Перейти до змісту

Автомобилисты задолбали


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Еду я сегодня на работу на веле. Спустился с моста у пятой школы, проехал(на зеленый) один светофор, второй. Еду так себе нормально, около тридцатки. На повороте на Кузнецова стоит опель, собирается поворачивать на Победы, на Победы стоит на встречной микроавтобус Мазда, собирается поворачивать на Кузнецова. Оба водителя меня видят!!! Опель дернулся, но видимо, решил пропустить. А это пид@рбол на мазде медленно выезжает на перекресток прямо передо мной, и еще, специально останавливается прямо на моей траектории. ну я со злости и треснул по его корыту :) Он правда даже дверку открыл и что-то там прокричал, но я его доблестно послал нах и поехал дальше.

ЗЫ Ну я допускаю, что нас могут не заметить, но тут он явно меня видел и все равно вылез на перекресток, [censored].

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Це не автомобіліст, для цього м*дили таке слово буде занадто великою честю.

Швидше за все він спеціально зробив так, бо ненавидить всі види транспортних засобів окрім своєї машини. Шкода шо в тебе на мештах не було стальних набойок як у мото-байкерів, це б його трохі провчило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії бусів і "чобітків" у своїй більшості ще ті "засоби статевого захисту". І таке ставлення до інших учасників руху я спостерігав не раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене найбільше За,,, маршрутки, часто їжджу по Набережній, не раз пролітає повз мене в лічених сантиметрах, наче мене і не існує. І взагалі, для себе зробив висновок, чим впевненішим і нахабнішим (в міру) виглядаєш на дорозі тим поступливіші водії, а коли починаєш тулитись до обочини і чемно пропускати приймають тебе за "нічьто".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR, не переймайся. Не ти один таких гандонів зустрічав.

Траплялися мені також такі їздюки коли був і за кермом авто, а особливо за кермом байка.

Так що не ти перший, не ти останній.

Як казав мені інструктор :" Дотримуйтесь ПДР та ДДД" . А такі їздюки з часом свого дайця знайдуть самі.

Всеодно більшість автомобілістів нормальні і адекватні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еду я сегодня на работу на веле. Спустился с моста у пятой школы, проехал(на зеленый) один светофор, второй. Еду так себе нормально, около тридцатки. На повороте на Кузнецова стоит опель, собирается поворачивать на Победы, на Победы стоит на встречной микроавтобус Мазда, собирается поворачивать на Кузнецова. Оба водителя меня видят!!! Опель дернулся, но видимо, решил пропустить. А это пид@рбол на мазде медленно выезжает на перекресток прямо передо мной, и еще, специально останавливается прямо на моей траектории. ну я со злости и треснул по его корыту :) Он правда даже дверку открыл и что-то там прокричал, но я его доблестно послал нах и поехал дальше.

ЗЫ Ну я допускаю, что нас могут не заметить, но тут он явно меня видел и все равно вылез на перекресток, [censored].

Тріснув - це гуд :ok2:

А якщо зупинитися і викликати ДАЇ на місце ДТП? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу третій місяць в Польщі.Ціле літо спостерігав величезну кількість авто з роверами на даху. А це свідчить про те,шо кожен 2-3 автомобіліст є також велосипедистом.Наші ж горе-Шумахери мабуть забули про свої перші транспортні засоби.(вело :0095: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да у меня кагбэ и машина есть ;) Но когда едешь на машине, то такие дятлы не так сильно проявляются.

А якщо зупинитися і викликати ДАЇ на місце ДТП? ;)

Ну ДТП по сути небыло. И я не говорю, что все такие уроды. Меня пару раз пропускали авто даже когда я выезжал со второстепенной а авто на главной были :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ДТП по сути небыло.

Ти мене мабуть не зрозумів.

Якщо б ти за своїм напрямком руху легенько в'їхав чудаку в крило і викликав би ДАЇ, то парняга влетів би як мінімум на штраф, а вони зараз не малі.

Таким чином він може щось для себе виніс би, а в інакшому випадку матюки в спину і ще більша нелюбов до велосипедистів. Думаєш наступного разу він тебе на тому ж перехресті пропустить?

З.І. Перехрестя дурнувате.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно більшість автомобілістів нормальні і адекватні люди.

согласен 100%, так как сам за рулем уже десяток лет. последние пару лет машина, правда, все больше простаивает :smile3:

по собственному опыту общения с кондомами на дороге, могу сказать, что есть четкое разделение на два лагеря : уже упомянутые "крутые", которые ведут себя аналогично не только с велосипедистами, но и вообще со всеми, чей транспорт по их определению "не дотягивает". коллег на еще более крутых тачилах, как правило, пропускают, но по настроению. и вторые, "укушенные велосипедистом" - в общем адекватные водители, но при виде любого райдера на дороге в них проявляется злоба и жажда мести. могут специально зеркалом зацепить, могут резко притормозить или задом вильнуть видя, что райдер едет за ним. мной такое поведение было замечено всего несколько раз, поэтому к счастью такая "мина на колесах" - явление нечастое, но крайне зловредное и опасное. есть еще и третьи, на жигулях-москвичах, в убеждении которых велосипедист - это дядя на ржавой "украине" с мешком крупы через трубу. такие водители велосипедистов просто "не видят". обогнав такого на перекрестке и умчавшись вдаль, можно навсегда сломать его внутренний мир :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... обогнав такого на перекрестке и умчавшись вдаль, можно навсегда сломать его внутренний мир :smile3:

...Нимагу!...

Сама давно хотела тему поднять. Слов не находила.

Подрезают, цепляют зеркалом за левое ухо, или колено (кто обгоняет), не пропускают и пр.

