Перейти до змісту

Зроби подарунок....


Oushen

Рекомендовані повідомлення

Где Вы узрели, что я вышел из равновесия?

Опять домыслы на кофе?

Вы и не поняли смысла.

Причем здесь Россия? Почему не Гондурас? Забудьте про нее. Мы говорим об Украине. Вам в третий раз повторить? Перевести на какой язык, дабы дошло?

Историю я знаю. И лучше Вас.

Ви дуже самовпевнений, чоловіче. І я про Ураїну. Це моя країна, і мені боляче що її топчуть такі люди, як Ви! Яку повагу може мати країна у світі, якщо люди, що в ній живуть, не поважають її. Кожна країна має свою символіку, свою культуру, мову, традиції. І люди, які в ній живуть зобов`язані їх знати, миритись, а саме головне - поважати. Ви ж довели протилежне. Для Вас ваші амбіції дорожчі. Ви не за Україну вболіваєте, а за самого себе. Вибачайте, я не хотів ображати, та Ви своєю гостротою самі напросились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 112
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Aminodav

И государства крепкого вы не получите.

А Ви яку державу будуєте?

Ви пишете:

у нас паспорт гражданина Украины. Нам нельзя здесь чувствовать себя свободно? Вообще-то, основная задача государства, чтобы все граждане, вне зависимости от цвета кожи, вероисповедания и национальной принадлежности чувствовали себя в государстве приемлимо.

І тут же апелюєте до держави ,яка вам чужа.

Наших детей оставьте нам. Не вам судить о патриотическом воспитании детей не вашей национальности. И этим именно вы вбиваете им в голову неуважение к украинскому языку.

Патриоти?зм (греч. ????????? — соотечественник, ?????? — отечество) — любовь к Родине, преданность своему Отечеству, родной культуре; предпочтение Родины перед иными странами.

Отечество — родная страна, Родина. Слово отечество обозначает страну, в которой человек родился, а также имеет эмоциональный подтекст, подразумевающий, что некоторые испытывают к отечеству особое, святостное чувство, которое сочетает любовь и чувство долга.

Ну може ви і родились в якійсь іншій країні ,напевно вона називалась СССР,а не УССР.,і Ваш патріотизм має відношення до СССР.

Да, конечно, на украинском языке нельзя было писать. Вы все еще верите в этот миф, всаживаемый вам в головы уже десятилетия? Если бы язык ваш запрещали, его бы запретили. А он жив! И это прекрасно! И литература на нем была создана. Не так? Так. Нельзя запретить народу говорить на языке. Тут проблема в другом: украинский язык всегда был языком крестьянина, и очень редко интеллигента, и тут дело в экономическом аспекте - немногие могли себе позволить печатать произведения на украинском, так как не обладали капиталом, а если и обладали, то спросом подобная литература бы не пользовалась опять же из-за голытьбы и нищеты.

Хороший міф ,якщо советів не виперли б з Західної України в двацятих роках то про українську мову вже забулиб,но прийшли другі совети в 39,і так привили нам любов до

,,великого и могучего” ,що навчаючись в славному місті Львові вкінці 70-х ,всі предмети

нам нам викладали на російській мові. ,а в Луцьку в магазинах і установах тільки по російскі розмовляли.

Ключові слова ,, украинский язык всегда был языком крестьянина” і місце розмовляючих на українському діалекті в стойлі біля бидла.,я дафантазував те що Ви не написали,но напевно подумали.

спасиба гаспада-таварищи что указали нам своє место,а то мы со свиным рылом да в калашный ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Rock: Бред! Бред! Вы прошли путь от октябрёнка до комсомольца ---- возможно коммуниста - только сейчас проснулись :) Я понимаю тех кто созрел (16-20лет) в 1995 году, кому импплантировали в голову межнациональную рознь, но Вам должно быть стыдно.

to ALL: А вы незадумывались над шикарной фразой, актуальной во все времена: " Разделяй и ВЛАСТВУЙ"

Пока низы, друг другу глотку грызут из за ерунды ......... (кто то ВАС обворовывает)!!!!! Поднимая цены на хлеб, тепло, воду ........ПОКА двое дерутся , третий карманы набивает..... не ТУДА ВЫ ЭНЕРГИЮ НАПРАВИЛИ ....... хотя ..... не Вы её направили ВАМ её направили .........деритесь ослеплённые..........а ОНИ земли и недвижимость скупают :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk

:)

останній пост не має ніякого відношення до теми форуму, не займайтеся провокацією!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Rock: Бред! Бред! Вы прошли путь от октябрёнка до комсомольца ---- возможно коммуниста - только сейчас проснулись :) Я понимаю тех кто созрел (16-20лет) в 1995 году, кому импплантировали в голову межнациональную рознь, но Вам должно быть стыдно.

