Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Ну писати "Добгрий" не хотів бо зараз би налетіли мегабомбили і почали б мене вчити мови

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В мого синулі сьогодні день народження. Хай росте здоровим, слухняним, розумним та добрим хлопчиком!!!

І хоч він зараз на відпочинку в Закарпатті, ми думками з ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях нарешті поставив собі в машину магнітолу. Планував це зробити вже років два, так що тепер наслаждаюсь, сьогодні слухав триб’ют Гадюкіних і кайфував, жаль що така коротка дорога на роботу, буквально 4 пісні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ти накати лишній круг по місту)

Тоді радість від файної музики зіпсується від усвідомлення кількості спаленого бензину, який не є дешевим. Така собі ложка дьогтю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да, ну тоді виїжай на пів години раніше, паркуйся біля роботи і слухай музику :D

гиги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів розказати коли був в РО:

мав іти на деньчик до похресника. на роботі напряг такий, що якось на подарунок ні сил, ні часу не було, вихід універсальний-гроші.

Але ж малюк, думаю, піду в квітковий магазин купити конвертик гарненький. Приходжу, там конвертики усі такі дєвочькові- мереживка, бусінки, розочки. Питаю-

-це все, що є?

- а що, мало?

- та всьо якесь дєвочкове

- а вам кому треба?

-хлопчиську 5 років

-ну, давайте зроблю Вам

Пару хвилин, і дєвочько дає мені такий конвертик:

post-1679-0-73247400-1308758019_thumb.jp

і за 5 грн у мене хороший настрій, малюку теж було цікаво- зразу побіг мамі показувати. Спасіба, хороше дєвочько-цвіточніцо:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державний екзамен на відмінно :smile3:

Вітаю і розумію! Щойно теж і екзамен, і диплом на відмінно. Тепер в очікуванні іншої маленької радості - вручення корочки і її замочування :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Державний екзамен на відмінно :smile3:

Тепер в очікуванні іншої маленької радості - вручення корочки і її замочування :friday:

О, да да да :ok::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вечір в компанії з REDAKTORом :blush: Вишукані вина, приємні співрозмовники, прогулянка рідними вулицями із післясмаком від Doudet Naudin Meursault...і хай весь світ зачекає!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ранок розпочався з посмішок і "цьомів" найдорожчих донечок...придбала давно бажану книжечку...несподіване запрошення на чашечку запашного чаю з тістечком посеред прохолодного дощового дня...затишний вечір в сімейному колі... гарний видався день :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йду на базар а там такі дядьки

Толик, тебе б надо было приехать в Ровно, в годах так 1998 - 2001, там наши ребята из института каждую субботу - воскресенье такие концерты устраивали в центре, что многие областные филармонии курят прыму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустріч випускників (5 років після закінчення вузу) пройшла на УРА!!!!!!

Я така рада була всіх побачити! Так приємно було згадувати щасливі моменти за період навчання! А ще я рада, що кожен влаштував своє життя і добився певних успіхів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший день відпустки пройшов :) Залишилось 55

о, це справді радістьhappy.gif, мені хоча б 50 днів відпустки_41.gif

вибачте, що не в темі-бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крим. Гарний готель. Попиваємо пивко і на суперському величе-е-езному екрані споглядаємо бій Хей-Кличко.

А завтра моречко і гаряче кримське сонечко :) Тримайтеся, скоро і в Луцьку буде тепленько!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тримайтеся, скоро в Луцьку буде тепленько!

Можна питаннячко? :blush:

Скоро - це КОЛИ??? :D:blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора був карпаратіфф на природі-на турбазі у Городоцькому районі Львівської області. Душееевно гульнули не дивлячись на дощ. народ з чотирьох областей, пісні-танці, шашлики горою, горілки рікою:)

Ми командою(з назвою Каннабіс) забабахали офігітєльну інтерпретацію Наркоманів на городі- драйвову, веселу :0123:

чуть зірвав голос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...