Перейти до змісту

Мужчина подкаблучник определение, или как не стать подкаблучником


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

Чёрт!!!! :0029: Я подкаблучник :0073:

Усе жить больше не могу....

П.С.

Знаю одного мужика.... Він в дискусії на подібну тему кричав: "Паліть этих ведьм надо...палить!!!"

потім задзвонила мобіла в нього(дружина звонила) і.......він ніжним тихим голосочком каже "ДА моё солнышко...Канешно заенька, как скажешь...."

В офісі всі вилягли...... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Чёрт!!!! :0029: Я подкаблучник :0073:

Усе жить больше не могу....

П.С.

Знаю одного мужика.... Він в дискусії на подібну тему кричав: "Паліть этих ведьм надо...палить!!!"

потім задзвонила мобіла в нього(дружина звонила) і.......він ніжним тихим голосочком каже "ДА моё солнышко...Канешно заенька, как скажешь...."

В офісі всі вилягли...... :D

Вы молодец в том, что признали это.... :smile-zachot: ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но если мужчина нежный и добрый,

мне кажеться такой и есть подкаблучник.....

це не блондінка, це віртуал якогось малолєтнього далбай@ба.

А еще варианты можно услишать???

Действительно смешно, даже очень......

Горгона Пилипівна. От я смотрю на вас: молодиє, здоровиє, умниє, всьо у вас єсть, – і завідую вам по-харошему. Всьо у вас впєрєді!

Ахванасій. За*бала нас тут, шось пи*дить, а шо – [censored] просциш.

Савка. Пере*би, шоб не пи*діла.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK, ronya, - видихайте, і покиньте цей топік. Підпис Di рулить.

Белла, - тобто якщо я люблю свою дружину і дітей, і добрий і чуйний із нею, то я підкаблучник? А якщо я буду брати її за горло - то я сильный мущина ?

Гм.. дивно, завжди думав, що чоловік, котрий фізично ображає жінку - тряпка. Бидло як мінімум. (Хіба що в них такі рольові ігри і це входить до прелюдії...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему почистив.

незабаром вона, скоріш за всне, таки переїде у флейм.

Для особо розумних і образливих - я цитую Подю лише тоді, коли дописувачі явно туплять, чи вважають себе розумнішими\кращими за інших. То такий собі натяк, шо пора би троха попуститись і видихнути :)

Ця тема давно вже стала флеймовою, хоча починалась непогано. Хай ще деньок повисить - побачимо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що б сказали другі половинки про дописувачів даної теми, а то тєльняжкі і б0яни всі рвать мастаки

smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте повернемося до суті питання.

Автор стверджує, що підкорятися дружині - то підкаблучництво - а що, як це спосіб тримати себе в рамках - щоб не бути "сильным мущиной" ? Принаймні в її присутності не робити того, що вона не хотіла б від нього побачити?

Є, звичайно ж, хілякі, які реально живуть під покровительством жінки, але такі вже, швидше за все, вимерли :) А ті, що лишилися - екземпляри із Червоної книги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще століття тому місце жінки було там, де їй вказував мужчина і жодна не казала, що він в неї підкаблучник / в багатьох країнах так і залишилось по цей день /.

Логічним продовженням тематики бачу нову вітку типу "Некрасиві та глупі жінки! Чи мають вони право на існування?"

this is sparta

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Бик з Левом п'ють пиво. Льву на мобілу дзвонить дружина.

Бик відповідає:

-. . . Так дорога. . . З Биком пиво п'ємо. . . Вже допиваємо. . . Щось купити? . . зрозумів, скоро буду. . . Цілую, люба.

Бик:

-Ти, блін, зовсім здурів. Ти ж Цар звірів! ! ! Та грюкни ти кулаком по столу, доведи, що ти МУЖИК. . .

Лев:

- Чуєш, бичара, ти не плутай. Це в тебе дружина корова, а у мене - Левиця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...