Да КАЮСЬ був я октябрёнком ,і піонером був ,і в комсомол мене ,,поступили" в десятому класі перед випускними екзаменами ,щоб не портив картину по школі.А проснувся я давно і навчання у Львові тільки закріпили мої погляди .

Тільки погляди в мене не ультра-праві ,а я просто патріот держави УКРАЇНА , чули про таку?

про мови ,є закон в Україні державна мова українська і крапка, і все що треба ,то щоб цей закон виконувався.

Щоб цей закон працював ,не потрібно здавати езамени на знання мови ,як в Прибалтиці ,при отриманні паспорта.Достатньо буде при прийомі на на роботу в державні установи , доказати своє знання державної мови ,це міліція ,СБУ ,таможня ,різні державні установи ,де дають статус державного

службовця,і ти автоматично попадаєш в обойму , і маєш шанси на велику кар"єру.(зарплата там мала ,

но місця рибні).

Ну не віру я ,що Азаров може керувати країною ,коли не хватає ума вивчити державну мову.

Якщо цей закон запрацює то батьки самі будуть заставляти своїх дітей вивчати українську.

Приведу приклад трохі не в тему ,но дуже похожий ,в кожного знайдуться знайомі ,які відкупляли за хороші гроші своїх синів від армії,роблячи іх офіційно хварими ,а потім з"являлась можливість пристроїти

своє дитя в міліцію ,СБУ ,таможню,на хороші посади,і знову за хороші гроші ,вже лічили своїх хлопців

і відправляли в армію. :)

PS.І що я такого бредового написав ,по конкретніше,і за що мені має бути стидно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. Кстати Славянские церкви вы тоже снести собираетесь или отобрать и перевести на украинский язык.

А що це таке славянські церкві

Ніхто їх не забирав, ми їх повертаєм. Це в нас з ХVІ ст. почали все забирати, а при СРСР то й геть вже. То я не зрозумів хто тут неправду говорить, чи можливо хтось хоче послатись на позовну давність.

Знаєте з чого все почалося!

З того що прийшов до нас брат зі сходу і каже: "Та я Вашу історію знаю краще від Вас" Ну і понеслось. Спочатку церкву, потім мову, потім розкуркулили, ще й потіми сказали - "самі винні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми як слухняні олені кажемо:"да вині ми!". Особисто для мене спілкуватися російською в Україні - це зневага до моєї країни, народу і особисто для мене! Але, я зважаю на те, що багато населення нашого міста спілкується на російській і вважаю, що це їх ОСОБИСТИЙ вибір!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Aminodav отримав попередження за обзивання в сторону Степана Бандери. Читайте будь-ласка правила форуму.

За дошку пошани теж може влетіти комусь, але впринципі шутка не дуже зла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон Мерфі

1.Старшый брат всегда прав.

2.Если сомневаешся в правоте старшего брата,смотри пункт первый.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам`ятаю ще один приклад, коли до України приїхав якийсь високопоставлений посадовець з Канади. Він теж був українцем за походженням. Вийшовши з літака, привітався українською мовою. А у відповідь почув російську. Тоді він попросив перекладача і спілкувався тільки через нього, хоч, як було написано в статті, прекрасно розумів і російську. Що ви скажете на це?

Видно это у него чтото личное было :) , бедный разочарованный канадский украинец, не помню кто сказал но была мысль: "истинные украинские патриоты живут в Канаде"

це не наше століття! Ті часи давно пройшли... зараз всі в Португаліїї :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где Вы узрели, что я вышел из равновесия?

Опять домыслы на кофе?

Вы и не поняли смысла.

Причем здесь Россия? Почему не Гондурас? Забудьте про нее. Мы говорим об Украине. Вам в третий раз повторить? Перевести на какой язык, дабы дошло?

Историю я знаю. И лучше Вас.

