Перейти до змісту

Безкамерки


Рекомендовані повідомлення

Ты, хотя б, название темы прочти, если не охота все читать. Это бескамерки. :)

учту на будущее! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

Я вот и интересуюсь - неужели бескамерки так слабо качаются?

И да, тренер - давление в ненакачанной шине - 1 атмосфера :) И я раньше тоже проверял по манометру, на лето качал в районе 2,8-3 атм, зимой спускал до 2-х. Может у меня манометр неправильный?

Только что спецом подключил насос с манометром к колесам - 1,6\1,4(зад\перед). Хотя может у меня манометр на насосе врет. Но насос почти новый, в прошлом году на КГ выиграл.... в лотерею :D

ЗЫ Обращу внимание на то, что у меня покрышки 29х2,25, то есть по объему больше чем на 26-е колесо. Поэтому и давление может быть ниже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давление с латексными камерами. 1.7 спереди, 1.9 сзади. накат шикарный :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Зробив на колінці таку приблуду, яка має полегшити встановлення безкамерки ;)

post-426-0-53383800-1414324719_thumb.jpg

Пробував вдувати 6 атм, тримає нормуль. А більше і не потрібно. На колесах ще не пробував. Як буду пробувати, зніму ще відео. А поки відео, яке мене надихнуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з ресивером, думаю вийде. Тут хитрість в тому, що дати великий об'єм повітря за короткий проміжок часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю ось такого :0128:http://www.klondayk....cfqvjcgod3fuaow

думаю підійде, можете звертатися кому нада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найпростіший варіант – автомобільне колесо, наприклад запаска чи навіть докатка. качати її насосом чи компресором до 3атм, а потім через "пістолет" качати нею велоколесо. пістолети для накачки є у продажу, коштують дешево. клапани що накручуються на звичайний автоніпель теж. головне тут не переборщить, бо порве велоколесо вщент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Приклад роботи мого ресівера. Тільки треба буде ще докупити нормальну головку від насоса для велоніпеля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Мій варіант, щойно зробив

Дві насадки від насоса (по 25грн з одного форума) і кусок трубки в ящику

hsFp.th.jpg

W9UqD.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти передував з однієї нормальної покришки в другу роздовбану?

А що будеш робити коли і друга роздовбається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш камеру в шину надуваєш під 2.5+ бар і те саме, ніпеля шо камері шо в безкамерці однакові.

І якби шина не роздовбана була б, то і без піни стала би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Зробив на колінці таку приблуду, яка має полегшити встановлення безкамерки ;)

post-426-0-53383800-1414324719_thumb.jpg

Пробував вдувати 6 атм, тримає нормуль. А більше і не потрібно. На колесах ще не пробував. Як буду пробувати, зніму ще відео.

Вчора пробував ставити Тандер барти 29х2,25. Одна стала з півпінка, другу я ставив 3 години, стратив 4ре балона СО2, обматюкався але так і не поставив. Поставив ральфа назад, взяв на роботу барта, буду пробувати ставити великим автокомпресором. Думаю що обєма мого саморобного ресівера замало.

UPD. Автокомпресором стало за три секунди. Так шо я свого буду переробляти і шукати більшу банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти там особливо на тандербарти не налягай – в п'ятницю навечір сніг передають. хто тебе ловити по дорозі буде? :smile3: я взагалі досі на рокетронах й нічого, хіба трохи гудуть. але як добре все нагріється, буду ставити безкамерно рейсінральфи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

TreNeR, а какое было давбление в ресивере перед накачкой колеса? и какое максимальное давление ресивер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж маю питання по темі... :) Чим вивести пляму герметика з джинсів?

ось тут кажуть, якщо пляма застаріла, то майже ніяк, але є варіанти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, а какое было давбление в ресивере перед накачкой колеса? и какое максимальное давление ресивер?

Качав свій ресівер до 7-8 атм. Далі велонасос не справляється. Автомобільним ресівером поставив без проблем. Тиск не знаю, а об'єм літрів на 100.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
невеличка стаття про корисний набір для ремонта великих отворів в безкамерці. звичайно, купувати набір не треба, але ідея з жгутом, голкою та напилком варта уваги. багато місця не займе, але допоможе швидко позбавитись від отвора, а далі свою працю зробить герметик.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре возить кусок джгута, його тонким 6-и гранником запхать і все, а шо тирчить ножиком.

А в якості напальника якісь надфіль маленький дістать, але то вже таке.

Тре десь собі джуг надибать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...