Перейти до змісту

Можна питання?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

talja, вважаю ти більше заслужила на право змінити підпис, ніж я. Впевнена скоро в тебе буде ця можливість. Я не "живу" на борді, тому не боляче переношу ці моменти, але мені дійсно ніколи не подобався надпис "а поговорить?" і про його зміну я просила ще майже рік назад. Думаю зараз просто попала в "нужный момент и в нужное время". А в тебе, мабуть, статус має бути пов'язаний з віршографією? Буду рада бачити його :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь

talja, вважаю ти більше заслужила на право змінити підпис, ніж я. Впевнена скоро в тебе буде ця можливість. Я не "живу" на борді, тому не боляче переношу ці моменти, але мені дійсно ніколи не подобався надпис "а поговорить?" і про його зміну я просила ще майже рік назад. Думаю зараз просто попала в "нужный момент и в нужное время". А в тебе, мабуть, статус має бути пов'язаний з віршографією? Буду рада бачити його :)

Та мені просто набридла моя піврічна депресія в профілі :). А оті загальні підписи в профілях в залежності від повідомлень мене не дратують :),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене одного автоматично підписуються теми коли я десь відпишусь? Уже задовбало кожен раз видаляти емейли з ящика та натискати "Отказатся от подписки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

О, Великі Боги Борди, почуйте маленьке прохання скромного юзера - поміняйте і мені ненависний підпис "Walkie-talkie" :sm142: :sm142: :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Да. Я думав, що після появи підпису "Walkie-talkie" можна буде його міняти. Щось німа....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не 1200?

+1 Перевірено)))

Именно одну тыщу ровно...

То якого ти собі не міняєш? Ти ж так хотів! А в тебе вже більше тищи)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно одну тыщу ровно...

То якого ти собі не міняєш? Ти ж так хотів! А в тебе вже більше тищи)

Він же виділив собі ГЕнераТТОр... Йому фатить:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Клікаєш на свій профіль (зверху праворуч) і тіскаєш кніпочку "настройка". А ліворуч є опція "Прикрепленниє файли".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, що з такою незначною кількістю постів простіше буде заново зареєструватися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...