Ви дуже самовпевнений, чоловіче. І я про Ураїну. Це моя країна, і мені боляче що її топчуть такі люди, як Ви! Яку повагу може мати країна у світі, якщо люди, що в ній живуть, не поважають її. Кожна країна має свою символіку, свою культуру, мову, традиції. І люди, які в ній живуть зобов`язані їх знати, миритись, а саме головне - поважати. Ви ж довели протилежне. Для Вас ваші амбіції дорожчі. Ви не за Україну вболіваєте, а за самого себе. Вибачайте, я не хотів ображати, та Ви своєю гостротою самі напросились.

Я не самоуверенный. Я уверенный в себе. В своих знаниях и в своих убеждениях. А это - две большие разницы. И не нужно тут "И я, и я" кричать. Это напоминает Табаки из произведения Киплинга. Не знаю, кто там что топчет, лично я хожу. По себе судить не стоит.

Я задам Вам встречный вопрос - какое уважение может иметь государство, если оно не гарантирует того, что обещает, а часть населения сделала гражданами второго сорта? Да никакого.

Вы меня обвинили в том, что я не знаю символики и ее не уважаю. Я жду подтверждений Ваших обвинений в мой адрес, где я это якобы сделал. Думаю, Вы считаете себя мужчиной, так вот и поступите по-мужски, ответьте за свои слова.

И еще - я Вам ничего не доказывал, margaritas ante porcos.

И мои амбиции тут не причем. И не Вам судить за что я переживаю, Вы меня не знаете, так что я бы посоветовал быть Вам впредь аккуратнее с приписыванием лично мне Ваших слов, которые я не говорил.

Мы видим разные Украины. Вы видите Украину только для украинцев и только с одним языком. Я вижу ее несколько иначе.

Вот Вы склонны часто уходить от Украины и перемещать базис внимания на европейские страны. Я поступлю по-вашему, приведу несколько примеров. Привожу по памяти, могу ошибиться, уж простите.

1. Финляндия. Шведы составляют меньшинство, около 5%, но шведский - государственный.

2. Швейцария - три государственных языка

3. Канада - два государственных языка: французский и английский

4. Израиль - три государственных языка (не знаю, арабский точно государственный или нет, но все дорожные указатели и надписи на банкнотах и монетах - на трех язках): иврит, арабский и английский.

5. Бельгия - фламандцы и валлоны. Есть проблемы? Есть. Но не такие глобальные.

6. Индия - два государственных языка.

7. Куча стран Африки, где по два и по три государственных языка....

Ход моих мыслей понятен дальнейший? Вот теперь посмотрите на Европу в этой призме. И подумайте, европейскую ли точку зрения вы отстаиваете по отношению к национальным меньшинствам?

А обидеть меня Вам не удасться, и не надейтесь, говорил же, кишка тонка. Обидеть меня могут только близкие люди, да и то я вряд ли это покажу.

Aminodav

Одне питання: ти хто за національністю?

Якщо росіянин, то яке відношення ти маєш до цієї теми? Акція "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову" направлена на українців!

Тобто, тих людей, які соромляться з тих чи інших причин говорити українською мовою. І в ній ніде не написано щось типу "хлопці, давайте заставимо кожного москаля говорити українською, а хто не погодиться - будемо вішати!" Там чітко і зрозуміло все розписано.

Акція направлена на популяризацію рідної мови і зростання самоповаги українців. Я там не знайшов жодного слова типу "примушувати", "заставляти", "вимагати"

А те, що ти тут говориш, це звичайний :bayan: , а можливо і цілеспрямова провокація.

Українці! Не піддавайтесь на провокації, вас змушують "спригнути" з теми! Читайте уважно про що топік!

Росіяни! Не піддавайтесь на провокації людей, які хочуть вас переконати, що ця акція якимось чином притісняє вашу РІДНУ мову.

Мы с Вами на брудершафт не пили, чтобы на "ты". Вы не обидетесь, если я попрошу Вас соблюдать субординацию?

Могу подарить кепку. И броневик найду. Лозунги найдете сами.

Ваша самоповага до мовы зиждется на искоренении другого языка. Вот и все.

2 Aminodav

И государства крепкого вы не получите.

А Ви яку державу будуєте?

