Перейти до змісту

...отчёт ... о получении водительских прав в демократической Грузии...


Dream

Рекомендовані повідомлення

то наче казка, хоча, то для нас казка, з нашими казковими до****обами від політики і економіки, а в Гогів - то дійсно реалність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

владу формує народ. Якщо влада "до****обами від політики і економіки" то який же ш народ її обрав - теж до"""""обний. самі ж і винні. А зараз слюні підтягуємо. поляки обігнали, грузини обігнали.... а ми в "опі як були так і залишимось. не маємо гідності от і бидлом живемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

]Вот, например, я полицейский. Если я нарушу и меня остановит другой полицейский, а я ему покажу удостоверение полицейского или скажу: «Отпусти, брат, я сам из полиции», — меня уволят.

І в нас схоже:

Ось наприклад, я чиновник. Якщо я, як звичайно, візьму взятку і не поділюсь з колегою чи керівництвом зверху, і покажу їм дулю, - мене як мінімум звільнять а може й вб"ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ппц! але і жаба мене душить що в нас такого немає !!

а це ж країна в якій рік назад збройний конфлікт був....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"шо нам робити, батьку?"

а скільки "нас"? і скільки їх. розберемось, тоді і методи що робити будуть відомі.

п.с. Судячи з останніх виборів "нас" приблизн 10-15% а їх відповідно 85-90%. питання є? У грузинів система побудови держави спрямована на Європейські цінності у нас на Азіопу , - а там період неофеодалізму (царь, феодал і ми - бидло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я із приятелем - файні хлопці із вищою освітою, гарним почуттям гумору, ерудовані в міру, вирішили вибрати собі президента. Задумали зробити це демократично, голосуванням, адже ми за вільне суспільство. Ну і проголосували - вийшло, що за Йосипа, що мудрий дядько, вчену ступінь получив, зголосились тілько ми удвох, а за Охріма, що людей через шинок на роботу наймає - всі інші вісімдесят підписів(та й які там підписи - добре, як той "елехтурат" , шморгаючи носом та матюкаючись з похмілля аби хреста олівцем поставив в папері там де треба... а навіть як і не там, то Охрім потім підправити зуміє!)

От і вирішили ми з приятелем , що головне - не знати правильний шлях на човні, головне правило - сидіти і гребсти! Бо як оглянешся через плече, куди тебе той керманич закерує - так і захочеш випить оковитої, ругнуться щосили і... гребсти. Бо виходу ж нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я із приятелем - файні хлопці із вищою освітою, гарним почуттям гумору, ерудовані в міру, вирішили вибрати собі президента. Задумали зробити це демократично, голосуванням, адже ми за вільне суспільство. Ну і проголосували - вийшло, що за Йосипа, що мудрий дядько, вчену ступінь получив, зголосились тілько ми удвох, а за Охріма, що людей через шинок на роботу наймає - всі інші вісімдесят підписів(та й які там підписи - добре, як той "елехтурат" , шморгаючи носом та матюкаючись з похмілля аби хреста олівцем поставив в папері там де треба... а навіть як і не там, то Охрім потім підправити зуміє!)

От і вирішили ми з приятелем , що головне - не знати правильний шлях на човні, головне правило - сидіти і гребсти! Бо як оглянешся через плече, куди тебе той керманич закерує - так і захочеш випить оковитої, ругнуться щосили і... гребсти. Бо виходу ж нема?

класно, манірно як Остапа Вишні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...