Перейти до змісту

Скарга на Romek71


poliglot

Рекомендовані повідомлення

Ітак....в неділю ввечері купив тнлнфон по даній обяві ....http://board.lutsk.ua/topic/71301-general-mobile-na-2-sim-deshevo/ у Romek71.

Але вже у той же вечір замітив за ним зависання. написав топікстартеру, а він сказав що ніби в нього було все в порядку і типу "моя хата скраю нічого не знаю", пошукай якісь рішення в інеті. перед тим він попередив ніби він з Маневич і без манібеку, бо за 75км ніхто їздити небуде.Але телефон привіз його друг без проблем в Луцьк. Уже сьогодні я попросив його забрати телефон так як він виявився з глюками, але мені було відмовлено.!!!!!! До чогоя веду, я веду до того що на борді завжди треба домовлятися про манібек, інакше нічого потім не зробиш, мало ж порядних людей на світі. І у продавця Romek71 купувати щось дуже і дуже аккуратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у чому саме проявляються зависання/глюки?

ЗІ можливо китайошка так і працює (немаю власного досвіду)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний poliglot, скільком людям я продавав різні речі, ніхто не жалівся, а Вам не вгодив, вибачаюсь, якщо щось не так, але перед тим як продати Вам телефон я надав достовірну і вичерпну інформацію про нього. Телефон цілий тиждень тестувався (ніяких глюків у вигляді зависань та інш. – не було), а тоді був виставлений на борді і паралельно на аукро. Ви виявили бажання його купити, манібеку не було (причину я вказав) – Ви погодились. Угода відбулася, в чому я винний? Можливо в тому, що телефон Вам не сподобався і Ви мені почали пред’являти якісь зависання телефону, чи Ви думаєте, що і на аукро я би наважився продавати глючний телефон…нехтуючи рейтингом, Ви помиляєтесь…і я помилився, що зв’язався з Вами, надалі буду обачнішим. Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависання можуть бути якшо стоїть карта памяті великого обєму, до прикладу.

Взагалі тема з продажем бу техніки дуже дискусійна.

З однієї сторони впевнений абсолютно що продаєш дійсно перевірену річ, але як він ті тридні манібеку тестується хз ... потім покупець каже-він глючить. І ти, почуваючи себе паслєднім найопщиком повинен ставити себе на місце брехуна тіпа і доказувати що річ була впорядку. Як в такихвипадках тоді? Забрати глючну річ яка була до покупця в порядку? Рахую що це неправильно. Ну як можна дати манібек скажімо на бу материнку? Вот ти юзаєш її, всі кондюки ок все працює без глюків. купила в тебе нормально адекватна порядна людина. Через два дні каже -вона згоріла/постріля кондюки/перегрівається міст і т.д. І що тоді? Я маю забрати її? А з яким БЖ та людина її експлуатувала, мовже сусід сваркою грається по цілих днях....

Друга річ коли продавець хоче наіпать, втюхати глючну річ. Я вважаю, що якщо є можливість відвести годину другу для перевірки девайсу при продавцю, щоб і один і другий був упевнений, то це найкращий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це понятно. на юзання просто небуло часу як в мене так і в продавця. але я не про те. я про те що коли людина каже що все гуд, а потім оказується що не все гуд......а поїзд "ушол" , бо ми не домовлялись про манібек. я його купив за 400грн. вони на дорозі не валяються. якщо він вже спочатку глючить то що буде через тиждень....місяць....іт.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щодо Romek71 то всі хто щось продає з техніки дає манібеку хоча б 1 день. правильно????? а він відразу сказав НЕМА МАНІБЕКУ....значить він не впевнений в цій техніці, як вона буде себе поводити далі.....правильно????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а щодо Romek71 то всі хто щось продає з техніки дає манібеку хоча б 1 день. правильно????? а він відразу сказав НЕМА МАНІБЕКУ....значить він не впевнений в цій техніці, як вона буде себе поводити далі.....правильно????

