Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Хто може надрукувати або здати точку, де це можна зробити. Вимагається повноколірний лазерний друк на printable CD. Терміново! тираж - 30-50 штук... задежно від ціни. Якщо є можливість - перезвоніть на 380634487763 (то я).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може надрукувати або здати точку, де це можна зробити. Вимагається повноколірний лазерний друк на printable CD. Терміново! тираж - 30-50 штук... задежно від ціни. Якщо є можливість - перезвоніть на 380634487763 (то я).

А що інтересно буде з СД на виході кольорового лазерного принтера,як він пройде чотири кортріджі

і печку ,нопевно розмір стане з вініловий діск. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Rock:

в точку gallery_32_26_921.gif

2 XyliGan:

ты скорее всего имел в виду шелкографию или подобный метод печати? ну или струйником еще можно на printable.. а лазерником только на этикетку с последующей наклейкой, но тогда лучше не printable брать, а "стекло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на принтэйбле - токо струйник!

современные принтеры творят чудеса! при оригинальности картриджей получишь неотличимую от "пиратской" картинку, которая при правильном выборе диска не сильно подвержена вненим "раздражителям" :D стойкий рисунок одним словом.

наклейки - фтопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не їотів нову тему створювати. в пошуку цю знайшов.

Запитання до форумчан те ж саме:

Потірбний повноколірний друк на самому CD.

Хтось знає де це в Луцьку можна зробити?

Бажано тиражем штук в 20-30...

LightScribe не цікавить, бо тільки один колір,

а

наклейки - фтопку.

...наскільки я зрозумів - printable CD - єдиний вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наклейки - фтопку.

Наскільки фтопку? Справа в тому, що зараз збираємо колекцю ДВД дисків і частина їх прінтабл, а частина ні. Хотілося б привести все до одного вигляду. А то блін коробку з поліграфією відкриваєш, а там моїм корявим почерком на диску шось нерозбірливе написане ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...