Перейти до змісту

які перспективи? (спеціальність АВ)


eNyk

Рекомендовані повідомлення

Знаходжусь на 4-му курсі навчання спеціальності АВ!

Скажу так: перспектива роботи в будь-якій справі яка повязана з електронікою, комп.технікoю, телефонією, програмуванням, та технічною апаратурою. Вчили все, від будов двигуна до мікропроцесорів та їх програмування! Дуже хороша спеціальність! Раджу! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажи мені хоть одного свіжого випускника ЛНТУ який від початку до кінця зконструює( по міжнародним стандартам ( а не ГОСТ) з використанням усіх новинок у цій галузі), налагодить виробництво цього приладу і він не буде поступатись міжнародним аналогам...і тоді я не буду матюкатись на ЛНТУ з його продажними(майже усіма преподами)

Я можу! Я хотів вчитись і навчився. А якщо ти всіх судиш по студентах, які вищу математику згадують тільки у страшних снах, то вже вибачайте. Проблема працевлаштування банальна - у нас нема заводів, у нас нема що автоматизувати хай би як цього хотілось. Романтик? Працювати над собою треба, а не чекати манни з неба, панове!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШУКАЙ СЕБЕ І ВІДКРИВАЙ ВЛАСНУ СПРАВУ.

+1000

ни один миллионер не заработал денег благодаря профессии,потому что ее у них нет.даже Гейтс-неук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...