Перейти до змісту

КК мід-шорт-трек "Паморочний Блюз"


ursa

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Гарно покатались.

Організація хороша.

Багато гонщиків, багато вболівальників!

Групу експерти рахувати Елітою. Цифри про це кажуть!

Я і Лекс чесно доказали що до еліти нам дуже далеко. Тому будемо катати в аматорах :)

Чесно кажучи, я просто дотерпів до фінішу. Але те що поїхав мене дуже тішить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 249
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Гарно покатались.

Організація хороша.

Багато гонщиків, багато вболівальників!

Групу експерти рахувати Елітою. Цифри про це кажуть!

Я і Лекс чесно доказали що до еліти нам дуже далеко. Тому будемо катати в аматорах :)

Чесно кажучи, я просто дотерпів до фінішу. Але те що поїхав мене дуже тішить!

я тебе вкатаю!

ше скажи, шо ти в ветерани на слід.гонці запишися!

ПІСІ:

З альпіністом...

IMG_3050.JPG

була б сніжна вершина - був би схід лавини!

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на контрах никто не снимал?

в тех фотках что віложил есть прочка на контруклонах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на гонці цього разу всі доїхали до фінішу :). ніхто не зійшов, що не може не радувати :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результаты аматоров некоторыми пробелами:

rockabils.png

И общий протокол заезда:

rb.png

P.S. Чуть позже будет самое интересное (вероятно) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно сказать так- сделано с душой! Праздник удался!

Яркое солнце, красочные велосипедисты, дружеское общение. трасса впечатлила полетом фантазии :rolleyes:

Очень веселили знаки, развешенные на трассе. Спасибо организатором на гонку и внимание к людям (думаю действительно никто не ушел обиженным).Количество категорий (с призами и медалями!) просто потрясало. :smile-zachot:

Выкладывайте фото, mike525- ждем твоих!

А того, кто будет хаять фотографов, в след раз поставим фотографировать. И ужо пройдемся по его работам по-полной!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно сказать так- сделано с душой! Праздник удался!

Яркое солнце, красочные велосипедисты, дружеское общение. трасса впечатлила полетом фантазии :rolleyes:

Очень веселили знаки, развешенные на трассе. Спасибо организатором на гонку и внимание к людям (думаю действительно никто не ушел обиженным).Количество категорий (с призами и медалями!) просто потрясало. :smile-zachot:

Выкладывайте фото, mike525- ждем твоих!

А того, кто будет хаять фотографов, в след раз поставим фотографировать. И ужо пройдемся по его работам по-полной!

Це так... пару цікавих фоток від mike525,для "затравки" :blink:))) ....1 і 2-мої улюблені :g05:

post-8317-1286786609,18_thumb.jpg

post-8317-1286786620,01_thumb.jpg

post-8317-1286786764,46_thumb.jpg

post-8317-1286786773,05_thumb.jpg

post-8317-1286786969,74_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лучший круг гонки - 0:09:36 (Клекоцюк Володимир). И это с учётом петли с поля на сообственно трассу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері після гонки було знайдено дві! сірі кофти. Одну успішно віддано хазяїну - друга в мене. 36-38 розмір, Active. Власник - відгукнись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, свято дійсно вдалося. Урса, Френд, Тарік та інші, хто допомагав відбутися цій гонці, все було на достойному рівні, ви молодці. Дякуємо! Участь брали й ті, що не збирались їхати і в результаті теж задоволені. Діти раділи. Навіть сама наймолодша вболівальниця, Анна, була.

Рада була святу, приємно бачити усіх задоволеними. Ой, ще рада була бачити Лілі.

Щодо призів, я теж отримала приз-сюрприз, дякую Таіс 0040.gif

Ну і, звісно, погода була з нами 0074.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На этой гонке понял зачем питаться в процессе. На 3-м кругу нужно было что-то таки в клюв закинуть :) Уже на 4-м - 5-м кругу по горбам даже на педали не мог стать, так вымотался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот теперь - изюминка ;)

Табличка. Средний круг Элиты, Экспертов, Аматоров и Ветеранов.

Смотрите, сравнивайте :)

У Элиты среднее время берётся за 8 кругов, у всех остальных - за пять. Результаты Элиты по пять кругов немного изменят расстановку, но общая картина останется та же.

И вот что вырисовывается.

Участники, имеющие среднее время 12 минут и меньше - ни разу не аматоры! Это ЭКСПЕРТЫ.

Участники, имеющие среднее время 11 минут и меньше - ни разу не эксперты! Это ЭЛИТА.

Организаторы следующих гонок имеют полное право распределять категории на основе этой гонки. По сути задумка была сделать рейтинг, поэтому все "аматоры" ехали по пять кругов. И результаты говорят сами за себя.

Хватит отсиживаться в слабых категориях, соревнуйтесь с равными себе ;)

rating1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від себе. Погодка склалась супер. Траса цікава, місцями підступна. "Пральна дошка" не давала зручно вмоститися в сідлі і час від часу старалась перекинути через руль. Після другого кола ноги гуділи так, що таки змушений був на "дошці" зменшувати темп аби не відбити ще 5-ту точку. На другому колі умудрився таки вилетіти. На 3 колі почали свистіти колодки задніх гальм, які дратували так, що бажання якнайшвидше фінішувати збільшувалось з кожним метром. 

Усім дякую за підтримку. 

Організаторам окреме дякую за веселу трасу та організацію траси.

До речі, крім кофти в бусі було знайдено велопляшку та байк. Прикмети байка: рама салатова, сідулька коричнева, колеса жовті. Переднє колесо - чорна почришка, на задньому колесі покришка відсутня. Рама по геометрії нагадує раму "Орльонка" чи BMW.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тренер, виявляється в тебе номер був не тільки цікавим, а й везучим. Виграти і не отримати.., мені було б прикро, але це значить, що на тебе чекає кращий сюрприз. Ось так! 100% wink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот теперь - изюминка ;)

Участники, имеющие среднее время 12 минут и меньше - ни разу не аматоры! Это ЭКСПЕРТЫ.

Участники, имеющие среднее время 11 минут и меньше - ни разу не эксперты! Это ЭЛИТА.

Торможу...

Так теперь так и будет 3 категории?)))

Или только на Блюзе?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот ещё одна интересная таличка. Без Элиты.

Среднее время вычислено по трём кругам (Юниоры, Девушки) и по трём первым кругам (Аматоры, Ветераны, Эксперты).

Это для правильного рейтинга, потому что нельзя напрямую сравнивать среднее время 5 кругов и 3 кругов в разных категориях ;)

Смотрите, кто кого сделал на одинаковой дистанции ;)

По этим результатам ещё пару человек может переместиться на категорию вверх ;) Хотя цель этой таблички лишь посмотреть, кто кого как и где :)

rating2.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HDEE, ждем с нетерпением твое виде. Хоть, насколько я знаю, ты, возможно, сутки не спал, помогая в подготовке и в процессе. Так что, будем ждать, сколько потребуется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...