Перейти до змісту

Робота в Епіцентрі


ariman

Рекомендовані повідомлення

На скільки мені відомо, відкриття 20 вересня.

Цікаво скільки процентів буде знижка при відкритті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

В офісі сказали що всі вакансії зайняті!

а анкети приймають лише для резерву і покращення набраного персоналу

сьогодні при мені дзвонили другу з Епіцентру, запрошували на роботу. Він колись анкету заповняв, але вже працює. Так що звіздять в охвісі, мінімум на одну вакансію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На бігбордах зазначено, що відкриття буде 25 вересня.

так, і на офсайті дата відкриття 25 вересня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В офісі сказали що всі вакансії зайняті!

а анкети приймають лише для резерву і покращення набраного персоналу

сьогодні при мені дзвонили другу з Епіцентру, запрошували на роботу. Він колись анкету заповняв, але вже працює. Так що звіздять в охвісі, мінімум на одну вакансію.

В мене друг там зараз працює - казав, що коли писав зараз заяву на прийняття на роботу, то вже троє писали на звільнення! Не знають як там потім буде працювати, а зараз вони працюють (до відкриття) з 8 до 21.00 і без вихідних (принаймні я так зрозумів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг там зараз працює - казав, що коли писав зараз заяву на прийняття на роботу, то вже троє писали на звільнення! Не знають як там потім буде працювати, а зараз вони працюють (до відкриття) з 8 до 21.00 і без вихідних (принаймні я так зрозумів)

слабаки... :)

Декілька років тому також відкривав магазин, то ми і до 3-4 год. ночі вкалували, і на другий день знову на 8.00. Правда, також не всі витримували - молоді пацани в обморок падали. Головне який вихлоп буде за таку роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слабаки... :)

Декілька років тому також відкривав магазин, то ми і до 3-4 год. ночі вкалували, і на другий день знову на 8.00. Правда, також не всі витримували - молоді пацани в обморок падали. Головне який вихлоп буде за таку роботу.

Колись я Вопаки проектував і контролював дотримання проекту аж до самого відкриття. Щоб вчасно відкритись в Житомирі, перед самим відкриттям набирали тупо перехожих з вулиці і платили по 250грн(на той час 50$) за кілька годин роботи - уборка, балони, лєнточки, викладка товару на полки в залі, складі, холодильних камерах і т.д. А під час відкриття цим самим працівникам ще й призи попадали - як першим покупцям :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я Вопаки проектував і контролював дотримання проекту аж до самого відкриття. Щоб вчасно відкритись в Житомирі, перед самим відкриттям набирали тупо перехожих з вулиці і платили по 250грн(на той час 50$) за кілька годин роботи - уборка, балони, лєнточки, викладка товару на полки в залі, складі, холодильних камерах і т.д. А під час відкриття цим самим працівникам ще й призи попадали - як першим покупцям :D

Зараз роботодавець не той. <_< Ображаються коли перше питання на співбесіді, про розмір заробітньої плати. Вони щиро вірять, що я ведуся на магічні слова "офіційне працевлаштування", "кар'єрний ріст", "соц.пакет" і т.д. І думають, що гроші повинні цікавити мене в останню чергу після "командного духу" і другої муйні. І не розуміють, що це все мене, МОЖЛИВО, зацікавить після того як я матиму за що їсти купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те саме як по телефону тобі кажуть, приїдьте обсудимо скільки тіпа вам платити.

Я кажу так ви скажіть мінімум і максимум, щоб я кинув все і до вас приїхав і обламався, може ващ максимум, це вже і є мій заробіток і я "шило на мило" міняти не збираюсь, чому я маю тратити свій час.

Це як я раз приїхав до одним, прокомпосірували мені мозгі пів години, і кажу добре і скільки за ці всі напряги, нуу 1000 будемо платити точно а тм буде видно, я кажу сказали б це по телефону я б навіть не їхав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абсолютно достовірно із вуст (не буду відкривати джерело, бо можу спалити людину, яка працює в Епіцентрі):

робота - рабська (вкалувати треба понаднормово, заввідділом, якщо нема роботи - віник в руки, це типу корпоративна традиція - всі рівні :rolleyes: );

текучість кадрів велика (кому багато від життя не потрібно, може працювати, попиваючи з рукава по сотці сема в годину :friday: );

те що пообіцяють по зп не завжди співпадає з реальністю, радше завжди не співпадає (обіцяють доплату за наднормові, а потім штрафують :naezd: )

А в цілому дуже порядна кантора :0005:

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те саме як по телефону тобі кажуть, приїдьте обсудимо скільки тіпа вам платити.

