Перейти до змісту

Міжнародний шантаж щодо невизнання Голодомору 32-33


kotykS

Рекомендовані повідомлення

Wikileaks: Росія шантажувала інші країни, щоб не визнавали Голодомор

Росія шантажувала президента Азербайджану Ільхама Алієва і намагалась змусити його не визнавати Голодомор 1932-33 років геноцидом українського народу. Подібні погрози отримували також лідери інших країн.

Про це йдеться у документах, оприлюднених Wikileaks.

Так, згідно з документами, цю історію розповів сам Алієв британському принцу Ендрю.

"Алієв отримав документ від президента Дмитра Мєдвєдєва, в якому зазначено, що якщо Азербайджан визнає Большевистський штучний голодомор в Україні "геноцидом" в ООН, "то ви маєте забути про нагорний Карабах взагалі", - йдеться у документі.

Принц Ендрю підтвердив, що і інші президенти отримували від Москви відповідні "директиви", і спитав у посла в Киргизії, чи знає вона про такі ж посили на адресу Бакієва. Однак посол не знала про це.

Згадка про Україну міститься і в документах посольства США в Росії, присвячених візиту міністра закордонних справ Ізраїлю Авігдора Лібермана до Москви та його переговорам з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим 2-3 червня 2009 року, пише видання "Коммерсант-Украина".

"Лавров підняв тему перегляду історії, зокрема радянської епохи і періоду Другої світової війни, що, підкреслив він, є особливо гострим питанням для Східної Європи, а також актуально для Ізраїлю. Він нагадав про офіційне визнання Голодомору в Україні. Ліберман пояснив, що, визнавши трагедію (Голодомор), Ізраїль не звинуватив у ній Росію, як не визнав її і актом геноциду", - говориться в оприлюдненому Wikileaks документі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Імперія звикла розмовляти політикою тиску, сили, шантажу і підкупу. Тим паче рахуючи себе "зацікавленою стороною".  По іншому там і не вміють.  Вся їхня історія на цьому побудована. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це все ясно було і раніше. Просто тут їх викрили так би мовити публічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через це напевно і Яник так морозиться стосовно штучності голодомору в Україні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через це напевно і Яник так морозиться стосовно штучності голодомору в Україні...

его заставили !!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось що на цьому форумі є люди які б на місці мєдвєпута робили те саме, якщо не страшніші речі.

Це ти про себе говориш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і пють пиво в майдані.

у меня алиби, в майдане был последний раз летом.... с одногрупниками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через це напевно і Яник так морозиться стосовно штучності голодомору в Україні...

photo_20650.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не знаю що таке майдан, це там де мітинги проводять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не знаю що таке майдан, це там де мітинги проводять?

до чого це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1291153000' post='1052257725']

а мені отут чомусь згадалося, як гітлер німцям добрий десяток років розказував, як їх всі навколо обіжали...

а ще була держава, яку теж усі навколо образити хотіли, постійно шпіонів і врєдітєлєй в неї засилали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel :)

Ти настільки впевнений в абсолютній тупості хохлів (не безпідставно), що не боїшся відкрито палитись, тільки хоробрості відкрито сказати "мені срати на голодомор" немає, да і для чого, набагато цікавіше угарати з тупорилих тубільців. Правда ці тубільці самі тільки знизують плечима т.як рівню їх інтелекту недостатньо навіть зрозуміти що ти з них поугарав, прикол розумію тільки я і подібні мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...