Перейти до змісту

Ніж в поході.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Черговий раз апну темку. :g15:

http://www.narybalku.net/workshop/izgotovlenie-derevyannogo-primusa-dlya-obogreva-ili-prigotovleniya-pishchi-159

Мені сподобалось... все, що треба це шматок дроту (поношений тросик підійде) і Вікторінокс ))))

З.І. Мною придбано пристрій для заточки ножів і необхідний інструмент для виведення кута, шліфовка РК. Кому треба відремонтувати або заточити ніж до стану "бриє", звертайтеся. Одна, Платон і Ярик вже своїх "похідних друзів" привели до такого стану. "Своїм" .. на халяву, всім іншим... номер картки для поповнення бюджету АВЛ.. на скільки не шкода.....)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

Черговий раз апну темку. :g15:

http://www.narybalku...iya-pishchi-159

Мені сподобалось... все, що треба це шматок дроту (поношений тросик підійде) і Вікторінокс ))))

З.І. Мною придбано пристрій для заточки ножів і необхідний інструмент для виведення кута, шліфовка РК. Кому треба відремонтувати або заточити ніж до стану "бриє", звертайтеся. Одна, Платон і Ярик вже своїх "похідних друзів" привели до такого стану. "Своїм" .. на халяву, всім іншим... номер картки для поповнення бюджету АВЛ.. на скільки не шкода.....)))

заходь до мене ) тра мій Вікторік заточити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Много лет пользуюсь Leatherman Charge TTi - практически неубиваемая штука -обзор на ганзе Правда, в руках трезвого :) Через 4 года умудрился по пьяни сломать крепление плоскогубцев, после чего по гарантии(25 лет все-таки :) ) тул был заменен на новый.

Жене недавно подарил Leatherman Juice Xe6, давно мечтала об карманном варианте чаржа, чтобы с ножницами, алмазной пилочкой и штопором :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Порадьте фонарик щоб не боявся води, пилюки і світив ярко.

:lol:

"Вызывает интерес вот такой еще разрез..." (с)

Тут про ножики тема.

Про фонарики есть большаая тема. Туда сходи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

нещодавно купив Tramontina Sport 65 грн. в Рівному у Мetro.

як в похід чи по гриби задоволений ціна і якість на http://hotline.ua 103 – 113 грн.

620_0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на рахунок заточки леза:

заточити ди степені бритви - можна будь яке, питання тільки на скільки часу його хватить???;

дуже велику роль грає кут затотки леза і межі його використання;

і одне з найголовніших це дійсно марка сталі.

p.s. про леза і заточку знаю нумало( кілька років займаюся художньою обробкою дерева ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.youtube.com/watch?v=Xq1EFWVV3C0

юзаю такий сабж, вещь! :smile3:

цікавить питання експортної перевірки проходження і отримання довідки що не холодна зброя. хтось займався в луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Такс... давно не заходив..

По порядку.

2 Торік.

Даффай свого Вікса.. зроблю.

2 oSs

Подивися я ролик.... почитав.. що можу сказати... по порядку..

По перше.. не люблю я чорні ножі.. ну не знаю.. не пре мене це покриття ні разу.. (обдирається, антибліку в походах не треба...)

По друге.. не подобається мені ручка.. попрацювавши такою з колодою.. щоб її розщепити, чи наприклад зі шматком мяса.. щоб нарізати його на шашличок.. ти намнеш сильно руку.. і як тільки ручка стане жирною.. з нею працювати буде проблемно.

Далі.. от цей момент де показано, як він гнеться... в парі з такою ручкою.. ІМХО.. при скручуванні він буде грати... а це прямий травматизм.

Як на мене... то це швидше мінімачетка..

Аргументами щодо його "не холодності" може служити товщина обуха (ніби навіть не 3 мм) , травмонебезпечна ручка (відсутня гарда), гнучкість ножа.

А взагалі.. його б побачити... в руках покрутити. :_02:

Собі зараз придбав Фіскарс, поплавок.. бо дуже вже среться Вікс по продуктах. В парі з незмінною Трамонтиню мене дуже радує. Гострий, легенький (ручка постотіла, не тоне), пластикові ножни. Головне, щоб в поході було що ним різати.. ))))

З.І. Доречі.. додав ще 160 мм розкладну пилочку Фіскарс. Дуже легенька і зручна в роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx, я б сказав навпаки.

Цей ніж має :

1. Не просто антиблікове покриття, а, впершу чергу, хімпокриття проти корозії, а ящо воно якісне, то не так вже стирається.

2. І саме основне - він позиціонується як ніж для виживання, а не для шашлику. І те що для тебе мінус (колір, ручка, гнучкість) це його плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО ручка без рукавиць проблемна.. особливо мокра. Мокра ручка + гнучкість + необережність (втома) = травматизм, який не підвищить шанси на виживання чи вдалого закінчення походу.

Рубати і розколювати поліна .. ось реальна ніша його застосування. Ну..., а покриття через рік або півтора зітреться полюбе.. якшо його юзати, а відповідно після цього треба гострити.. або хоча б правити.. (як мінімум).

Ну і без рукавичок його не заюзаєш особо.. уявляю.. роботу з ним по спорудженню наваісу з гілок під дощем.

Може я звичайно перебільшую.. але якби в нього була нормальна рукоятка.. наприклад кратонова.... з отвором для темляка це був би дійсно класний ніж.. а так.. небезпечна іграшка, яку можна, рекомендую, застосовуввати в суху погоду і в рукавичках.

2 S30 Ти його юзав? Чи про ці плюси (ручка, гнучкість..) тобі хтось розповідав?

2 oSs Що скажеш про це й ніж? Довго/часто його юзав? Як він себе показав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже вгадав. :_02:

Колись надибав на ebay варіант Bowie. Хотів в багажнику щоб лежав постійно, але дістався топірець туристичний файний і необхідність відпала.

Однак перед цим читав відгуки користувачів. Ручку там шнуром перемотували і все нормалізовувалось з утримуванням. І темляк там є як вчепити.

А стосовно гнучкості, то там обух 2,5мм і він не стільки гнучкий як пружний. Навіть на відео видно, що потрібно прикласти зусилля для згину.

Хоча і не назву його чимсь унікальним, але річ досить практична. Можливо колись і придбаю, так, для колекції. Колись був схожий саморобний з 1,5мм обухом і вужчий - нормально юзався. А от суттєвий мінус в нього є - він дуже любить ржавіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Апнем чтоле.

Испанский дизайнер Martin Azua создал "карманный дом".

Этот дом сделан из металлизированного полиэстера, который реагирует на тепло.

Он начинает моментально разворачиваться,

когда его достают из кармана и начинают распаковывать.

Отличное убежище для тех, кто любит отдыхать на природе.

basic_house_01.jpgbasic_house_02.jpgbasic_house_03.jpgbasic_house_04.jpgbasic_house_05.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...