Перейти до змісту

куплю картоплю


xriaps

Рекомендовані повідомлення

Я вже кілька років купую в однієї людини, він завжди на продаж вирощує, сортує і продає відібрану хорошу картоплю. Щойно передзвонив йому на рахунок цьогорічного закупу. Він каже, що в селах вже скуповують по 3 грн/кг. Дуже багато жаліються що нема врожаю цього року, особливо в кого на ділянці глина і низовина. А в кого нормально вродила, не сильно хочуть продавати. Багато, хто ще не викопав, тому мала пропозиція і відповідно ціна росте.

Якщо когось цікавить - розміщу телефон. Він з понеділка буде копати, якщо погода не підведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну Мінсь це харашо, але щоб Білоруси возили картоплю в Київ.... вперше чую ,і, Нікель, навіть якщо всі викопають, дешевше буде тільки в тому випадку, якщо самі перекупщики знизять ціну ,а враховуючи цьогорічні погодені умови ,думаю не подешевшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора в села картоплю по 3,30грн перекупи зкуповували.

А по ящику на ТСН (1+1)брали інтерв*ю в якогось митника який сказав, що якщо завозити картоплю з Єгипту то їй ціна буде не НИЖЧЕ ніж 6 грн. інакше це не рентабельно.

Цікаво, в Єгипті напевно кортоплю вирощують без хімії та на хороших (гнійних) полях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага! Самая низкая цена будет тогда, когда те кто продал по 3гривни поймёт что их жестоко нае..ли, а те кто выкопает позже залупят цену гривень эдак в 6. Если бы вы знали сколько стоит её выростить, то поняли бы какова её цена, она не на деревьях растёт :) . Картошку (под посадку) надо КУПИТЬ, а таркториком вспахать+посадить+окучить+скосить+выкопать. Да! знаете, вы будете удивлены ТРАКТОРИСТ за каждую сотку деньги берёт причём все 5раз. :) Или вы думаете у каждого есть КОНЬ, да даже если и есть его кормить целый год надо :) Хотел бы я посмотреть как бы вы потом продавали её по 2гривни :) Чем по 2гривни продавать - лучше быку или свиньям скормить, а мясо продать дороже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свежак: на Волыни у знакомых в селе донецкая машина скупает по 4.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свежак: на Волыни у знакомых в селе донецкая машина скупает по 4.00.

Я думаю это не предел :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моє село (30 км від Луцька) заїхала фура по картоплю (фура з Луганська) зі стартовою ціною - 2,9 грн/кг. Троюрідний брат (трішки займається фермерством) здав їм порядку 18 т, але за умови, що оплатять по 3 грн/т... І шо ви думаєте - заплатили... Сказали краще ніж три дні ми тут її будемо скуповлювати - ми за цей час назад в ваше село приїдемо за новою... Він вирощував її на одній хімії, а в закупівельників ні про якій гній і мови там не було... от отримають східнякі подарок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні: на новому ринку картопля 3.8-4.0 грн., цибуля 4.5-5.2. Машин з картоплею менше чим торік, але черг немає і не намічаються. Звичайна торгівля. Під'їзджають на авто, якщо на протязі 5 секунд продавець не підбіг, їдуть до наступної фури.

По ящику показали фуру в Києві, з бульбою по 3.5 і жодної людини біля фури.

Тємку пора у флейм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ящику показали фуру в Києві, з бульбою по 3.5 і жодної людини біля фури.

Брехня!!!!

В Києві, на бесарабці минулого тижня продавали по 6.5 грн/кг

В нас купляють по 3.5 грн (тут приклад)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брехня!!!!

за що купив, за те й продаю. Можливо такими новинами намагаються ціну збити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз в селах беруть картоплю по 3,50. Ті, хто купує, кажуть, що продають її на сході за 7-8 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу купував картоплю на ГПЗ по 4,5. Тому шановні - ціни в 3, а тим паче в 2 грн не буде- забутьте. :) . Може варто нарешті гідно оцінити працю тих людей що її вирощують? Йдучи в бар на пиво чи в ларьок за сигаретами ви ж не возмущаєтеся що дорого - чи не так??? Ото ж бо! Майте повагу до праці інших!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот только что под дом привезли картошку по 3,80 грн, я думаю это не дорого, тем более под боком.

Взял 5 мешков и на всю зиму хватит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вихідних їздив в село до батьків, то по селах вже дальнобої зі сходу приймають картоплю по 4.00 грн.

І ціна буде рости і далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ціна буде рости і далі.

от дякуючи таким "панікьорам", вона і росте то цукор, то на яйця, то на ліки, то на гречку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лише в "панікерах" справа. В Росії ціна на картоплю сьогодні 6грн на наші гроші.

В них свої панікери, в нас свої... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому зразу панікери? Мені немає чому панікувати, бо картплі я не купую - в самого її дофіга, просто констатую факт.

Є попит на продукт, в нашій області цього року хороший урожай, в інших - менший, тому ціна і росте.

Знайомий казав, що в Луганську кілограм - 9.20 грн. був на минулому тижні.

Дуже багато нашої картоплі кспортують зараз і в Росію.

Ціна ростиме - це факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що не лише в них. Але якщо їх тут почитати... Наприклад, пишуть: в селах скупляють по 4 і ціна буде рости, при цьому на Новому ринку продають по 3.8-4.0. Що заважає скупщикам взяти на Новому ринку по 4.0? При цьому не треба їздити з села в село, "цикатися" з підводами, тижнями спати в авто і тратитися на харчі, продавці на Новому ринку при покупці всієї фури ще й скинуть, бо також не треба буде стояти цілими днями і торгувати по 2-5 мішків, платити за місце і харчі, і так тижнями. Не буде вже великого росту, вже вперлись в потолок, коли людям бульба не по кишені. Я поясню: який би дефіцит бульби не був, ціна буде підніматися лише до рівня платоспроможності основного споживача. Якщо ціну підняти більше тієї платоспроможності, то більшість людей не зможе купувати ту бульбу і все - бізнес лопне, буде категорія людей, яка зможе купувати по захмарних цінах, але їх доля від всіх покупців настільки мала, що на погоду вони не впливають.

Ще один живий приклад - нерухомість: пропали кредити, і основна маса населення з потенційних покупців перетворилася на слиноковтачів. І якби в нас були податки на нерухомість, то тримати нерухомість до закінчення кризи ніхто б не став і ціни стрімко пішли б вниз, як в гамериках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому зразу панікери?

тому що дозволяєш собі нічим не обгрунтовані, крім паніки, пости.

А-а-а ми фсє умрьом бульба буде дорожчати і далі.

Мабуть зимою з іншими панікьорами також колдрекси скупляв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мені казали, що в Україну з Єгипту 2 корабля картоплі прибуло, як наслідок - казали ціна підвищуватись вже не повинна, навпаки, ажіотаж повинен падати.. Буде видно.

ПС: сам вже картоплю купив давненько, від теми відійшов, можливо що і не в курсі вже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам 500кг картоплі (вирощувалась без міндобрив, екологічно чиста).

Самовивіз з с.Бодячів.

4.5грн/кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...