступлений в бюджет, и имеет право "качать права". Так что эту тему тоже закрыли. Сами же понимаете всю абсурдность Ваших апелляций.

Українська є державною мовою і повинна бути і мовою спілкування, чи не так? Кожна поважаюча себе людина повинна знати державну мову, вільно спілкуватись нею і писати. Чи ви не згідні?

Я где-то это опровергал? Если найдете, я признаю, что я олух царя небесного. Вы задает мне вопрос, на который сами прекрасно знаете ответ, да и ответ может быть один при любых желаниях - любой язык должен быть языком общения, вне зависимости от самого себя.

А по поводу второго утверждения - на Земле около 5,8 миллиардов не знают украинского, и не говорят на нем, но от этого они не стали менее уважаемыми :jeer:. Хотя, я понял о чем Вы. Шучу. Я согласен, что гражданин Украины обязан знать государственный язык. Но, знаете, если его насаждают такими методами, нивелируя язык родной, возникает антипатия. Если государственный строй - преступен, то личность имеет право против него бороться. Примеры, думаю, знаете. Так и с языком - если его насаждают насильно, то я уже писал про закон Ньютона.

Методы. Все дело в методах. Сделайте мову престижной, и все вопросы отпадут сами собой! Но на это нужны деньги, и время...лучше пойти по кратчайшему пути: не поднимать свое, а нивелировать чужое до уровня своего. И тогда все будем на одном уровне, уровне употребления, правописания и использования.

Я використаю його ж аргументацію.

Якщо в голодомор хліб відбирали місцеві відморожені комуняки, а не приїжджі росіяни, то і завод будували місцеві, тільки вже не відморожені, а нормальні люди

Вы используете не мою, а свою аргументацию :D :D :D. Ваши силлогизмы не канают, увы :D :D :D

Заводы, чтобы построить, не достаточно согнать из Трускавца или Киверец народ, нужны еще проэктировщики, как минимум, материалы, капиталовложения, ну и пусконаладка :D

Если уж начинаете спорить, то хотя бы говорите дельные вещи :D

ЗЫ. Чуваками своих корешей в подворотне будешь называть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы утверждаете, что я презираю Украину.

Прошу привести примеры, и ответить за свои слова. Я жду цитат. Именно тех, где есть презрение, а не сарказм. Если вы умеете отличить это.

Кому вы нахрен нужны, чтобы вас захватывать - нищая страна, разрушенная. Опять нефтью кормить? Не тешь себя мыслью, не нужна твоя Украина. Была бы нужна - никто бы не отпустил.

Якщо по-вашому це сарказм, а не призирство, то Вам, шановний, лікуватись треба. Це вже діагноз.

я тоже презираю кольца Сатурна.
І ще раз лікуватись :D
Лично Ваша Родина от моей Родины получала все: начиная от дешевых энергоресурсов, и заканчивая людьми с высшим образованием, ей строили заводы, делали из бывшей Восточной Польши, где Вы имеете честь жить, промышленный район, хотя бы его подобие. Не москали ли построили во Львове заводы, куда ездят каждый день с окрестностей на работу? Не москали ли построили ЛУАЗ и остальные заводы в Луцке? Много ли за 15 лет было построено после СССР? Кроме кабаков и "Гранчака". Нет.

Ваша бітьківщина забрала в нас все, в тому числі вільний розвиток в той час, коли це мали всі незалежні від Вашої батьківщини держави. Далеко йти не треба -- порівняйте рівень розвитку в обох німеччинах -- соціалістичній і незалежній. І там і там були заводи. Але кому вони нафіг ті заводи потрібні були, якщо життя в країні було жахливим, а якість самих заводів і подукції, яку вони воробляли була в десятки раз нижчі за аналогічні в вільній демократичній державі? Порівняйте Mercedes або BMW з Trabant'ом чи Warburg'ом, або Grundig з WEF.

Так само і в нас -- кому потрібний той самий ЛуАЗ, який за стільки років так і не зміг навчитись випускати конкурентноздатні автомобілі? Якби не льготи держави для "вітчизняного виробника", то на воротах ЛуАЗу і багатьох інших вітчизняних заводів висіли б величезні замки. А для порівняння візьміть той же завод EuroCar, який в Закарпатті випускає автомобілі Skoda -- на пустирі практично за сезон звели завод, який по якості і масовості виробництва може дати фору будь-якому, який в на в побудувала Ваша батьківщина.

Згадайте Чорнобиль, який Ваша батьківщина так люб'язно нам подарувала. І після того "вмила руки" і довий час взагалі не визнавала екологічної катастрофи, відправляючи в Зону сотні і тисячі моїх співгромадян. А кабаки -- це Ваша культура, шановний. Як і матюки, якими зараз так "урізноманітнили" мою рідну мову.

