Перейти до змісту

які перспективи? (спеціальність АВ)


eNyk

Рекомендовані повідомлення

ким можна працювати і взагалі чим можна заробляти на життя після закінчення навчання на курсі АВ (автоматизація технологічних процесів) в ЛНТУ. Не просто маючи бумажку про закінчення універу, а маючи реальні знання з тих предметів, які викладались.

Мабуть це запитання більше стосується випускників по даній спеціальності... Хтось може поділитись життєвим досвідом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друг закінчив дану спеціальність, зара програміст в Києві, але каже "Навіть не знаю ким мене випустили з універа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі поради, як правило, коштують грошей (тому, що базуються на певному аналізі ринку праці і передбачають розкриття певних бізнес-ідей).

Але сьогодні деякі розкрию безкоштовно. перший варіант - гарно розібратися в одному з типів поширених програм, якими користуються на роботі люди, що слабо дружать з комп"ютером. наприклад, бухгалтери. Їх програми для багатьох з них щось складне, в середину яких вони панічно бояться лізти. Жінки ж переважно працюють бухгалтерами. А за свій спокій вони обовязково впросять шефа заплатити за компютерний супровід ВІДПОВІДАЛЬНІЙ, ТОЛКОВІЙ, ОБОВЯЗКОВІЙ людині. Взяти 3-4 невелички фірмочки з 3-5 компами кожна і вже можна буде кінці з кінцями зводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо...ніким ти з того палітеха не вийдеш(знань ноль буде по технічним спеціальностям...матеріальної бази там майже нема а отже практичного досвіду буде ноль...короче одна зубрежка з ксерокопій і книжок за 60 роки)...краще на технічні спеціальності поступати в Львів або Київ...там може чомусь навчять...а палітех то КАЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо...ніким ти з того палітеха не вийдеш(знань ноль буде по технічним спеціальностям...матеріальної бази там майже нема а отже практичного досвіду буде ноль...короче одна зубрежка з ксерокопій і книжок за 60 роки)...краще на технічні спеціальності поступати в Львів або Київ...там може чомусь навчять...а палітех то КАЛ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина хоче,вона і у Луцьку і навіть у Любешові (без образ) навчиться щось робити путьово. А якщо немає тяги, то і у Кембріджі не допоможуть. А в у хвальоних Києві чи Львові замість дуже відомих світил, які стоять у розкладі, на пари ходять по-черзі лаборанти і асистенти. Починає читати тему одни, а завершує другий. От класно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчиться сама...але не навчать її...я наприклад сам вивчив спецільність і працюю по ній...але не ту якої мене вчили в інституті...толку тоді від того інститута?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Навіть не знаю ким мене випустили з універа"

В ДЕСЯТКУ! :smile-zachot:

Так скажу і про себе :( Вчили всього по трохи - всього по трохи і знаю. Наразі працюю конструктором, базуючись на знання механіки за 1-2 курс. Якщо вчиш, а не заучуєш, а також інтернет використовуєш не для "вконтактєру" чи онлайн-ігор, то можна йти на роботу будь-куди...

А загалом, мій тобі досвід - вчи щось одне, але з толком!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчиться сама...але не навчать її...я наприклад сам вивчив спецільність і працюю по ній...але не ту якої мене вчили в інституті...толку тоді від того інститута?

ну бачиш дуже часто складається шо приходиться працювати не за спеціальністю, то можна сказати нащо взагалі та освіта? ніколи не знаєш в якій галузі підвернеться шанс "блєснути". а от те шо під час здобуття освіти виробляються в людини якості, які допомагають її виконувати поставлене завдання, ставати самостійною стане в нагоді повсюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вчиш, а не заучуєш, а також інтернет використовуєш не для "вконтактєру" чи онлайн-ігор, то можна йти на роботу будь-куди...

оце правда, теж в десятку :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й вся річ - що навіщо те навчання, якщо вуз закінчив, а ти нікому не потрібен з тим дипломом?

Щодо ЛНТУ, то притримуюсь думки, що лише випускники будівельних спеціальностей користуються попитом і після закінчення вузу йдуть працювати по спеціальності! Решту спеціальностей - влаштовуються і працюють за спеціальністю лише одиниці!!! Тобто з групи в 20 чоловік - влаштовуються 2 людини!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навчиться сама...але не навчать її...я наприклад сам вивчив спецільність і працюю по ній...але не ту якої мене вчили в інституті...толку тоді від того інститута?

