Перейти до змісту

Помада


laska

Рекомендовані повідомлення

Загальновідомий факт, що чоловіки надають поцілунку менше значення, але поряд з тим, є також факт, що вони з'їдають близько 3-4 кг помади за своє життя .   ;)

Для більшості жінок, губна помада – альфа і омега сексуальності.

Цікаво почути від чоловіків, чи може спинити вас бойовий окрас?

Які відтінки і якості помади не є привабливими (яскраві, сухі, вологі, холодні і т.д.)

І чи збуджують нафарбовані губи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув цифру 9 кг. яскраво-рожевий- зазвичай огидні, особливо у поєднанні з галубими тєнями. і такий- червоно-цегловий чи майже оранжевий. і нечіткий контур нанесення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не подобається дуже яскрава червона помада... чогось асоціації з панянками легкої поведінки виникають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любой цвет нормальный если подобран в тему....

это с точки зрения посмотреть...

с точки зрения "пощупать" помада, как и тоналки всякие - бе....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Навіть чорний чи фіолетовий колір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибір кольору помади повинен залежати від ряду обставин починаючи з людини (колір шкіри, волося і т.д.) і закінчуючи зовнішніми чинниками (фасон одягу, тип та час зустрічі). Якщо загальна картинка доречна, то можна говорити про збудження, а якщо "ні в красну армію", то викликає тільки посмішку.

З.І. Не люблю стирати помаду ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть чорний чи фіолетовий колір?

ну чёмные(чёрные) помады на готках нормально смотрятся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Загальновідомий факт, що чоловіки надають поцілунку менше значення

З усіх правил є винятки :_08:

І чи збуджують нафарбовані губи?

На щастя бувають такі губи, що інколи навіть і не помічаєш чи нафарбовані вони чи ні :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не нравицця помада Маші Распутіної, разом з тим на що вона нанесена. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це знаєш, як в гуртожитку студент заходить на кухню, а там всі стоять мовчки над казаном і щось варять. Ну студент вирішив, якось потрібно тишу розвіювати і каже:"Щось мені декан наш не подобається", а всі:"Не подобається не їж"

тут так як і в анекдоті про декана - не подобається не їж! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що жінка з'їдає 35 кг помади. А потім кажуть- я нічого не їм, а так поправилась :g32:

Постепенное "поедании" помады опасности не представляет. Специалисты выяснили, что симптомы отравления могут возникнуть, если съесть, как минимум, три тюбика помады натощак (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли цілуєш, то хочеться відчути смак і дотик губ коханої дівчини, а не оте щось намазане... <_< Помада - це найбільша кака з усієї жіночої косметики (та й взагалі вся косметика це кака!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом помічаю, що чоловікам більше починає подобатись природня натуральна краса жінок. Особисто я, з косметики полюбляю лише туш, олівець і тіні для підкреслення контуру очей. Гарно нафарбовані очі мене "б"ють на повал". Помада, лише у окремих випадках, коли сухі або тьмяні губи. І то лише не надто яскравого кольору. І ніякого тонального крему, - жахливий на смак. Взагалі, ненавиджу ранкові чи вечірні креми для обличчя, особливо, підчас сексу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ненавиджу ранкові чи вечірні креми для обличчя, особливо, підчас сексу.

а спец. змазкою не пробували користуватися? ;):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Люблю ярко-красный цвет помады, но пользуюсь изредка,

в основном использую прозрачный блеск, губы от блеска выглядят сексуально и соблазнительно.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я люблю червону помаду, часто користуюся, маю біля 5-ти помад і блисків червоних відтінків і просто червоних. Але вона має бути саме червона, без малинових чи ще якихось відтінків. Ну і звісно кілька бежевих і коричнуватих блисків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз про помаду... Ви звертали увагу на форму своєї вживаної помади? 

Покажи мне свою помаду,и я скажу, кто ты.

1_1.jpg1_2.jpg1_3.jpg2_1.jpg 2_3.jpg2_2.jpg3_1.jpg3_2.jpg

Зустрічала колись оригіналку, у якої помада набувала спіралевидної форми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще раз про помаду... Ви звертали увагу на форму своєї вживаної помади? 

Покажи мне свою помаду,и я скажу, кто ты.

1_1.jpg1_2.jpg1_3.jpg2_1.jpg 2_3.jpg2_2.jpg3_1.jpg3_2.jpg

Зустрічала колись оригіналку, у якої помада набувала спіралевидної форми.

Помню по ящику о помаде росказивали-ужас что там может быть.Девушки,женщины и девочки :smile3: Хватит пялить на себя эту мини таблицу Менделеэва.Мы вас любим не за косметику и тем более не за ее количество на кв см кожи.

Вот вижу иногда мадамс с 3 кг штукатурки на фейсе,так и хочеться ее фейсом в умывальник.Так что не дай Бог вам мне на пути попастся :rolleyes: Чмоки в щеки,симпы и лафки :smile3:

ПС надеюсь феминисток нет и меня не будут вычислять по ІР и ругать за то что я влез в раздел Жо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво почути від чоловіків, чи може спинити вас бойовий окрас?

Залежно від того наскільки він бойовий. Якщо губи розмальовані у військовій тематиці під хакі то думаю спинить кожного, а більшість взагалі зробить фригідними. Якщо просто надто яскравий колір, то тут вже особисті смаки чоловіків, на кожен товар є свій купєц.

Які відтінки і якості помади не є привабливими (яскраві, сухі, вологі, холодні і т.д.)

для мене непривабливі неприродні кольори, сірєнєві, надто близкучі, надто яскраві. Вологі - кхм... тут вже дивлячись за яких обставин вологі губи... Холодні навіть страшно собі уявляти, де такі можуть попастись?

І чи збуджують нафарбовані губи?

Мені чомусь здається що більшісту частину чоловіків уже ні, наварбовані губи в жінок вже стали звичною частиною буденності, вже скоріше більше уваги привернуть ненафарбовані. Збуджуватиме скоріше форма губ ніж лише факт нафарбованості. імхо.

..хоча в кожного чоловіка досить часті такі періоди що збуджує лише сама наявність губ ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя плоска :smile3:

Зустрічала колись оригіналку, у якої помада набувала спіралевидної форми.

хм, цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз не користуюсь.. зовсім, навіть блиском дуже рідко... чому? не знаю.. перехотілось чи що :D

хоча раніше постійно фарбувала губи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи то тест однобокий чи стерви не користуються помадою? :unsure:

По темі: намагаюсь завжди користуватись помадою, бо без неї губи обвітрююця дуже швидко. Головне правильно підібрати колір - і нікого вона не відлякуватиме :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...