Коли Ви останній раз були на Західній Україні або, тим більше, в Європі? Перш ніж розкривати рота і казати, що ви так багато нам дали -- поїдьте в Європу і подивіться, що ви в нас забрали.

Если бы мову морили, ее бы выморили. На полумерах в таких вопросах не останавливаются.
Якщо Ви уважно почитаєте історію і статистику, то помітите, що основний удар голодоморів прийшовся на східно-українські землі, які тоді були в складі СРСР. А Західна Україна, яка була в складі Польщі, жила досить непогано. І жителі багатьох сіл на той час пішки з-під Києва цілими сім'ями йшли на Захід, туди де голоду не було. А тепер подивіться на мовну ситуацію на Україні. Якщо Ви здатні мислити тверезо і розумно, то легко прослідкуєте, що російсько-мовним населенням (таким як Ви) заселяли східні області України, в яких попередньо винищили україномовне населення. А українська мова вижила лише завдяки тому, що Західна Україна на той час була частиною Польщі. Саме тому ми і маємо зараз "розділену" Україну. Тому що направді, на Сході Укрїни більшість українців давно винищили, і заселили територію іншими народами, в основному росіянами. І не потрібно казати, що в Росії на той час був такий самий голод, як на Україні. Росія жила, в порівнянні, досить непогано. Саме тому на Кубані чи на Дону українців зараз набагато більше, ніж на Донеччині.
Я вам уже говорил, и приводил примеры, что в 30-х годах все было на украинском, что была куча литературы в застойные времена на украинском, намного больше, чем сейчас! Что Сосюра, Гончар, Тычина, Довженко печатались миллионными тиражами! Я сам в школе читал эти книги, напечатанные тогда. Нынче печатаются? Нет!

На той час друкувались лише угодні владі автори, які вміли правильно лизнути жопу партії. А що робили з такими як Стус, Чорновіл і тисячі інших Вам, я думаю, відомо.

Слава Богу, на сьогоднішній день ситуація з видання українських книг значно покращилась. Так що не потрібно тут розказувати, що українська мова розвивалась завдяки Росії.

И самое главное! После выхода из СССР Украина имела в 5 раз больше территорию, чем имела на момент вхождения в Российскую империю! Плохой "подарок"?
всього-навсього повернули ЧАСТИНУ того, що раніше в України вкрали. Гарний "подарунок". Давайте хтось вкраде у Вас машину, а потім Вам її подарить, щоб стати Вашим другом....
Или плохой подарок, что исконно украинские земли были, пусть и неправдой, отобраны у Польши?

Спочатку відібрали одну частину, а потім іншу. Самі розілили, самі об'єднали. Проте об'єднали не тому, що так вболівали за долю України, а тому, що Західні землі -- самі родючі, а хліб лишнім ніколи не буває.

Или лично Вас больше устраивает жить в Восточной Польше? Не думаю. Уверен даже, что нет.
Народна мудрість: "Краще з розумним згубити, ніж з дурним знайти". Пояснювати не потрібно?..
Россия не морила голодом миллионы. Россия и русский народ страдал не меньше, а то и больше в те годы. Еще раз говорю - становитесь антисемитом, и ненавидьте Израиль за Октябрський переворот в лице Ленина и Троцкого с Зиновьвыми и Дзержинскими, становитесь антиосетином за Сталина (Джугаева) и антименгрелом за Берия, которые миллионы согнали в могилы.

Це все робила Росія. Нехай і не завжди руками читстокровних росіян. Тут вже нічого не поробиш -- Росія також багатонаціональна держава. Проте повірте, що на Чукотці паспорта видають без написів на мові чукч чи ескімосів, хоча їх там більшість.

Я вимагаю всого-навсього дати шанс українській мові і нашій рідній культурі. Я хочу, щоб в моєму паспорті були написи лише державною мовою, хочу читати улюблені журнали (які, до речі, видаються на Україні) рідною мовою, хочу щоб моя дитина могла грати україномовні комп'ютерні ігри і дивитись перекладені українською мовою мультфільми. Замітьте -- я хочу, щоб це все було не в Росії, а на Україні.

То же самое, только наоборот может сказать житель Востока и Крыма. Для них украинский язык - чужд. И родной язык для них - не украинский.

Читайте вище приклад про чукч.

И Крым никогда себя не считал, и считать не будет Украиной.
Чечня ніколи себе не вважала і вважати не буде частиною Росії. І російська мова їм не потрібна, тому що вони навіть розмовляти нею толком не вміють. А якою, пробачте, мовою в них паспорти видають і газети друкують?..
Может, нужно находить разумный компромисс, если мы живем в многонациональном государстве? Но нет, вы исходите из позиции "гни свою линию". И пока это будет, страна будет разрываться на две части.

