Перейти до змісту

Залийте на сервер Губку боба


duke1975

Рекомендовані повідомлення

визначся, що дійсно необхідно.

Бо є серіал 6 чи то більше сезонів і є повнометражний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

визначся, що дійсно необхідно.

Бо є серіал 6 чи то більше сезонів і є повнометражний.

Давайта повнометражний для початку,але й серіал скачав би - трафік завжди недобераю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нет, Дим. Для детей есть много хороших и добрых мультов... А продукция Никелодиона ориентирована на взрослую аудиторию, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Счас мультфильмы штампуют на конвейере не задумываясь о идее и красоте-нарисовано криво,гипертрофировано- да и кроме насилия в таких мультфильмах найти чтото тяжело-Лучше скачайте ребенку пак советских мультиков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да нет, Дим. Для детей есть много хороших и добрых мультов... А продукция Никелодиона ориентирована на взрослую аудиторию, имхо.

одно время я его смотрел ради Ren & Stimpy Show :smile3: а потом появились трекеры, быстрый инет, да и Никелодеон уже не торт..

я самое интересное заливаю к нам. кое-что из этого показывали только в Штатах, как позже выяснилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от, Шкодер, клюнула я сьогодні на твоє "самое интересное", ну думаю, обрадую своїх малих плємяшок, давай скачувати, скачала, глянула вроді мультяшки такі веселі, щаслива, в процесі збираюсь, бо спішу по справах, такс, думаю, треба бігом, щоб встигнути ще закинути малим додому і хай дивляться, недільний ранок їм прикрашу в пасмурну погоду, тим паче, що самі були дома. Ще годину мучилась, бо на диск записувала перший раз. О, накінець настав момент - і мої штани повні щастя. А радості було... не передати. Полетіла, віддала і по справах. Ну а далі, по поверненню додому, замість того, щоб почути радісні розповіді і суперові враження, від меншої плємяшки я почула зовсім неочікуване і питання, - ти думаєш мені подобаються такі мультики? :blush: за що мені було і соромно, і смішно, бо згадувала як я збиралась, спішила, яка була щаслива :lol: Добре, що сестра нормально відреагувала, розказала коротко що за мультики і сміялась, що тітка "класні" мульти принесла.

Ось така пригода сталась :D Я ж то виросла на наших, нормальних мультиках, а сучасних такого типу я толком і не дивлюсь.

до модераторів: знаю, що не по темі, але не могла цим не поділитись, якщо то перенесіть або видаліть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж, серия Beach Frenzy уж точно не для детей :smile3: а вообще, неожиданно получилось, конечно. Рен и Стимпи - это скорее Губка Гот и Бубка Гоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...