Ви пишете:

у нас паспорт гражданина Украины. Нам нельзя здесь чувствовать себя свободно? Вообще-то, основная задача государства, чтобы все граждане, вне зависимости от цвета кожи, вероисповедания и национальной принадлежности чувствовали себя в государстве приемлимо.

І тут же апелюєте до держави ,яка вам чужа.

Наших детей оставьте нам. Не вам судить о патриотическом воспитании детей не вашей национальности. И этим именно вы вбиваете им в голову неуважение к украинскому языку.

Патриоти?зм (греч. ????????? — соотечественник, ?????? — отечество) — любовь к Родине, преданность своему Отечеству, родной культуре; предпочтение Родины перед иными странами.

Отечество — родная страна, Родина. Слово отечество обозначает страну, в которой человек родился, а также имеет эмоциональный подтекст, подразумевающий, что некоторые испытывают к отечеству особое, святостное чувство, которое сочетает любовь и чувство долга.

Ну може ви і родились в якійсь іншій країні ,напевно вона називалась СССР,а не УССР.,і Ваш патріотизм має відношення до СССР.

Да, конечно, на украинском языке нельзя было писать. Вы все еще верите в этот миф, всаживаемый вам в головы уже десятилетия? Если бы язык ваш запрещали, его бы запретили. А он жив! И это прекрасно! И литература на нем была создана. Не так? Так. Нельзя запретить народу говорить на языке. Тут проблема в другом: украинский язык всегда был языком крестьянина, и очень редко интеллигента, и тут дело в экономическом аспекте - немногие могли себе позволить печатать произведения на украинском, так как не обладали капиталом, а если и обладали, то спросом подобная литература бы не пользовалась опять же из-за голытьбы и нищеты.

Хороший міф ,якщо советів не виперли б з Західної України в двацятих роках то про українську мову вже забулиб,но прийшли другі совети в 39,і так привили нам любов до

,,великого и могучего” ,що навчаючись в славному місті Львові вкінці 70-х ,всі предмети

нам нам викладали на російській мові. ,а в Луцьку в магазинах і установах тільки по російскі розмовляли.

Ключові слова ,, украинский язык всегда был языком крестьянина” і місце розмовляючих на українському діалекті в стойлі біля бидла.,я дафантазував те що Ви не написали,но напевно подумали.

спасиба гаспада-таварищи что указали нам своє место,а то мы со свиным рылом да в калашный ряд.

Вы внимательно читаете? Вам был задан вопрос, вы на него даете ответ совсем по другой тематике. Еще раз прошу НЕ ПОДМЕНЯТЬ ТЕЗИСОВ, ЕСЛИ ВЕДЕТЕ ДИСКУССИЮ. Если не УМЕЕТЕ ПОЛЕМИЗИРОВАТЬ, ВНАЧАЛЕ НАУЧИТЕСЬ, А ЛИШЬ ПОТОМ ВХОДИТЕ В РУСЛО БЕСЕДЫ. Это просьба. Думаю, вполне выполнима.

Советы и 39-й год тут не причем вовсе. Речь идет про период 1991-2007 год, а не про историю, и войны, заметьте с Польшей. Не хочу тут говорить, но до 1939 года во Львове висели таблички с надписью "Бидлу після 8 годин вхід у місто заборонено". Дальше - без комментариев.

Государственным языком в СССР был русский.

Как в США - английский. Если пуэрториканец приезжает в США, или поляк, он будет говорить в государственных учреждениях на английском, и плевать всем на их национальный язык. Также и башкир не будет в СССР говорить менгрелу на картвельском наречии, например, или молдаван чукче на корейском. В любой многонациональной стране есть свой унифицированный язык.

И басни рассказывать не надо. При СССР куда больше печаталось литературы на украинском, чем при нэзалэжний Украине. И это факт. И куча агитпродукции на украинском было. Я сам видел собрания этой продукции времен СССР эдак годов 70-х. К тому же в 30-е годы все было на украинском. И только при Хрущеве и Брежневе, которые сами с Украины, началась русификация. Государство должно быть монолитным. И базисным в таком многонациональном государстве должен быть один язык.

И фантазировать не нужно. Говорите свои слова, и за них отвечайте, а мне приписывать свои мысли, пардон, на редкость глупые, не нужно, мне бы от своих глупых мыслей отречься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы с Вами на брудершафт не пили, чтобы на "ты". Вы не обидетесь, если я попрошу Вас соблюдать субординацию?