Це такі як Ви розриваєте її на дві частини. А мене цілком влаштовує єдина Україна.

Два роки тому я був в Бердянську на морі. Зайшов в магазин і хотів купити дещо поїсти. У відповідь я почув: "Скажите на нормальном языке, я вас не понимаю". Інший випадок. Там же, в Бердянську, питають мене звідки я. Кажу -- Західна Україна. І чую у відповідь: "Я ж-то слышу, что у вас говор такой странный!.."

Це на території моєї держави, де державною мовою є Українська, мене не розуміють, і кажуть що в мене "ГОВОР"?!

Назвіть мені хоч один випадок, щоб на Україні росіянину сказали, що його не розуміють. Хоч один випадок, щоб росіянина заставили говорити українською!

Згадайте хоча б один випадок, щоб на Україні вбили чи хоча б побили людину, яка говорить російською. Я таких випадків не знаю. І разом з тим я чодово пам'ятаю випадок з Ігорем Білозіром, якого вбили у Львові (!!!) за те, що він співав укрїнську пісню, а за сусіднім столиком сиділи москалі...

И я согласен. Мы хотим иметь и СВОЕ на Украине. Как имеют свое поляки в США, китайцы в Европе, турки в Германии, да и те же евреи на Украине.
Знайдіть, де поляки в США висували б свою мову на роль другої державної? Де турки в Німеччині друкують паспорти з турецькими написами? де Євреї на Україні мають єврейські школи? Чи може в Європі переважна більшість комп'ютерної літератури також китайською друкується?

Хочете мати так як вони? Майте. Ви маєте в сотні і тисячі разів більше, але Вам і того мало. "Не успокоится русская душа, пока будет слышна МОВА на земле Украинской".

Так что учитывайте, что мы тоже здесь живем, и мы тоже имеем право на что-то, что иногда идет в разрез с Вашими желаниями. Но если Вы не хотите идти на компромисс, тогда какой выход?

Компромісів Вам запропонували більш ніж достатньо. Але це Вас вони не влаштовують. Ви ж хочете російські школи, російські паспорти, російські журнали. І щоб цього всього було більше, ніж українського.

Война? Здрасьте-приехали.

Ви перші це сказали :jeer:

Я категорично проти війни. Але якщо доведеться захищати свою державу від загарбників, я без вагань візьму зброю в руки, лишивши вдома жінку і двох дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заводы, чтобы построить, не достаточно согнать из Трускавца или Киверец народ, нужны еще проэктировщики, как минимум, материалы, капиталовложения, ну и пусконаладка :jeer:

Если уж начинаете спорить, то хотя бы говорите дельные вещи :D

ЗЫ. Чуваками своих корешей в подворотне будешь называть :D

Цей чувак з підворотні такі слова знає, "матеріали", "пусконаладка", "капіталовкладення". :D

Певно вчив десь "Організацію виробництва".

А ті мудрі штуки, шо ото він поназивав, певно прямо з москальщини сюди позавозили. Бо в нас такого нема, нє ! Куди вже нам ! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зерна от плевел не хотите отделять Вы.

Теплое - это не сладкое.

Из истории мне аппелировали - я ответил. Разве не так? В чем Вы меня обвиняете? Жду ответа. В который раз.

Це окреме питання, і хто кому що і більше вимірюванню не підлягає. Та й це просто безглуздо! Те що було, те було і ніхто цього не заперечує. Але це історія, яку нік не змінити. І винити когось, це означає виправдовувати себе.

Железный +1. Согласен на все 100. Но на каждый ультиматум находится свой ответ. На каждую гипотезу можно привести антигипотезу. Г-н Слива мне продекламировал, я ему ответил.

На этом этот вопрос исчерпан?

Ми живемо в суверенній, повноцінній і незалежній ні від кого державі, яка має всі атрибути і символіки.
Юридически - да, независима. Но де-факто - зависима. Увы.
Мова йде про державну мову і місце її у суспільстві. Скажіть будь-ласка, для чого російські школи на Ураїні, і чому саме російські?

Для того, чтобы в них учиться. Неужели не понятно?

Ув. г-н Юрчик, Вы склонны уводить дисскусию в другое русло. Уже не раз Вы это делали, ссылаясь на Францию, еще там что-то. Мы говорим о конкретной ситуации в конкретно взятой стране. Не так ли? Давайте будем продолжать в том же духе. Я же уже Вам лично приводил примеры других Европейских стран в контексте государственных языков, так что давайте и к этому вопросу не будем возвращаться? Ваша аргументация всегда плавно перемещается к другому базису. И венгры не составляют 17% населения страны, добавлю, и на венгерском не говорит 60% населения страны, и венгры не живут в регионе, который дает 70% валютных поступлений в бюджет, и имеет право "качать права". Так что эту тему тоже закрыли. Сами же понимаете всю абсурдность Ваших апелляций.

