Перейти до змісту

Чи є вік показником адекватності в діалозі?


Arden

Рекомендовані повідомлення

Наткнувся на пост такого змісту:

Те що вік прибрали то погано. Дуже удобна річ, дві циферки можуть пояснити смислову нагрузку багатьох постів, і вберегти від потреби затівати дискусію...

Цікавлять ваші думки з цього приводу. Чи дійсно з особами молодшими за (потрібне вставити) нема смислу дискутувати? Невже те, наскільки цікавий і адекватний діалог залежить від віку співрозмовника, чи, може, все таки, вік не має значення?

Отже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С одной стороны, конечно всегда интересно, какого возраста твой собеседник. Читая сообщение, оцениваешь его смысловую нагрузку, учитывая также возможный жизненный опыт (мудрость) автора строк. С другой стороны, наверное это не главный параметр, определяющий тон общения между людьми. Разве что только в начале. Со временем разговор или станет доверительным, или нет. И возраст тут уже ни причем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік має значення.

Молодий-зелений, ще багато чого не бачив в житті - максималіст.

Старший - вже настільки закостенілий, що нічого нового йому не докажеш.

Але це не завжди вік має значення, залежить все, на мою думку, від теми дискусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1290852873' post='1052255256']

 дуже часто має.

А якого саме віку (старший/молодший) повинен бути співрозмовник, щоб сказати: "Ось з ним є про що поговорити і є чому повчитись"?

Чи так однозначно висновок зробити не можна?

Молодий-зелений, ще багато чого не бачив в житті - максималіст.

Згідний, але ж далеко не всі) Є молодь в яких стільки думок, що їх можна слухати і слухати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є молодь в яких стільки думок, що їх можна слухати і слухати.

+1

...не завжди вік має значення, залежить все, на мою думку, від теми дискусії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене вік - не важливий для спілкування з людиною...

приклад: дехто говорить, що водії досвідчені стають з віком - можливо, не сперечаюсь... але цьогорічному чемпіону Формули-1 всього навсього 23 роки... :)

таких прикладів можна знайти багато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

певною мірою, є. звісно, є люди які в 16 мислять розумно і цілком адекватно, але переважно в 16 років малолітня школота засобами інтернету любить посперечатись з дорослими дядьками і подоказувати свою правоту, більше того, послати когось НА. а все чому? все тому, що малолітки самостверджуюються в інтернеті. бо більше їм ніде. бувають випадки таких людей і в 40... повноцінна ж людина і в 16 і в 40 таким не займатиметься.

моя думка-все залежить строго від людини. якшо мені 20, це не значить що я не бачу далі свого носа. можливо, я бачу і мислю дальновидніше, ніж людина в 35.. аналогічно, не варто говорити шо якщо тобі за 30, то "ти вже старий пердун, неповороткий, і мислиш застарілими сталими категоріями і нічого сказаного не сприймаєш".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік має значення.

Молодий-зелений, ще багато чого не бачив в житті - максималіст.

Старший - вже настільки закостенілий, що нічого нового йому не докажеш.

Але це не завжди вік має значення, залежить все, на мою думку, від теми дискусії.

Для того щоб мати життевий досвіт, не обовязково прожити певну кількість років. Можна оцінювати, дивитися, як поводяться люди в різних ситуаціях. І ясно бути стриманим в розмові!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, і люди в інтернеті та в житті совсім різні, я не раз зустрічав таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від людини залежить адекватна вона чи ні.Хоча люди середнього і зрілого віку мають більший життєий досвід, ніж в юності, але не завжди старший значить розумніший:)

І ще додам:перша умова ведення діалогу- це бути терпимим до думки співрозмовника і сприймати його таким, яким він є, потрібно слухати і чути, а це часто люди не вміють, не залежно від віку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись на першій своїй роботі, на реплику директора "в тебе ще пух під носом не виріс", ляпнув "кількість волосся під носом не є показником розуму". Все б нічого, але директор був вусатий. Скоро я вже там не працював. :D

Але через декілька років мене знайшов новий власник фірми і запросив назад, бо валилось все без мене. Досі думаю, хто з нас дурак?

Вік дійсно не є критерієм на 100%, але іноді може багато чого пояснити, і зеленому можна буде пробачити, а сивому навпаки. І це все через вік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки схиляюсь до думки, що вік співрозмовника для мене має значення. Перш за все, в живому спілкуванні, а не віртуальному. Але, як вже тут писали, зі всіх правил є винятки. Мої два винятки, це - син подруги, якому 21, і я прекрасно знаходжу з ним спільну мову, другий - чоловік моєї іншої подруги, якому 36 і до якого "годы пришли сами"©.

