Перейти до змісту

Сервери для перевірки роботи читів


Scorpio

Рекомендовані повідомлення

Сюди постим адреси серверів на яких можна перевірити роботу чітерських программ :D і на яких повно чітерів

наприклад:

193.109.80.24:27015

193.109.80.24:27018

З.І. якщо чесно З*****О навіть гидко грати на них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюди постим адреси серверів на яких можна перевірити роботу чітерських программ :D і на яких повно чітерів

создаёшь сервер и там тестишь всё что угодно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с чего взял?? О_о, демки в студию

а для чого писати демкі можна просто в спектейті посидіти і подивитись хто як грає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

создаёшь сервер и там тестишь всё что угодно)

думаю ты не вкурил тему :), автор имел виду то: что его достали читеры на наших сервах!!!!!!!!!!!

Есси хорошо играешь то у читеров меньше шансов выжыть, а вот когда перед твоим прицелом свои "профи" игроки садятся и читер всех под замес сносит это уже другое дело. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ты не вкурил тему :), автор имел виду то: что его достали читеры на наших сервах!!!!!!!!!!!

Есси хорошо играешь то у читеров меньше шансов выжыть, а вот когда перед твоим прицелом свои "профи" игроки садятся и читер всех под замес сносит это уже другое дело. :D

во во

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с чего взял?? О_о, демки в студию

а для чого писати демкі можна просто в спектейті посидіти і подивитись хто як грає

ну так чтобы все убедились в контенгенте, а то мож некоторые думаю что на нашем серве тренеруются

профи, победители западного региона и прочее, а вы так для мяса на серв заходите :):D

Не люблю зайцев в противоположной команде, а еще больше не люблю их у себя ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ты не вкурил тему :D

Всё я "вкурил"... просто таких топиков уже много поднималось... зачем повторятса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так скажи по-перше свій нік будь-ласка :)

і напиши хоть паро ніків яких ти обвинувачуєш в чітерстві :)

вон сьодня було паро... всіх забанили :)

DJ Kefir наприклад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що саме цікаве все без толку :)

Саме цікаве, до кого ви хочете докричатись ?

VBIOSу пох на те що його авторитет тут попускається.

Адміни в геймерському плані повні нуби і можуть банить або всіх хто грає біш менш або нікого бо реально відрізнить чітака від геймера не можуть. Да і це не настільки зацікавлені в цьому люди щоб сидіть в онлайні постійно

З.І. якщо чесно З*****О навіть гидко грати на них

Роби як більшість нормального народу, або на інший серв конект (зовнішній) або йди грать в іншу гру

Так що харош плодить флуд !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один вопросик: если всетаки застукает ктото читера запишет демку, то куда это все присылать, кто ща баннит всех??????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Розбанили Рожище.

Зразу ж залізло пару чуд з чітами.

Попередив.

Чіти не виключили.

Забанив на 10 хвилин.

Повиключали.

Якщо з рожищ таке буде продовжуватись, то їм прийдеться грати на других серваках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що саме цікаве все без толку :)

Саме цікаве, до кого ви хочете докричатись ?

VBIOSу пох на те що його авторитет тут попускається.

Адміни в геймерському плані повні нуби і можуть банить або всіх хто грає біш менш або нікого бо реально відрізнить чітака від геймера не можуть. Да і це не настільки зацікавлені в цьому люди щоб сидіть в онлайні постійно

З.І. якщо чесно З*****О навіть гидко грати на них
Роби як більшість нормального народу, або на інший серв конект (зовнішній) або йди грать в іншу гру

Так що харош плодить флуд !!!

Если ты так и на игровом сервере общаешься - бан тебе гарантирован....

Могу тебе как нибудь доказать - кто нюб в КС....

И если вбиосу, как ты пишешь, [цензура], то зачем админы Вбиоса играют на игровом сервере Луцка ? Поверь, лутше им играть, к примеру, на cs.vbios.com, там, как говорится - "сухо и комфортно" :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то зачем админы Вбиоса играют на игровом сервере Луцка
Адміни вбіоса почали грать дет пару днів тому, ну принаймі проявлятись якось.

Покіщо вони внесли біше негатива чім позетива.

Могу тебе как нибудь доказать - кто нюб в КС....

Говорилось про тих адмінів які були на той момент, але після пари інцидентів в мене не краще враження і про vbiosовскіх склалось. Їм або в лом розбиратись хто чітер а хто ні або не відрізняють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты знаешь , если бы я не поиграл у вас, то может тебе бы и поверил....но зайдя раз на пару часов , другой, третий, понял - играют просто хамы (не все), которые не привыкли к порядку...

Люди же не понимают нормальную речь....К примеру пишу, "Поменяйте ники на читаемые!", пишу tsay_ем (видно всем), ноль по массе...Действия - Llama, llama, llama...человек перезаходит, опять ник типа "Blind Sniper Ka3eL" или "111", пишет - какого х....я? ... kick....он опять..... ban 5 min...

Может после пару банов по 180 мин дойдёт ??

И это заметь, только ник....я не говорю про флуд, маты, тиматтак или читерство ...После этого человек заходит сюда на форум и пишет всякие гадости про админов Вбиоса...Нехорошо..:)

пс...Как тут уже писал, прежде чем играть на сервере вбиоса, ознакомся с правилами. Они и у Вас на форуме выложены в отдельной теме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может после пару банов по 180 мин дойдёт ??
Було діло я роздавав за 1й же мат бан на неділю, не допомогло :)
.После этого человек заходит сюда на форум и пишет всякие гадости про админов Вбиоса...Нехорошо..

"гадості про адмінів" писала і парочка перевіриних часом людей от в чому трабл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может после пару банов по 180 мин дойдёт ??

Було діло я роздавав за 1й же мат бан на неділю, не допомогло :)

.После этого человек заходит сюда на форум и пишет всякие гадости про админов Вбиоса...Нехорошо..
"гадості про адмінів" писала і парочка перевіриних часом людей от в чому трабл.

1. оформим перманент особо рьяным ...

2. бан на форуме на "ххх" дней ... но это уже к вам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Це я не до того що вони падонкі, а до того що видать є чим возмущатись !!!

можно ж и без матов .... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...