Перейти до змісту

Куплю набори ключів


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Куплю набори автомобільних ключів ("головки", "рожки", "зірочка", "шестиграннік" та інші ).

"Китайські" та інші "одноразові" не пропонувати.

Перевага надається повним комплектам.

Чекаю на пропозиції з фото і ціною.

Всі пропозиції у приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пошукай на mirinstrumenta.ua, товариш нещодавно взяв наборчик за 650 грн (за схожий в Луцьку більше тисячі хочуть) - якість - супер. Перекручено ним вже немало, ніяких зауважень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

набор не предложу, но как человек закрутивший немало гаек, дам собственный рейтинг :

из говна, лучшие ключи, пожалуй, Topex. гнутся, ломаются, ржавеют, но какое-то время ходят. у них же хорошо брать какой-то разовый инструмент типа мешалки. развалится, но поработает. смело можно брать радиоинструмент Topex (кусачки, зажимы, пассатижи), если не дергать им потом гвозди;

из середнячков уважаю Intertool. у меня их динамометрические ключи, несколько наборов бит и насадок - учитывая цену, я доволен;

из хорошего, я полюбил Stanley. прочные, надежные желелезки, да. часто используемые биты, ключи, ножи, воротки - беру stanley.

разумеется, все это не для профессионального использования. для профи и фирмы другие и цены.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Нововолинську э склад, де продають контробанду..... там бачив досить хороший набір інструменту, ціна тоже хороша, всього 1300 грн, у нас щась далеко схоже вартує 2500++++, цікавить пиши в приват. інструмент німецькький, фірма не скажу, бо не пам"ятаю.... але на вигляд і на добик досить пристойний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Нововолинську э склад, де продають контробанду..... там бачив досить хороший набір інструменту, ціна тоже хороша, всього 1300 грн, у нас щась далеко схоже вартує 2500++++, цікавить пиши в приват. інструмент німецькький, фірма не скажу, бо не пам"ятаю.... але на вигляд і на добик досить пристойний

Дякую за пропозицію. Задорого. Інструмент необхідний не для майстерні, а для того, що б був у машині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Нововолинську э склад, де продають контробанду..... там бачив досить хороший набір інструменту, ціна тоже хороша, всього 1300 грн, у нас щась далеко схоже вартує 2500++++, цікавить пиши в приват. інструмент німецькький, фірма не скажу, бо не пам"ятаю.... але на вигляд і на добик досить пристойний

Дякую за пропозицію. Задорого. Інструмент необхідний не для майстерні, а для того, що б був у машині.

050-5197049 Олександр

він тобі зможе запропонувати хороший якісний інструмент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дякую усім за участь у темі.

Інструмент придбаний!

Але тему, гадаю, закривати не потрібно.

Можливо ще комусь інформація буде корисною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б порадив де можна купити можна і бу непоганий набір головок, тріщотки, біт але до 400 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі в машину брав такий. Вже більше року ще ні разу не підвів і не зламалась ні одна головка.

post-2006-0-47489700-1290415596_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі в машину брав такий. Вже більше року ще ні разу не підвів і не зламалась ні одна головка.

де і скільки коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав біля року назад ,коштував 53$. Брав в Володі на Ковельській але його точки і на Варшавці є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я собі в машину брав такий. Вже більше року ще ні разу не підвів і не зламалась ні одна головка.

такий же маю, KING ROY 94 предмети, за півроку ще нічого незламав. крутимо вдвох з братом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто б порадив де можна купити можна і бу непоганий набір головок, тріщотки, біт але до 400 грн

якщо тема ще актуальна можу запропонувати набори головок,ключів і т.д. за доступними цінами. професійні і любительські, запитуйте кого що цікавить, напишу комплектацію, ціни і вишлю фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б порадив де можна купити можна і бу непоганий набір головок, тріщотки, біт але до 400 грн

якщо тема ще актуальна можу запропонувати набори головок,ключів і т.д. за доступними цінами. професійні і любительські, запитуйте кого що цікавить, напишу комплектацію, ціни і вишлю фото.

цікавить набор головок в машину покажи шо маеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б порадив де можна купити можна і бу непоганий набір головок, тріщотки, біт але до 400 грн

якщо тема ще актуальна можу запропонувати набори головок,ключів і т.д. за доступними цінами. професійні і любительські, запитуйте кого що цікавить, напишу комплектацію, ціни і вишлю фото.

цікавить набор головок в машину покажи шо маеш

є різні набори, напишіть ціну на яку розраховуєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б порадив де можна купити можна і бу непоганий набір головок, тріщотки, біт але до 400 грн

якщо тема ще актуальна можу запропонувати набори головок,ключів і т.д. за доступними цінами. професійні і любительські, запитуйте кого що цікавить, напишу комплектацію, ціни і вишлю фото.

цікавить набор головок в машину покажи шо маеш

для початку можу запропонувати 3 найпопулярніші набори:

Force - професійний інструмент, металеві защіпки, висока якість - ціна 620грн

King Roy і Гранд Тул приблизно однакової якості ціна 450 грн і 400 грн відповідно

post-11549-0-32763900-1308241540_thumb.j

post-11549-0-25793900-1308241653_thumb.j

post-11549-0-91112900-1308241776_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є щось в наявності з невеликих наборів головок або ключів?

є.невеликий набір головок King Roy: Трещітка, подовжувач 125мм, головки 10,11,12,13,14,15,17,19,22,24 ціна 170грн

ключі рожково-накидні хорошої якості: 6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,22 ціна 140 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як з вами звязатись

отак і звязатись, через дошку.

я купивби набор головок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як з вами звязатись

отак і звязатись, через дошку.

я купивби набор головок

жодних проблем, вибери що тебе цікавить, зустрінемось, обдивишся і забереш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як з вами звязатись

отак і звязатись, через дошку.

я купивби набор головок

жодних проблем, вибери що тебе цікавить, зустрінемось, обдивишся і забереш.

де і коли подививсябpost-13087-0-08880400-1309009654_thumb.jpost-13087-0-43136800-1309009624_thumb.j один з двох взявби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...