(А мені 30 :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина адекватна, то не важливо скільки їй років. Якщо ні - то знання віку дійсно може позбавити від зайвих дискусій, але й в цьому випадку зважати на абсолютні показники немає сенсу. Інколи глянув, а школота, все зрозуміло. Інколи глянеш - вроді дорослий дядько/тьотка, а говорити нема про що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені звісно дуже льстить що з мого поста відкрито тему з дискусією ^_^

Трошки ширше повторю свій меседж: вік багато що пояснює в віртуальному спілкуванні, іноді читаєш чийсь пост і від спроби його поняти або параліч чекає або кома, дивишся на вік і стає зрозуміло що максималізм, намагання самоствердитись і таке інше. І якщо не переступаються межі дозволеного в спілкуванні проходиш собі далі.

Arden тебе я якраз то не мав на увазі, говорив в цілому про форум.

Вік багато що значить, і в реальності і в віртуальному спілкуванню підтверджується мудрий вислів: "Одні люди з роками мудрішають, інші ж лише стають старішими"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в каждом посте проскакивает слово адекватный,а как ето понять "адекватный"?

як на мене вік - не важливий для спілкування з людиною...

приклад: дехто говорить, що водії досвідчені стають з віком - можливо, не сперечаюсь... але цьогорічному чемпіону Формули-1 всього навсього 23 роки... :)

таких прикладів можна знайти багато...

ето адекватный пример?как вы думаете?как по мне ето написал школьник. (Barbarun,ничего личного)

да полюбому возраст имеет огромное значения в общении.от етого зависит стиль самого разговора.а вот уважение к собеседнику-ето совсем другое,здесь возраст не критерий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вік - це звичайно важливо, але він не є для мене показником адекватності. Інколи цікаво поспілкуватись і з старшими, і з молодшими. Хоча, в віковому діапазоні від 20 до 30, чи навіть 35 різниця в спілкуванні не така вже й відчутна. Для мене більш відчутними в спілкуванні є соціальні ознаки: освіта, соціальне становище, виховання... Скажімо, мені буде складніше спілкуватись з однолітком, який щойно вийшов з тюрми, ніж зі старшим на 20 років колегою по роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в каждом посте проскакивает слово адекватный,а как ето понять "адекватный"?

як на мене вік - не важливий для спілкування з людиною...

приклад: дехто говорить, що водії досвідчені стають з віком - можливо, не сперечаюсь... але цьогорічному чемпіону Формули-1 всього навсього 23 роки... :)

таких прикладів можна знайти багато...

ето адекватный пример?как вы думаете?как по мне ето написал школьник. (Barbarun,ничего личного)

да полюбому возраст имеет огромное значения в общении.от етого зависит стиль самого разговора.а вот уважение к собеседнику-ето совсем другое,здесь возраст не критерий

мені 30 років, і те що я не "школьнік" - це факт... :)

я веду до того, що якщо старий - це не факт що цікавий ( в т.ч. і співрозмовник), і навпаки буває... а тепер особисте: стосовно поваги - як Ви думаєте, Ви її маєте? не знаючи людини - починати писати про її адекватність... в мому розумінні, це звичайне "хамство"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаючи людини - починати писати про її адекватність... в мому розумінні, це звичайне "хамство"...

тут просто...можливо))...дехто може розібратися в людині через систему знаків, букв... визначити її адекватність і таке інше. та все це маячня! всі різні і всі за той проміжок часу,який прожили - пройшли через різні ситуації, набралися різного досвіду. хтось у 18 може бути "старим". хтось у 40 лишається в першому класі і пузирі пускає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старший зможе згадати яким він був молодим, тому зрозуміти молодого, а молодий хіба що уявити себе в майбутньому, та й то не вгадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені 30 років, і те що я не "школьнік" - це факт... :)

я веду до того, що якщо старий - це не факт що цікавий ( в т.ч. і співрозмовник), і навпаки буває... а тепер особисте: стосовно поваги - як Ви думаєте, Ви її маєте? не знаючи людини - починати писати про її адекватність... в мому розумінні, це звичайне "хамство"...

Barbarun,ты хочешь сказать что твой пример з пилотами Ф1 ето правильный пример к вопросу топикстартера?пилот Ф1 и простой водитель ето в корне разные вещи.у них общего даже асфальта нету.

про твою адекватность никто слова не говорил.мне 37 и хамить тебе я не собирался.цитату я привел к вопросу как ето понять "адекватный" потому что общаясь с молодым поколением вижу что разные у нас понимания етого слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не вір мені, не вір, і сивий(лисий, хтивий, наглий, товстий і теде) чоловік(с)

обережно з нами, молодЄж, наіпьом

або нахамимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...