послє боя кулакамі нє машут ©

домовились без манібеку, значить - без манібеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я жодного разу не купував без манібеку 3 сутки. На щастя, довелось повертати всього лиш 2 рази, і все обійшлось без прецидентів.

З того, що я продавав - 1 раз повернули (материнську плату). При транспортуванні відірвали 1 з 4-х зацепок радіатора охолодження (зразу й не побачиш) - материнка зависала при інтенсивній роботі. Я не гордий - припаяв, до цих пір у мене працює :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я жодного разу не купував без манібеку 3 сутки. На щастя, довелось повертати всього лиш 2 рази, і все обійшлось без прецидентів.

З того, що я продавав - 1 раз повернули (материнську плату). При транспортуванні відірвали 1 з 4-х зацепок радіатора охолодження (зразу й не побачиш) - материнка зависала при інтенсивній роботі. Я не гордий - припаяв, до цих пір у мене працює :-)

Я колись телефон продавав, бо після 3 поломок, в сц сказали, що четвертого ремонту не переживе. То, при смішній ціні, дав манібеку тиждень і місяць гарантії (ремонт за мій рахунок), хоча покупець про попередні ремонти не знав. Пронесло. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись телефон продавав, бо після 3 поломок, в сц сказали, що четвертого ремонту не переживе. То, при смішній ціні, дав манібеку тиждень і місяць гарантії (ремонт за мій рахунок), хоча покупець про ремонт не знав. Пронесло. :D

Через aukro донеччанам? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись телефон продавав, бо після 3 поломок, в сц сказали, що четвертого ремонту не переживе. То, при смішній ціні, дав манібеку тиждень і місяць гарантії (ремонт за мій рахунок), хоча покупець про ремонт не знав. Пронесло. :D

Через aukro донеччанам? :)

та ні, в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную продавцю ваддати покупцю половину суми і дружно разіпать кітай-апарат ап асфальт.

2 Romek71 - дайош манібек :), не дайош, пох - все залежить від ситуації і стану товару.

2 poliglot - чо ти ноєш ? Купив погодившись на умови, виконуй їх. А то ярличок "лох по-жізне" приклеїться надовго.

Моя позиція така.

Продажа - завжди майже за безцінь, манібек при згоді з покупцем. Я знаю що я продаю, який стан, які нюанси - все це впливає на ціну.

Покупка - шукаю як завжди дешевше, критикую ціну продавців, стан товару і т.д. показую свої фе.... і піду куплю або знайду дорожче, але з якімись плюшками типу стан, комплектація, знижка, порада друзів, доставка в рукі, гарантія, бонус - це зберігає нерви в майбутньому.

Але при цьому слід вважати, що коли продають новий товар сутєво нижче знайденої ціни, потрібно вважати що з товаром 100пудов якійсь косяк. Знати що буде якась лажа і купити, або .... завжди є вибір!

Мир!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я жодного разу не купував без манібеку 3 сутки. На щастя, довелось повертати всього лиш 2 рази, і все обійшлось без прецидентів.

З того, що я продавав - 1 раз повернули (материнську плату). При транспортуванні відірвали 1 з 4-х зацепок радіатора охолодження (зразу й не побачиш) - материнка зависала при інтенсивній роботі. Я не гордий - припаяв, до цих пір у мене працює :-)

Я колись телефон продавав, бо після 3 поломок, в сц сказали, що четвертого ремонту не переживе. То, при смішній ціні, дав манібеку тиждень і місяць гарантії (ремонт за мій рахунок), хоча покупець про попередні ремонти не знав. Пронесло. :D

Будем знати який ти підступний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем знати який ти підступний :)

Мої умови чимось тобі не сподобались? ;)

Я взагалі-то продавець ніякий, оголошень даю більше в розділі "Віддам даром", так, що будь обережним ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуацію розрулено, я вважаю.

Якщо домовилися "без манібека" - то які претензії?

Ми всі тут час від часу продаємо щось, чи купуємо. І ЗАВЖДИ можна домовитися.

Наїзд не обгрунтовано. Тема закрита. Розюорки і сварки в ПМ (ЛС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...