Перейти до змісту

АвтоЛуцьк-2010, 2-3 жовтня!


difoto

Рекомендовані повідомлення

Запрошую всіх на свято автоЛуцьк-2010!

Будуть картинги, раллійні машини,показові виступи та змагання і купа всяких цікавинок.

Початок у центрі міста об 11:00. пр-кт Волі - перекрито.

ЗІ після 12:00 будуть змагання картингістів біля Нової Лінії - ви такого пілотажу ще не бачили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненьке свято вийшло як для нашого міста. Глядачів було так собі, але загалом добре. Потім біля "Краю" що над Стиром покатались на картингах... Мій малий у перше їхав у "толпі", картинга маємо вже майже цілий рік а ось тільки сьогодні поїхав разом з Ковальчуковими вихованцями. Було не погано. Єдине що пропустив те шоу МНС-ників яке вони збиралися зробити над стареньким БМВ... казали що запалили її та дальшої долі машинки я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би побувати на святі але про нього тільки взнав. цікаво чому ж так погано висвітлюються події в Луцьку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна я відповім?

Якщо свято гарно організовується, то неиає часу і сил на освітлення. І навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна я відповім?

Якщо свято гарно організовується, то неиає часу і сил на освітлення. І навпаки.

БРЕД <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Не бред. Ми самі на такі граблі наступали, з організацією :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було б освітлення події доручити рекламщикам, а самим зайнятися організацією свята :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна було б освітлення події доручити рекламщикам

Дайтє дєнєх і я вам сдєлаю такой празнік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не в *Дайтє дєнєх* справа,а в банальному розгільдяйстві .Коли тему відкрили?В суботу зранку,так хто вспів ії прочитати?А за два дні написати,багато* дєнєх* треба?Та нє,просто треба відповідально відноситись до своєї справи,а то приказка про поганого *танцора*згадується..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, в нас досить часто так буває, що про цікаві події лучани дізнаються вже після того, як все відбулося :-(.

Сьогодні був зайнятий, не мав змоги відвідати захід, а от в суботу міг день інакше спланувати, якби наперед знав, що в Луцьку таке відбуватиметься. А так лише побачив машинку, шо на фото в пості #4. Ще подумав, раз на цій номер 29, то де решта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...