Перейти до змісту

Безкамерки


Рекомендовані повідомлення

я собі думав просто стару камеру порізати на лапшу – ось і жгути. але тра попередньо змити тальк, бо не триматиметься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

У когось є потреба в герметику? Ось такому?

звичайно :smile3: в нас багато хто на такому їздить. я доречі теж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ХТ місцеві монополісти ломлять по $30/літр :dont: за 565 звичайно ж літру візьму. а ми її вже потім роздерибанимо самі :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

готовий взяти 0.25л. Коли ви плануєте замовляти?

замовлятиму на днях, але їхатиме довгенько

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я би взяв літру :) Лишусь мабуть на стенсі.

Замовляла і на тебе

Отож, комусь ще потрібно 1 л герметика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Позавчора пробив задне колесо. Стенсовський герметик не зміг заклеїти невеличку дирочку(1,5 мм), просто витік весь і все. Прийшлося заклеювати покришку зсередини і ставити камеру, бо герметика вже не маю. Чекаю на кафелатекс ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з кафелатексом теж не все так гладко. в карпатах на сонці раптово "стрельнув" поріз, якому вже кілька місяців було :dont: добре, що на стоянці, а не десь на спуску. за 5-7 хвилин отвір знову не закрився тож довелося ставити камеру. при встановленні було видно, що герметика в покришці ще достатньо, але чому він не спрацював – геть незрозуміло. по поверненню додому мене чекав новий секс – камера крепко пристала до покришки, щоб її відірвати пішло майже півгодини. потім ще години дві на видалення старого герметика зсередини покришки. "народні методи" типу гарячої води з милом, термофена, спирта, розчинників на кафелатекс не діють, а тільки механічне видалення. при встановленні я залив десь 15мл того латекса і їх вистачило закрити всі старі отвори, включно з "карпатським". після встановлення залив ще 50мл на майбутнє. проїхав вже десь 200км, жодних проблем. отак…

кафелатекс під тиском майже не працює, а просто летить фонтаном. щоб заклеїти великий отвір, треба обов'язково зменшити тиск майже до атмосферного, а потім потихеньку підкачувати та слідкувати за процесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Містіка якась. В мене зазвичай проколи нормально заклеювались стенсом. Можливо напоровся на якісь цвях з якого щось лишилося в проколі. Після того, як весь герметик витік, колесо ще тримало тиск в районі пів атмосфери. Катити вела можна було нормально, але їхати ні. Добре що це сталося по дорозі з гаража за 1,5 км від хати, а не десь в Звіровському лісі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Вчора пробився ввечері. Герметик не заклеїв, прийшлося віддирати старий герметик від покришки і ставити латку. Думаю це через те, що я полінувався виддерти одразу старий(стенс), коли заливав новий(кафелатекс). Віддирав покришку години мабуть зо три :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...