Перейти до змісту

Старі речі


laska

Рекомендовані повідомлення

Про те, що наше житло все-таки гумове, починаєш розуміти під час ремонту чи переїзду.

Скільки речей потрібно людині?

З одягом якось простіше, віддається. Але щоразу, роблячи ревізію одягу, ловлю себе на тому, що те, що залишила минулого разу, так і не одягла. Якось чула думку, що річ, неодягнену  протягом 2 років, треба позбуватися.

Все дивуюся старшому поколінню, вони тримають речі, котрі десятиліттями не використовують. Певно далися в знаки часи дефіциту.

А ще купа різноманітного дріб'язку: сувеніри, шкатулки, статуетки, вази, картини і т.д., з якими пов'язані приємні спогади, але яких стає занадто багато, із зміною інтер'єру, вони перекочують у коробки. 

Як ви даєте лад старим речам? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але щоразу, роблячи ревізію одягу, ловлю себе на тому, що те, що залишила минулого разу, так і не одягла. Якось чула думку, що річ, неодягнену протягом 2 років, треба позбуватися.

Згодна. А в нас є якась організація, яка постійно займається збором речей? Часто ловлю себе на думці шо це ше комусь би згодилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такие организации,

на выходных одна из них будет проводить сбор "вещей" могу уточнить что и как

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви даєте лад старим речам?

у мене "порядки" з речами, і старими, і новими, свого часу наводив малий, попсував і перебив море всього)))

Мені зараз згадалося, як в буржуйських фільмах влаштовують "гаражні розпродажі" :)

якщо серйозно, то старі речі або віддаються (те, що має нормальний вигляд), або в смітник, бо, як то кажуть, по хфен- шую, нема чого накопичувати стару і пильну енергетику, дайош дорогу новим енергіям з магазинів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть такие организации,

на выходных одна из них будет проводить сбор "вещей" могу уточнить что и как

А от мені цікаво: вони в мене зберуть - причеплять ярлики до речей і на продаж? Чи кудись тим, хто дійсно не може собі дозволити???

Просто є речі, які практично нові, та носити я їх вже не буду, бо трошки з них виросла в ширину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, інфа про організації чи просто людей, котрі потребують одягу буде доречна. Є багато речей в гарному стані, які просто вже одягатися не будуть, а комусь може згодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ревізію старих речей роблю радикально - викидаю все, що можу, безжалісно. Вдома в батьків часто сперечаюсь на цю тему з мамою, бо вона зберігає купу всього - "а раптом треба буде":))

А от з одягом, то викидаю лише ті речі, які абсолютно непридатні. В осоновному намагаюсь віддавати тим, кому ще пригодиться.

Я дуже люблю простір, тому намагаюсь не захламлювати квартири. Але є мене одна слабкість - на балконі маю колекцію журналів "Наталі" починаючи з кінця 90-их. Не викидаю, рука не піднімається. Зате для родичів це такий привід для насмішок! Особливо, коли я починаю "наводити порядки":lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає, чи потребує одягу-іграшок наш будинок дитини, бо теж зібралося трохи гарних речей, а самі не факт, що скоро знову ризикнемо на бейбіка..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто знає, чи потребує одягу-іграшок наш будинок дитини, бо теж зібралося трохи гарних речей, а самі не факт, що скоро знову ризикнемо на бейбіка..?

Дитбудинки завжди чогось потребують. Але з власного досвіду знаю (тобто я не з дитбудинку, просто була і бачила), що дітки там практично не реагують на обновки (одяг, іграшки), бо кожен дитбудинок має свого спонсора (покровителя). Дітки хочуть уваги!!! Хочеться, щоб з ними хтось погрався, послухав їхні віршики і тому подібне...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що іграшки не приймають, заборонено санстанцією.

Це від коли???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Пару років тому брала участь в організації збору допомоги, учні цікавились потребами дитбудинку, їм саме так тоді і відповіли, і зазначили, що краще гроші, одяг, книжки. Я ще подумала, що можливо  з тих міркувань, що не всі іграшки піддаються санобробці.

Сьогодні перепитувала про цьогорічну акцію, кажуть, що іграшки таки збирали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звязкiвцiв 1, помешение ТаксоСервиса, 3й этаж, "Громада Христового Воскресiння" (о. Олег Ведмеденко)

с 8.30 до 12.00

29.08.10, воскресенье

принимается - одежда, обувь, моющие средства, продукты питания

все интересующие вопросы можно будет выяснить у волонтёров на месте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання, хто буде дійсно цим цікавитись, візьміть контакти або інфо, коли ще можна буде здати речі. Не матиму змоги в неділю-не буде в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...