ну бачиш дуже часто складається шо приходиться працювати не за спеціальністю, то можна сказати нащо взагалі та освіта? ніколи не знаєш в якій галузі підвернеться шанс "блєснути". а от те шо під час здобуття освіти виробляються в людини якості, які допомагають її виконувати поставлене завдання, ставати самостійною стане в нагоді повсюди.

нарахунок якостей так звичайно...але б ще практичних навичок здобути трохи і взагалі ціни не було б цій освіті...з навичок я здобув тільки як людині всунути хабаря якщо тобі щось треба а не можна...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І модерн - експо широко відкриває двері і запрошує попрацювати за станками перед випускниками технологічного факультету! Щоправда дехто з них все ж таки з часом стає інженером чи технологом на тому ж таки модерні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й вся річ - що навіщо те навчання, якщо вуз закінчив, а ти нікому не потрібен з тим дипломом?

Щодо ЛНТУ, то притримуюсь думки, що лише випускники будівельних спеціальностей користуються попитом і після закінчення вузу йдуть працювати по спеціальності! Решту спеціальностей - влаштовуються і працюють за спеціальністю лише одиниці!!! Тобто з групи в 20 чоловік - влаштовуються 2 людини!!!!

Да є і по моїй спеціальності куча вакансій...наприклад конструювання і впровадження харчових ліній...але як я туди піду якщо я ту лінію тільки в книжці бачив за 70 рік на механічних вузлах з одним мотором...а зараз там куча процесорів, датчиків, електроніки, якої я не мацав і не знаю принцип їх дії

І модерн - експо широко відкриває двері і запрошує попрацювати за станками перед випускниками технологічного факультету! Щоправда дехто з них все ж таки з часом стає інженером чи технологом на тому ж таки модерні!!!

да і СКФ і Богдан і Кромберг нас всіх чекає але не в якості інженерів а токарями, зборщіками і т.д

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й вся річ - що навіщо те навчання, якщо вуз закінчив, а ти нікому не потрібен з тим дипломом?

Щодо ЛНТУ, то притримуюсь думки, що лише випускники будівельних спеціальностей користуються попитом і після закінчення вузу йдуть працювати по спеціальності! Решту спеціальностей - влаштовуються і працюють за спеціальністю лише одиниці!!! Тобто з групи в 20 чоловік - влаштовуються 2 людини!!!!

Да є і по моїй спеціальності куча вакансій...наприклад конструювання і впровадження харчових ліній...але як я туди піду якщо я ту лінію тільки в книжці бачив за 70 рік на механічних вузлах з одним мотором...а зараз там куча процесорів, датчиків, електроніки, якої я не мацав і не знаю принцип їх дії

ну от ти тільки і підтвердив мою думку - працюють по спеціальності лише будівельники :)

да і СКФ і Богдан і Кромберг нас всіх чекає але не в якості інженерів а токарями, зборщіками і т.д

в тому то й прикол! Для чого читись 5 років? Якщо цих 5 років пропрацювати на тому ж модерні, то вже будеш принаймні майстром, а далі для підвищення "по профсоюзній лінії" підеш вчитись заочно в той же лнту!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так то воно так...але має воно бути зовсім по іншому...ти вивчився пішов на завод і сидиш собі конструюєш або ганяєш підлеглих по цеху...бо ти ІНЖЕНЕР)))а в нас воно все навпаки((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наприклад конструювання і впровадження харчових ліній...але як я туди піду якщо я ту лінію тільки в книжці бачив за 70 рік на механічних вузлах з одним мотором...а зараз там куча процесорів, датчиків, електроніки, якої я не мацав і не знаю принцип їх дії

От якраз-таки на АВ і научать про датчики, контролери, електроніку, харчову промисловість, програмне забезпечення і т.д. З 70 року принцип обладнання не змінився! Якщо маєш просторове і інженерне уявлення про те, що учиш, проблем нема.

Не розумію, чому багатьом не подобається навчання у ЛНТУ. Звикли не напрягатись? треба все розжувати і ковтнути? Інститут дає спосіб інженерного мислення, а якщо хочете все чітко і просто - Вам в училище!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В університеті є можливість вивчити суть справи. Якщо не лінуватися, то і набути навиків (практика). А ще вчишся спілкуватися з людьми різного віку, посад, типу темпераменту і т.д. Навіть якщо спочатку видається все непотрібним, потім може виявитися ох як потрібним.