Известные мне факты:

- Ярослав Иванович, наш ветеран велоспорта, уважаемый человек, был сбит весной пьяным водителем за городом на скорости 100 км/ч, чудом выжил, получив, кроме прочего, два перелома позвоночника. Он уже в строю.

Джуру подрезали при спуске с моста у Варшавки на приличной скорости, кувыркался зрелищно. Не был бы то Джура в шлеме, были б последствия куда серъезней. Джура падать умеет. Ободрался сильно, но цел.

Моего племянника на пешеходном переходе зацепил, переехал колесо ..удила один, пацану повезло.

Во всех трех случаях водители скрылись

Это за сезон

Точно знаю, что порядочных водителей больше, но, кода в килограм варенья кинуть ложку дерьма - будет килограм, с небольшим, дерьма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене при з"їзді з моста біля Автозаводу підрізав дідок на Жигулях. Повільно накатом рівнявся зі мною і потім надумав звернути вправо на балку. Вїхав йому в заднє крило і перелетів через руль. Рюкзак штука корисна. На нього мягко падати. Дідок виліз з машини і ще й відгаркувався мол, "ти що, не бачиш, що я повертаю".

Маршрутчики окрема тема. Регулярно ламаю їхній "внутрений мир" на підйомі з Паркової на Волі, де вони нервно курять за кермом свого "пилесоса" розуміючи, що догнати мене їм не дано :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні, ви не тим ребром ставите питання !!!

Мені цікаво, напевно багато вас було за кордоном (польщу не рахуємо).

Так от там в усіх містах е велодоріжки і велосипедисти+пішоходи ходять (їздять) по ним.

Поки такого в нас не буде, кількість ДТП за участю велосипедистів буде тільки рости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене доречі сьогодні теж була ситуація.. розігнався з моста на Рівенський в сторону центру, лЄчу десь 50 км\год, і передімною з зустрічної смуги повертає Джиґулі в АТП, на мене уваги 0, я затормозив... з візгом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене доречі сьогодні теж була ситуація.. розігнався з моста на Рівенський в сторону центру, лЄчу десь 50 км\год, і передімною з зустрічної смуги повертає Джиґулі в АТП, на мене уваги 0, я затормозив... з візгом)

з власного досвіду (їду тудою майже щодня), краще там не розганятись. Та й взагалі по місту вдень краще не літати, бо гальмівний шлях ровера на швидкості 40 трохи поступається гальмівному шляху автомобіля на такій же швидкості :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А я, коли трапляється такий мудак-автомобіліст на траєкторії мого руху, намагаюсь наздогнати та скрутити бічне дзеркало. Воно йому не треба — він у нього все рівно не дивиться.

Особливо не подобається це маршрутчикам.

Хоча (треба бути до кінця правдивим), кілька раз зупинявся біля авто такого недолугого водія на перехресті чи світлофорі і проводив роз'яснювальну роботу. Було, що і пробачення за свою поведінку просили. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть мені, лісапєдісти, якого питається милого Ваші брати їздять на лісапєдах в таку погоду?

На днях бачив ідіота, на дорозі голий лід, а він мателяє підалями. Ппц! Тут машину єлі втримуєш, а це на лісапєді! Я в шокє!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идиотов на четырёх колёсах на дороге намного больше. Тебя это не удивляет, да? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идиотов на четырёх колёсах на дороге намного больше. Тебя это не удивляет, да? ;)

У процентному співвідношенні то мабуть ні. Тут порівну. А от ЗВЧ (закон великих чисел) ніхто не відміняв, тому і в абсолюті автомобілістів неадекватних більше зустрічаєте. А про пішоходів і говорити нема чого. :dont:

Нема ж повідомлень "сьогодні мене підрізав шльоц на бергамоті", "я показав хвіст всім на ардісі", перелетів через переднє колесо двомісного веломобіля". Чого? :blush: Бо менше велосипедистів. :huh:

А якщо серйозно, то АДЕКВАТНИХ велосипедистів та пішоходів автомобілісти ПОВИННІ поважати, бо "у випадку чого" захисту в них - ніякого. Тут питання внутрішньої культури. І доріжок, штрафів - список довжелезний. :(

P.S. НЕ автомобіліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А питання не стоїть кого більше кого менше, питається накой страдать фігньой, а потім у випадку чогось винний хто? Пральна, той хто на автомобілі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кой ляд выезжать в гололед на автомобиле? В случае "если чЁ" повреждения автомобилю, водителю, пешеходам и остальным гораздо больше, чем если упадет велосипедист. Так вот вопрос: нахрена в такой гололед выезжать на авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С какого перепугу вообще выходить в такую погоду на улицу.Это ж можно упасть и больно ударится нижними чакрами.

Так вот если вы будете сидеть дома то:вас не собьет машина,вы не упадете(с велосипеда),не собьете пешехода,вас не украдут инопланетяне,вас не подстрелят из лазера,на вас не упадет столб и наконец не выходите вообще пару дней-приезжает наш недопрезидент-выйдите на балкон покурить и вас шлепнет снайпер.

ПС помните-ваш дом-ваша крепость

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть мені, лісапєдісти, якого питається милого Ваші брати їздять на лісапєдах в таку погоду?

На днях бачив ідіота, на дорозі голий лід, а він мателяє підалями. Ппц! Тут машину єлі втримуєш, а це на лісапєді! Я в шокє!

А ты скажи, тот "идиот", кроме того, что уверенно мантеляв педалями, тебя чем-нибудь еще зацепил? Если он уверен в себе и в своей технике, не падал, никому не мешал, то какое тебе до него дело? "Лисапед" "лисапеду" рознь. Среди них тоже есть и внедорожники всепогодники и деликатные куперы. И велосипедисты - не все идиоты. Мне показалось, что ты не в курсе и у тебя нет лисапеда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...