Могу подарить кепку. И броневик найду. Лозунги найдете сами.

Ваша самоповага до мовы зиждется на искоренении другого языка. Вот и все.

Шановні форумчати, читайте аргументацію цього чоловіка. На весь мій пост він зміг відповісти, лише якусь дурню про кепку й броньовик!

Ще раз наголошую, будьте уважними, перед вами класичний ПРОВОКАТОР! Він намагається спеціально спровокувати форумчан на неадекватну поведінку, перекручуючи зміст сказаного.

Ваша самоповага до мовы зиждется на искоренении другого языка. Вот и все.

Хто перечитував мої пости, той помітив, що в ЖОДНОМУ з них не йшлося про викоріннення російської мови, тому перед вами класична БРЕХНЯ. Своєю БРЕХНЕЮ цей провокатор (який, до речі не з нашого міста) намагається звинуватити мене в тому, що я якимось чином принижую росіян і хочу заборонити їхню мову!

Я вимагаю від цієї людини публічного вибачення за те, що звинуватив мене в неповазі до РОСІЙСЬКОЇ мови!

Не піддавайтесь на провокації!

СЛАВА УКРАЇНІ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. г-н Кудром, я имею привычку не отвечать на вопросы, которые я считаю архиглупыми.

Пардон, но Ваш пост не содержал ничего такого, что стоило бы внимания отвечать. Еще раз говорю, margaritas ante porcos.

Я лишь попросил Вас быть толерантным. И назвал причины своей просьбы. No more, no less.

Что Вы как маленький ребенок себя ведете? Мужчину не красят истерики, чтобы Вы знали.

У Вас и с ЧЮ туго. Про кепку и броневик я говорил, имея ввиду В. И. Ульянова, тоже был любитель речи толкать :blink: Ну, извините, пытался схомить, Вы, видимо, не поняли. Приношу свои извинения.

И Вы бы говорили за себя, а не за всех форумчан.

А администрации, в лице г-на с аватаром В. И. Ульянова (ник не помню), я бы попросил внимательно прочитать вышесказанные слова и оскорбления в мой адрес, и сопоставить это с правила форума, на которые этот г-н имел честь ссылаться, и не раз, а также прекратить истерики некоторых форумчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як бачите, вибачення не було, тобто я вийвився правим, цей чоловік є ПРОВОКАТОРОМ!

Margaritas ante porcos - Не кидайте перли перед свиньми

З цього я маю зробити висновок, що ви вважаєте мене свинею? Якщо так, це вже пряма образа і порушення правил форуму, що карається БАНОМ на певний термін.

Пардон, но Ваш пост не содержал ничего такого, что стоило бы внимания отвечать.
Чому ж ви тоді відповіли? Значить, було щось того варте. А відповідь проста - ви не знайшли аргументів, щоб мені відповісти, тому просто ОББРЕХАЛИ мене, звинувативши в тому, що я намагаюся викорінити російську мову, цитую:
Ваша самоповага до мовы зиждется на искоренении другого языка. Вот и все.

Наголошую, що в ЖОДНІЙ з моїх фраз не йшлося про викорінення російської мови, тому я аргументовано стверджую, що це БРЕХНЯ, а ви, відповідно, є БРЕХУНОМ. А оскільки, ви при цьому ще й намагаєтеся приписати мені дії, пов’язані з неповагою та викоріненням російської мови, то це є ПРОВОКАЦІЄЮ, направленою проти мене, тому ви ПРОВОКАТОР!

Крім того, тема форуму стосується акції "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову", яка направлена на те, щоб УКРАЇНЦІ не соромилися говорити УКРАЇНСЬКОЮ, а ваші повідомлення зовсім не стосуються цієї теми, так як ця тема і вас, оскільки ви не є українцем.

Виходячи з цього, я аргументовано стверджую, що це :blink: і в разі повторення образ і провокацій щодо мене прошу в модератора накласти БАН!

УКРАЇНЦІ І РОСІЯНИ! НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Як бачите, вибачення не було, тобто я вийвився правим, цей чоловік є ПРОВОКАТОРОМ!

Я же просил Вас, без эмоций. Вы умеете логически мыслить? В вашей реплики не содержится никакой логики. Это уже начинает раздражать. Честно.

