Перейти до змісту

Вибір котла


Ostap87

Рекомендовані повідомлення

Не можу дати пораду як спеціаліст. Але рекомендую звернутися на "Водну техніку".

Вони займаються продажем і обслуговуванням. Колись їх спеціалісти рекомендували звертати увагу на те,

як захищена панель управління (мається на увазі у випадку виходу з ладу теплообмінника). В котлах Імергаз перевірено-добре захищено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно уточнити чи е димар,..... найкраще оцінити обстановку на місці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 "Водна техніка" для газового опалювального котла. Десь на пластмасовому знаходяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в мене стоїть ДАНКО 12С.

Нагріває будинок досить швидко, але є ряд проблем:

1) Важко увімкнути: 1.1. Не спрацьовує п"єзозапальник (інколи хвилин 20 клацаю його).

1.2. Як п"єзозапальник спрацює, при відпускані ручки терморегулятора - знову затухає, і так можна програтися до години часу.

2) Дуже часто котел затухає. Навіть коли на вулиці безвітряна погода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 2 контурних краще

VIESSMANN Vitopend 100 WH1B365 = 7000 грн

JUNKERS Ceraclass ZW 24-2KE = 6600 грн

BOSCH Gaz 3000 W ZW 24 - 2KE 24kW = 7000 грн

є знайомий що займається (встановлення та обслуговування), має відповідну ліцензію,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зразу прикупи стабілізатора до котла

Так, стабілізатор напруги і ще рекомендують фільтри на воду (для двоконтурних) (перед входом у котел).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене встановлений і ось уже більше року працює Vaillant VUW INT 202/3-3M TurboTEC pro. Котел "парапетний" або турбований - з примусовим викиданням продуктів згоряння.

Потужність котла 20 кВт, максимальна площа обігріву - 200 кв.м. Я брав у підприємця, ціна в якого на 15% (!!) нижча, ніж в усіх інших підприємствах-продавцях аналогічної техніки.

Котел повінстю автоматичний, проблем, описаних в пості №6 користувачем Ostap87, просто не існує!! До котла додатково під'єднаний зовнішній регулятор температури. Виставив, наприклад, 23,5 тепла - і тоді котел при температурі 23,0 включається, а при температурі 24,0 - виключається, тим самим економлячи газ.

Ну і як будь-яка техніка, котел потребує щорічного сервісного обслуговування - прочистити пальники, перевірити тиск в розширювачі, промити теплообмінник тощо. Таке обслуговування не вимагає великих фінансових витрат, зате дозволяє не хвилюватись за тривалу працездатність обладнання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, стабілізатор напруги і ще рекомендують фільтри на воду (для двоконтурних) (перед входом у котел).

Прості шнуркові чи поліпопіленові фільтри не поможуть.

Якщо приватна свердловина то рекомендують поставити систему водопідготовки (помякшувач, обеззалізнення) в залежності від показників хімічного аналізу води, при наявності міського водогону то необхідно тільки помякшення.

Можна регенеруючими картріджами дешевший варіант самому вимочувати в розчині таблетованої солі з подальшою промивкою або система автоматичної регенерації вартість якої приблизно 600 Євро, до складу якої входить ємність з розчином таблетованої солі + головка в якій налаштовується "програма" обслуговування наповнювача що помякшує воду. Детальніше в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от подумав, приватний будинок.... а не буде краще поставити котел на тверде паливо?

Зараз є з автоматикою. Завантажив паливо і він сам собі працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для приватного будинку я би радив комбінувати котел на тверде паливо з електричним.Раз в сутки закинув дровішек розігрів систему а електричний підтримує задану на програматорі температуру + трьох тарифний лічильник!... :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в мене стоїть ДАНКО 12С.

Нагріває будинок досить швидко, але є ряд проблем:

1) Важко увімкнути: 1.1. Не спрацьовує п"єзозапальник (інколи хвилин 20 клацаю його).

1.2. Як п"єзозапальник спрацює, при відпускані ручки терморегулятора - знову затухає, і так можна програтися до години часу.

2) Дуже часто котел затухає. Навіть коли на вулиці безвітряна погода.