Я кажу так ви скажіть мінімум і максимум, щоб я кинув все і до вас приїхав і обламався, може ващ максимум, це вже і є мій заробіток і я "шило на мило" міняти не збираюсь, чому я маю тратити свій час.

Це як я раз приїхав до одним, прокомпосірували мені мозгі пів години, і кажу добре і скільки за ці всі напряги, нуу 1000 будемо платити точно а тм буде видно, я кажу сказали б це по телефону я б навіть не їхав :)

точнісінько як у мене. Тільки робота була щей повязана з ризиком попасти на мінус, проектувальник пластикових вікон чи щось таке. Дуже шкода було відгула потраченого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це те саме як по телефону тобі кажуть, приїдьте обсудимо скільки тіпа вам платити.

Я кажу так ви скажіть мінімум і максимум, щоб я кинув все і до вас приїхав і обламався, може ващ максимум, це вже і є мій заробіток і я "шило на мило" міняти не збираюсь, чому я маю тратити свій час.

Це як я раз приїхав до одним, прокомпосірували мені мозгі пів години, і кажу добре і скільки за ці всі напряги, нуу 1000 будемо платити точно а тм буде видно, я кажу сказали б це по телефону я б навіть не їхав :)

точнісінько як у мене. Тільки робота була щей повязана з ризиком попасти на мінус, проектувальник пластикових вікон чи щось таке. Дуже шкода було відгула потраченого.

якщо мірятись піпіськами, то я виграю - мені за роботу водія з власним авто запропонували 400-500 грн. Я там зверху писав про сьогоднішнього роботодавця якраз після тої співбесіди, весь на емоціях був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає конкретну адресу епіцентру в Луцьку

і

в якій годині 25.09.2010 точно розпочнеться урочиста частина відкриття магазину ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає конкретну адресу епіцентру в Луцьку

і

в якій годині 25.09.2010 точно розпочнеться урочиста частина відкриття магазину ?

На виїзді з Луцьку в сторону Рівного кільце - на ньому на ліво і побачиш одразу із правої сторони.

По відкриттю, підскажуть знаючі, бо я не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, вичитав в умовах, що якщо виграєте 50 000 грн, то Вам їх не готівкою дадуть, а дозволять на цю сумму набрати в них товару. Так що хто хотів заради виграшу здійснити покупку, не спішіть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не розумію, яким боком тут ця поїздка...

Ну купить якийсь чоловік собі, паркету наприклад. Ну робить ремонт, а тут бац - їдь в Англію, подивись як там машини збирають, слюні попускай. Ото-то щастя привалило. Нє щоб ремонт на халяву? Чи побутову техніку.

А подивитись як машини складають можна і на ЛУАЗі... тільки на Бентлі майже все ручної зборки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подивитись як машини складають можна і на ЛУАЗі... тільки на Бентлі майже все ручної зборки...

В Луцьку автомобілі не складають вже два роки. А подивитись як виробляють автомобілі на Бентлі цікаво. І думаю, що той хто таку поїздку виграє не буде вагатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це просто супер поїздка! я їду на вихідні до кийова, і то відправляю своїх щоб покупку зробили і в розіграші взяли участь. хочу на завод Бентлі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подивитись як машини складають можна і на ЛУАЗі... тільки на Бентлі майже все ручної зборки...

Аха, а на ЛуАЗі прям все автоматика робила.

В плані ручної зборки ЛуАЗ і Бентлі невідрізняються нічим. :D

Правда, на цьому їх схожість і завершується. :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аха, а на ЛуАЗі прям все автоматика робила.

В плані ручної зборки ЛуАЗ і Бентлі невідрізняються нічим.  :D

Да... але лише один кузов Bentley складається 255 годин... А як там в нас було?

Хто там хоче ескурсію?

 

ще деякі відео :

2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подивитись як машини складають можна і на ЛУАЗі... тільки на Бентлі майже все ручної зборки...

Аха, а на ЛуАЗі прям все автоматика робила.

В плані ручної зборки ЛуАЗ і Бентлі невідрізняються нічим. :D

Правда, на цьому їх схожість і завершується. :_07: :_07:

Я так зрозуміла, що vrm мав наувазі, що бентлі збирають не на конвеєрі, тобто не масово чи серійно, а одиночно. Тим і відрізняється зборка на ЛуАЗі і Бентлі. Ну і, звичайно, якістю... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все вірно Ви зрозуміли. :)

І "конвеєр ручної зборки" ЛуАЗа теж знаю. І за виготовленням Бентлі теж колись цікаво було подивитись (правда не в живу).

А стосовно мого порівняння. Так хто хотів той зрозумів. Звертайте увагу на смайли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...