2.Margaritas ante porcos - Не кидайте перли перед свиньми

Дословно переводиться как "Перлини перед свинями". Ніяких кидань у фразі не було. Це ж звичайнісенька латинь.

3.З цього я маю зробити висновок, що ви вважаєте мене свинею? Якщо так, це вже пряма образа і порушення правил форуму, що карається БАНОМ на певний термін.

А если Земля - шар, а Энштейн - немецкий еврей, и уехал в США, то я могу сделать вывод, что Нептун - псевдосфера. Уважаемый, вы о чем? Поговорке тысячи лет. Как и многим остальным. Нигде я Вас лично свиньей не обзывал, я лишь процитировал то, что в некоторых случаях говорили монахи, не более того. А уж если Вы увидели, что я Вас лично оскорбил - это Ваши личные проблемы. Некоторые обижаются на надписи на заборах, и начинают спешно их закрашивать. Если человек себя не считает тем, что написано на заборе, он даже не будет вспоминать, не то что закрашивать.

Вам понятие "абстиненция" - знакомо?

Опять обращаю внимание администрации, что данный г-н уже выносит решения

4.

Пардон, но Ваш пост не содержал ничего такого, что стоило бы внимания отвечать.
Чому ж ви тоді відповіли? Значить, було щось того варте. А відповідь проста - ви не знайшли аргументів, щоб мені відповісти, тому просто ОББРЕХАЛИ мене, звинувативши в тому, що я намагаюся викорінити російську мову, цитую:

Я не реагирую на истерики :( Тем более - на мужские. Женские еще могу принять - это дело приемлимое. Прочитайте внимательнее, что я Вам сказал по поводу моего мнения касательно отдельного вида (типа) реплик.

И я задам Вам встречный вопрос, я лично Вас обвинил? :wacko: Назвал Вас по имени, фамилии, отчеству, и обвинил? Еще раз - читайте внимательнее. Каждую фразу. Вы слишком гиперболизируете мое внимание по отношению к Вам лично. Не стоит распылять силы:)

Ваша самоповага до мовы зиждется на искоренении другого языка. Вот и все.

4. Крім того, тема форуму стосується акції "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову", яка направлена на те, щоб УКРАЇНЦІ не соромилися говорити УКРАЇНСЬКОЮ, а ваші повідомлення зовсім не стосуються цієї теми, так як ця тема і вас, оскільки ви не є українцем.

Вас забыл спросить, что мне говорить. И какая разница, украинец я или тат? Про свой паспорт я уже сказал. Засим, повторюсь - не говорите людям, что им нужно делать, и они не скажут Вам, куда Вам нужно идти. Когда будете призывать к чему-то кого-то - вспомните мои слова, помогут в общении.

5. Виходячи з цього, я аргументовано стверджую, що це :blink: і в разі повторення образ і провокацій щодо мене прошу в модератора накласти БАН!

Истерика...

6 УКРАЇНЦІ І РОСІЯНИ! НЕ ПІДДАВАЙТЕСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ!

Продолжение истерики. Вы успокоитесь и будете наконец-то высказываться по теме топика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні взяв і прочитав повністю весь цей розділ.

Саму тему і відповідно те що пішло далі. Зразу видно що від теми відійшли, мало того почались розборки.

Пропоную самим активним ще раз прочитати перший пост, а також новеньким на нашому форумі прочитати інші старі теми про мову, упа та інше для того щоб не розкручувати "боянчеги". А то дійсно якісь провокації зі сторони Aminodav-а. Щось він говорить схоже на правду але постійно перекручує до навпаки.

Все те що відійшло від теми стру завтра вечором обо після завтра, тому щоб не казали що це не так то у всіх є 2 дні щоб прочитати все підряд і самим в цьому впевнитись.

Тому для того щоб вляглись спори :-) я поставлю БАН першому хто почне далі розборки або відійде від теми!

От несподівано наткнувся на таке

Президія Російської громади Києва заявляє, що жодних порушень прав російської меншини в Україні не існує. Етнічні росіяни мають можливість у повному обсязі реалізувати свої осввітні, культурні та інші права. Всі "проблеми" українських росіян і "російськомовних" є надуманими і існують тільки у хворих головах людей на зразок Вадима Колесніченка, який свідомо чи несвідомо розпалює міжнаціональну ворожнечу в Україні, на що мають звернути увагу правоохоронні органи.