І ще одна порада. Сядь і спокійно подумай, що тобі ПОДОБАЄТЬСЯ робити, до чого ЛЕЖИТЬ ДУША. А далі думай як цим заробити на життя. Гарно малюєш - малюй, вмієш щось ремонтувати - ремонтуй, добре фотографуєш - фотографуй. Класно готуєш - готуй і т.д. Спершу фінансово може і не буде привабливо. Але якщо це буде подобатися, то буде виходити. А люди це помітять. І обовязково будуть замовляти, купувати хороші речі /якісні послуги.

А якщо РОБИШ ЩОСЬ КРАЩЕ ІНШИХ, ТО І ЗАРОБЛЯЄШ БІЛЬШЕ.

Мій знайомий колись давно мріяв про відеокамеру. якось впросив батьків і вони подарували йому саму просту камеру. Він не міг нарадуватися. Якось взяв камеру на день народження знайомого. Через тиждень його вже запросили знімати весілля (тоді відеокамери були великою рідкістю). Зараз відеозйомку він поставив на промислові рейки. Часто пропозицій відразу кілька на один день. От так хоббі стало джерелом дуже хорошого заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вивчився пішов на завод тебе поставили за стано і тебе ганяє якийсь мастер бо він пропрацював 5 років (має середню освіту і не знає що таке вища математика...проектування та конструювання сінхофазооптікогідравлікотепломеханічних приладів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вивчився пішов на завод тебе поставили за стано і тебе ганяє якийсь мастер бо він пропрацював 5 років (має середню освіту і не знає що таке вища математика...проектування та конструювання сінхофазооптікогідравлікотепломеханічних приладів)

ага, а потім каже

- всі грузять люміній

- не люміній, а алюміній, майстре

- так! всі грузять люміній, а проффесор грузитиме чугуній :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...наприклад конструювання і впровадження харчових ліній...але як я туди піду якщо я ту лінію тільки в книжці бачив за 70 рік на механічних вузлах з одним мотором...а зараз там куча процесорів, датчиків, електроніки, якої я не мацав і не знаю принцип їх дії

От якраз-таки на АВ і научать про датчики, контролери, електроніку, харчову промисловість, програмне забезпечення і т.д. З 70 року принцип обладнання не змінився! Якщо маєш просторове і інженерне уявлення про те, що учиш, проблем нема.

Не розумію, чому багатьом не подобається навчання у ЛНТУ. Звикли не напрягатись? треба все розжувати і ковтнути? Інститут дає спосіб інженерного мислення, а якщо хочете все чітко і просто - Вам в училище!

Покажи мені хоть одного свіжого випускника ЛНТУ який від початку до кінця зконструює( по міжнародним стандартам ( а не ГОСТ) з використанням усіх новинок у цій галузі), налагодить виробництво цього приладу і він не буде поступатись міжнародним аналогам...і тоді я не буду матюкатись на ЛНТУ з його продажними(майже усіма преподами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От дивно, усі хочуть щоб їм ДАЛИ РОБОТУ. І платили 1000 баксів. З самого початку неправильний підхід.

Якщо тобі ДАЮТЬ роботу, то і контролюють твої доходи. Не переплатять, це точно. "Васі плачу 1500 грн і Андрію буду платити 1500"

ШУКАЙ СЕБЕ І ВІДКРИВАЙ ВЛАСНУ СПРАВУ. Що багато потрібно, що б відкрити майстерню? Ну, да, зараз почнуть перераховувати - приміщення, станок такий, такий і т.д. Разом 100 000 баксів.

Але розпочати можна з набору викруток і взятися за ремонт побутової техніки. Купи, для прикладу на борді кілька вбитих пралок, розбери, розберися. Відремонтуй. Навіть якщо доведеться на 500 грн накупляти запчастин. Але ДОВЕДИ СПРАВУ ДО КІНЦЯ. Далі, щоб закріпити навики, поремонтуй знайомим безкоштовно. Якщо зробиш на совість - матимеш в особі цих людей "ходячу рекламу".

Успіху!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От якраз-таки на АВ і научать про датчики, контролери, електроніку, харчову промисловість, програмне забезпечення і т.д. З 70 року принцип обладнання не змінився! Якщо маєш просторове і інженерне уявлення про те, що учиш, проблем нема.

Романтик :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...