В моїх родичів котел цієї марки - проблеми трапляються аналогічні. В мене будинок вже 4 зиму отоплює котел житомирського виробництваю Газова система італійська. Проблем немає. Коли вибирав, часто зустрічав думку, що він кращий за Данко. Додатково залишив котел КЧМ, інколи спалюю дрова чи інші матеріали.

Якщо котел гасне, значить не вірно розрахований димар під нього. Потрібно робити більшу висоту або менший(більший) діаметр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо котел гасне, значить не вірно розрахований димар під нього. Потрібно робити більшу висоту або менший(більший) діаметр.

Не тільки. Причин з 15 може бути. Тре' обстежувати паливну в кожному конкретному випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не раджу.

Чому?

У мене працює п'ятий рік і ніяких нарікань на котел не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як ми в Луцьку стали робити розумну автоматику "на повітря" я прийшов до висновку, що в українські реалії не варто купувати дорогий імпортний котел. Краще купити вітчизняний, дешевий (але із добрим пальником і надійною циркуляційною автоматикою) і користуватись на здоров'я - просто модернізувати його Віватом. Енергозбереження буде ні чим не гірше від будь-якого навороченого...

http://www.teplodarets.com.ua/product/kontroler-klimatu-vivat-11

Наш контролер додає до 30% економії газу чи електрики, коштує в десятки разів дешевше від імпортної автоматики і ні чим не поступається їй...

По електриці загалом: грітись електрокотлом - то дуже дорогий спосіб. Краще газом - але то не перспективно. Інфрачервоне електичне опалення на третину дешевше обходиться і в споживанні, і в обладнанні... Та й вітрячка потім значно легше поставити, аніж свою газову свердловину викопати...

Звиняйте за саморекламу, але люди мають знати...

Для форумчан можемо забезпечити пожиттєву гарантію на автоматику до котла! :rolleyes:

Купуй волинське!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозуміло тільки як цей контролер керуватиме газовим котлом. (В мене теж Данко12 глючний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі, контролер керуватиме циркуляційним насосом: коли температура в приміщенні знижується на градус, контролер вмикає насос - пішла циркуляція води та тепловіддача в кімнати. Автоматика котла при цьому працює у своєму звичному режимі, підтримуючи задну користувачем середню температуру води.

Коли житло прогрілось до встановленої господарем позначки температури повітря, контролер вимикає насос і циркуляція сповільнюється.

При цьому:

- насос працює лише тоді, коли потрібно підігріти хату (а зазвичай це 8-10 год. на добу) - економляться кіловати;

- подовжується експлуатаційний ресурс котельної автоматики та самого насоса;

- пальник рідше запалюється, отже довше працює;

- система загалом споживає тепло рівно стільки, скільки потрібно для підтримання заданої температури повітря, зазвичай на 25-30% менше, аніж без зовнішнього терморегулятора;

- нема перегрівів та недогрівів, особливо пізньою осінню та ранньою весною, коли погода досить мінлива;

- можливість додатково економити, перемикаючи систему опалення на економний режим, коли нікого нема дома. За відсутності господарів при різкій зміні погоди тепература в приміщенні залишиться сталою...

- можна забезпечити зміну режимів системи опалення просто із кінати, не спускаючись в підвал до котла;

- коли поставимо gsm-модуль, то управляти системою опалення можна буде й есемескою...

Не ми одні такі розумні, проосто імпортна автоматика коштує сотні, а то й тисячі євро.., а тут 390 грн і можливість будь-якої модифікації...

в статті під назвою "Котел без контролера, як авто без торомзів!" все це описано (http://www.teplodarets.com.ua/article/kotel-bez-kontrolera-yak-avto-bez-tormoziv)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але як він працюватиме? КОнтролер 1, а кімнат 3-4. Вікна виходять у спальні на північ, а кухня і так тепла від плити і тдт. Як усе це регулюватиметься? Якби ще інтернет зв'язок :)Ява програмка на телефоні + сервер)))) З графічним та анімаційним інтерфейсом програма звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Економія газу при встановленні контролера сумнівна й необгрунтована. Так само як і циркуляційного насосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...