Президія Російської громади Києва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если Вы приводите какую-то цитату, следует давать ссылку на источник. Это раз. Во-вторых, тема об украинском языке и переходе на него, а не об ущемлении прав русского, калмыцкого и других языков. Я тоже могу написать что-то наподобие "Президиум Марсиан на Планете Юпитер с ответственностью заявляется, что притеснений Марсиан на территории Юпитерианской Республики не существует. Все проблемы Марсиан есть выдуманными и существуют только в головах больных Марсиан на примере Мокеле Мбембе", а потом размахивать дубиной и грозить баном.

vanus, Вы обвинили меня в провокации. Теперь я лично у Вас требую подтверждения Ваших слов.

1. Где, кого и чем я спровоцировал? Приведите примеры.

2. Где и что я перекрутил? Приведите примеры.

3. Не один из Ваших единомышленников не ответил за свои слова.

4. От себя добавлю, что перекручивать не было и чего - я не приводил практически никаких фактов (за исключением Булгакова и Гоголя, ну и государственных языков Европейских стран), а все что высказывал - это было лишь мое личное мнение.

5.

Если Вы не согласны с моей позицией, это еще не повод меня упрекать в чем-то и угрожать банами. Правила форума я читал. Не под одно лично я не подпадаю. Давайте будем терпимее к тем, кто имеет мнение, отличное от Вашего?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чітко і аргументовано обгрунтував, що Aminodav є провокатором, див. попереднє моє повідомлення! У відповідь отримав лише звинувачення в істериці. Видно, що пан Aminodav боїться людей з сильною позиціїю і тому намагається обійтися "словоблудієм". Так як тема перетворилась в розмову ПРОВОКАТОРА з іншими учасниками, а не обговорення теми про те, що українці мають не соромитися рідної мови, то думаю, її варто закривати, хто хотів, чітко і зрозуміло висловив свою думку!

Якщо українська мова не є для вас рідною, цей топік вас не стосувався, не втручайтеся в справи українців, пане Aminodav, якщо вам хочеться поговорити про притіснення російської мови, створіть відповідну тему, а не захаращуйте тему, де говориться про акцію щодо українців для заохочення спілкування РІДНОЮ мовою

Вчіться відрізняти істерику від чіткої і сильної позиції! Не вірте провокаторам і словоблудам.

СЛАВА УКРАЇНІ! НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ув. г-н Кудром, я Вам задал несколько вопросов. Вы на них ответите? Вообще, умеете отвечать за слова? :)

Истерику от четкой позиции я умею отличать. У вас - истерика.

СЛАВА УКРАЇНІ! НАС НЕ ПОДОЛАТИ!

А Вас кто-то пытался побороть? :) Это уже не только истерика, это уже другое психосоматическое состояние.

Не много ли чести бороться с кем-то, да еще в интернете? Смешно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається, що шановним форумчанам потрібно перечитати давно забутий топік http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=675# який був піднятий ще в 2005 році. Там є відповіді на багато питань, які піднімаються в цьому топіку.

Особливо уважно прошу прочитати той топік пана Aminodavа

А взагалі, можна було б попросити модератора почистити обідви теми і об'єднати їх, поскільки мова в них абсолютно про те ж саме, тільки дійові особи інші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "пылу страстей", никто и не заметил, что акция "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову", уже закончилась... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного почитал.

Интересует мое мнение?

Глупость. Когда старые советские мультфильмы озвучивают на украинском - это просто тихий ужас. Особенно новогодние. Во-первых, музыка не та (в советских играл оркестров, нэзалэжни же власти, видимо, денег на это жалеют, лучше украсть), во-вторых, сам перевод ужасный и озвучка.

Эти мультфильмы должны звучать на том языке, на которым были созданы.

Что касается современных мультфильмов, только поддерживаю. Сам смотрел "Сезон охоты" на украинском, только положительные отзывы.

Такими методами нужно пропагандировать пополярность мовы, а не удушением и невольным запретом другого языка.

Теперь дело за малым - дайте налоговые льготы издателям, как в России, и будут у вас на мове выгодно печатать, спрос, как я вижу есть, и нехилый.

В "пылу страстей", никто и не заметил, что акция "Зроби подарунок Україні до Нового року - переходь на українську мову", уже закончилась... :)

Слава Україні! :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...