Перейти до змісту

Стакан з водою, задачка


nameless

Рекомендовані повідомлення

При зрівноваженні стакан з гирькою буде легший, так як за рахунок сили поверхневого натягу води, частина її маси стримуватиметься гирькою.

электростатическое давление атмосферы на стенки стакана уравняют силу тяжести с законом Бернулли! :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нитка яка, з чого виготовлена? може тут собака зарита?

якщо нитка здатна вбирати воду, то частина води змочить нитку више від рівня води за рахунок капілярності, тобто маса води в стакані з гирькою зменшиться і стакан підійметься.

експеремент з рибацькою жилкою хтось проводив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идеальная нить, идеальная гиря, идеальный стакан и идеальные весы. Почему чаша весов поднимется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идеальная нить, идеальная гиря, идеальный стакан и идеальные весы. Почему чаша весов поднимется?

а хто сказав, що вона підніметься?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто сказав, що вона підніметься?
Идеальная нить, идеальная гиря, идеальный стакан и идеальные весы

млін, а де ідеальна рідина??? в горілку, хлопці, мочайте, точно підніметься :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто сказав, що вона підніметься?

Я! Хотите оспорить?

ні, вже два рази ти мене клав на лопатки (по фізиці). Але сказав а "я", говори б "чому"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я! Хотите оспорить?

Ти стверджуєш, що якщо, дотримавшись умов задачі, виконати експеримент, то той стакан, в який буде занурено гирку ПІДНІМЕТЬСЯ??? :) :) :) І готовий поспорити про це?:) :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di ты не прав.

Эх... если б мне хоть по гривне за такие фразы давали... :(

Гиря в этой задаче никоим образом не влияет ни на что, кроме закона Ньютона о всемирном тяготении. Масса объекта "стакан-вода" увеличилась до "стакан-вода-гиря", а вот влияние этой гири(вес) на чаши весов только одно - Ньютон открыл когда-то закон всемирного тяготения, и гиря на веревочке будет притягивать стакан, и ничего более.

А все, кто физику в школе плохо учил, могут сдать свои дипломы.

Я! Хотите оспорить?

Ти стверджуєш, що якщо, дотримавшись умов задачі, виконати експеримент, то той стакан, в який буде занурено гирку ПІДНІМЕТЬСЯ??? :) :) :) І готовий поспорити про це?:) :) :) :)

:lopata: я ответил на твои улыбки? Извини, не хотел сделать из тебя неуча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lopata: я ответил на твои улыбки? Извини, не хотел сделать из тебя неуча.

:):):) Сєрьога дав абсолютно правильну обгрунтовану відповідь... гиря на шнурочку, на поверхні планети Земля (це важливо) не буде притягувати стакан за будь яких обставин :):):) Шо ти казав за дипломи???? :):):):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось вдома ваги для зважування себе любімих (краще з цифровим дисплеєм)? Проведіть експеримент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lopata: я ответил на твои улыбки? Извини, не хотел сделать из тебя неуча.

:):):) Сєрьога дав абсолютно правильну обгрунтовану відповідь... гиря на шнурочку, на поверхні планети Земля (це важливо) не буде притягувати стакан за будь яких обставин :):):) Шо ти казав за дипломи???? :):):):):):)

А я кажу, що ще у 18 столітті один вчений доказав, що на бдь-якій планеті будь-яка гирька буде притягувати стакан, або інший предмет. А за диплом я казав, що ти можеш спокійно змити його в унітаз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось вдома ваги для зважування себе любімих (краще з цифровим дисплеєм)? Проведіть експеримент

Дві стопочки, лінійка, ложка і батарейка...

Di можеш попробувати :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось вдома ваги для зважування себе любімих (краще з цифровим дисплеєм)? Проведіть експеримент

Дві стопочки, лінійка, ложка і батарейка...

Di можеш попробувати :rolleyes:

спорим, с такими инструментами я докажу, что солнце вращается вокруг земли?

Пиздец, как система образования изменилась... АйТишники не знают элементарных законов физики, а мой одноклассник, который со старта ответил на вопрос - с трудом представляет себе, что такое интернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось вдома ваги для зважування себе любімих (краще з цифровим дисплеєм)? Проведіть експеримент

Спробував: цифрові ваги для тіла, з похибкою 100гр, відро води, банка з водою.

Відро заважило 6,3кг

Відро з банкою від 6,7, чим більше занурюю банку, тим більша вага. Банку не топлю, а тримаю "на вєсу", в руках.

А от тепер доказуйте... :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в когось вдома ваги для зважування себе любімих (краще з цифровим дисплеєм)? Проведіть експеримент

Спробував: цифрові ваги для тіла, з похибкою 100гр, відро води, банка з водою.

Відро заважило 6,3кг

Відро з банкою від 6,7, чим більше занурюю банку, тим більша вага. Банку не топлю, а тримаю "на вєсу", в руках.

А от тепер доказуйте... :0005:

Поправь, если я ошибаюсь, но в исходной задаче, имхо, важна именно большая разница плотностей воды и железа. Да или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, таки справді краще щось твердіше занур у воду як каже diezel - хоча б просто для чистоти експерименту (а простіше - щоб не до***лись) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от тепер доказуйте...

Хохохо, нічого доказувати не потрібно. Задачка базується на аксіомах, які були доведені ще до Різдва Христового. Доречі пояснювати теж нічого не потрібно, оскільки Сєрьога сказав усе абсолютно правильно. Ді провів аналогію води з повітрям. Вода - рідина, повітря - газ, у рідин і газів різні фізичні властивості, тому аналогія в даному випадку не доречна, коортше такі справи, ді змивай у внітаз, шо ти там хотів змити :) :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, експеримент поставлено не коректно. Про шальки терезів в умові задачі не даремне говориться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій експеримент:

Ювелірна цифрова вага з точністю - 0,1 грам.

Стопка з водою - 153,3 грама 

Вантаж (повністю металевий брелок)- 31,0 грам

Вантаж занурюю в стопку з водою на дуже тонкому, як волосина, мідному дроті - 164,3 грама

Дослід та зважування повторював 3 рази.

Как так то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, таки справді краще щось твердіше занур у воду як каже diezel - хоча б просто для чистоти експерименту (а простіше - щоб не до***лись) ;)

замість банки взяв розводний ключ, на шнурку. Вага не змінилася.

Добавив газовий - та сама фігня

Добавив тиски. вага збільшилась на 0,4 кг.

Мої висновки: на зміну ваги впливає об'єм занурених тіл, а не їх щільність. Чому? Зараз Di розкаже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот і всьо!

Все ж я думаю, що на частину сили тяжіння, яка тягне гирьку на дно протидіє сила натягу мотузки, а ще на частину - вага витісненої гирькою рідини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...