Перейти до змісту

Кошеня породы "Британський короткошерстний"


u4kuduk

Рекомендовані повідомлення

Миле котеня, Британець, вік 1 місяць, хлопчик

400 грн.

050 94-95-809 Галина

050 94-95-808 Євген

1.Ваша кошка похожа на плюшевого мишку и на ощупь такая же.

2. Ваша кошка позволяет делать с собой всё, не унижающее её кошачьего достоинства.

3. Ваша кошка первая в очереди на кормёжку и отвалившись от миски, она не прочь ещё чего-нибудь перекусить.

4.Ваша кошка неуклюжа и тяжеловесна, но когда видит добычу, превращается в тигра.

5. Ваша кошка чувствует себя королевой Дианой и принцем Чарльзом одновременно.

6.Ваша кошка любит вас до одури, но никогда «не лезет в душу»

7.Ваша кошка не нуждается в каждодневном уходе, и мыли вы её один раз в жизни, когда опрокинули на неё банку с краской, и если она вас за ЭТО простила, то это уж точно британец.

продовження, +про породу

board.lutsk.ua-1287420922-U84.jpg

board.lutsk.ua-1287420990-U84.jpg

board.lutsk.ua-1287421052-U84.jpg

board.lutsk.ua-1287421086-U84.jpg

board.lutsk.ua-1287421151-U84.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понимаю, что 400 гривен за скотиш страйта (на снимках ваш котенок?) - это почти даром, но не рановато ли отдаете? обычно месяца недостаточно для того, чтобы привить котенку социальные навыки и полезные в быту привычки. про прививки не спрашиваю - в 1 месяц их просто не может быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошеня подарували як Британця, документів не має, основна соціальна звичка майже привита :smile3: на 80%, наразі не має можливості залишити це пухасте створіння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вашы фото?

створіння просто супер=)

думаю йому вже трохи більше 1 м., трошки з гачком). сам займався котенятами і маю в дома 2, кота і кіцю) порода перси) теж кумедні...

Я б купив, але зараз з грошима туго, дай напевно кішка скоро приведе ...

Бажаю гарних покупців, можливо винести декілька рза на варшавський ринок, такого гарнюню куплять 120%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго ранку.

Планував купити для подарунку котика на Миколая чи на Новий Рік. Але цей досить симпатичний.

пропоную 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів написати у приват. Але у вас не приймає приватних листів.

Якщо котик цілком здоровий і вас влаштовує моя пропозиція 200 грн відпишіть мені у приват, або на номер 098-628-57-68

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіт - бомба))) обожнюю цих котиків, у знайомої британець дівчинка, більш спокійного і в той же час милого створіннячка не знайдеш ^_^ ^_^ ^_^:ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...