Українська є державною мовою і повинна бути і мовою спілкування, чи не так? Кожна поважаюча себе людина повинна знати державну мову, вільно спілкуватись нею і писати. Чи ви не згідні?
Я где-то это опровергал? Если найдете, я признаю, что я олух царя небесного. Вы задает мне вопрос, на который сами прекрасно знаете ответ, да и ответ может быть один при любых желаниях - любой язык должен быть языком общения, вне зависимости от самого себя.

А по поводу второго утверждения - на Земле около 5,8 миллиардов не знают украинского, и не говорят на нем, но от этого они не стали менее уважаемыми :jeer:. Хотя, я понял о чем Вы. Шучу. Я согласен, что гражданин Украины обязан знать государственный язык. Но, знаете, если его насаждают такими методами, нивелируя язык родной, возникает антипатия. Если государственный строй - преступен, то личность имеет право против него бороться. Примеры, думаю, знаете. Так и с языком - если его насаждают насильно, то я уже писал про закон Ньютона.

Методы. Все дело в методах. Сделайте мову престижной, и все вопросы отпадут сами собой! Но на это нужны деньги, и время...лучше пойти по кратчайшему пути: не поднимать свое, а нивелировать чужое до уровня своего. И тогда все будем на одном уровне, уровне употребления, правописания и использования.

Я використаю його ж аргументацію.

Якщо в голодомор хліб відбирали місцеві відморожені комуняки, а не приїжджі росіяни, то і завод будували місцеві, тільки вже не відморожені, а нормальні люди

Вы используете не мою, а свою аргументацию :D :D :D. Ваши силлогизмы не канают, увы :D :D :D

Заводы, чтобы построить, не достаточно согнать из Трускавца или Киверец народ, нужны еще проэктировщики, как минимум, материалы, капиталовложения, ну и пусконаладка :D

Если уж начинаете спорить, то хотя бы говорите дельные вещи :D

ЗЫ. Чуваками своих корешей в подворотне будешь называть ;)

По-перше, я теж Слива.

По-друге, в інше русло я не відвожу тему. Аналог моїй Франції ваша історія.

По-третє, вся влада, як ви її називаєте "преступной" і є ваші сторонники. Це ж вони і роблять цю ворожнечу між людьми. Ви пам`ятаєте чиї лозунги, афіши поділяли країну на три категорії? І знову ж, хто перший підняв мовне питання в політиці? Хто посіяв зерно роздору між людьми? І що? Дорвались до влади, отримали голоси тих хто за російську мову, а далі? Все вмерло. Просто розіграли людей і все. А вони, наївні, ще щось чекають. Це факти. І методи!!!!! Хоч і не подумайте, що я відстоюю позицію іншої сторони. Мені дуже прикро і шкода, що просто так розбазарили і втратили колосальну довіру і віру людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ukrod А зря иронизируете, уважаемый!

Смею заметить, если б это все было ЗДЕСЬ и ВАЛОМ, меня здесь не было бы, поскольку отец и мать были командированы сюда вместе с толпами "москалей" для строительства и запуска определенных объектов!

А если продолжать оффтоп, то смею спросить маститых украинофилов: кто составлял более 90% населения Луцка до второй мировой????? То-то и оно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ukrod А зря иронизируете, уважаемый!

Смею заметить, если б это все было ЗДЕСЬ и ВАЛОМ, меня здесь не было бы, поскольку отец и мать были командированы сюда вместе с толпами "москалей" для строительства и запуска определенных объектов!

Пане difoto, ніхто не заперечує, що спеціалісти направлялись сюди. Які щось робили спільно з місцевими. Ця трудова міграція існує і зараз. Полювання за мізками називається.

Тому ця іронія відноситься тільки до тотальності тверджень пана Aminodava, що мов без росіян ми би тут досі жили як свині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ukrod А зря иронизируете, уважаемый!

Смею заметить, если б это все было ЗДЕСЬ и ВАЛОМ, меня здесь не было бы, поскольку отец и мать были командированы сюда вместе с толпами "москалей" для строительства и запуска определенных объектов!

Пане difoto, ніхто не заперечує, що спеціалісти направлялись сюди. Які щось робили спільно з місцевими. Ця трудова міграція існує і зараз. Полювання за мізками називається.

Тому ця іронія відноситься тільки до тотальності тверджень пана Aminodava, що мов без росіян ми би тут досі жили як свині.

українці спільно з молдаванами пів сучасної Москви побудували, але ніхто цим особо не гордиться і за дар для Росії не вважає :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...