Перейти до змісту

Солт / Salt (2010) DVDRip | Лицензия


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Тільки шо переглянув. Після попередніх постів очікував значно гіршого. Як на мене тверда 6 з 10.

Жесть :( гіршого фільму в цьому році не бачив :mdr:

Я вже десь писав: в цьому році два найгірших фільма особисто для мене "Битва Титанів", "Робін Гуд". Це з найбільш рекламованих, і ще 5-7 фільмів 2010р. можна назвати значно гірших ніж СОЛТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки шо переглянув. Після попередніх постів очікував значно гіршого. Як на мене тверда 6 з 10.

Жесть :( гіршого фільму в цьому році не бачив :mdr:

Я вже десь писав: в цьому році два найгірших фільма особисто для мене "Битва Титанів", "Робін Гуд". Це з найбільш рекламованих, і ще 5-7 фільмів 2010р. можна назвати значно гірших ніж СОЛТ.

"Робін Гуд" покі не бачив , "Битва Титанів" просто казка.

а Солт Джолі просто на собі витягнула цей фільм , якби не вона 1/10 і то за ідею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормальний фільм. Ніхто й не казав, що там буде закрутка як в "острові проклятих", чи "серці янгола". Примітивний шпигунський детектив. Джеймс Бонд у спідниці. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормальний фільм. Ніхто й не казав, що там буде закрутка як в "острові проклятих", чи "серці янгола". Примітивний шпигунський детектив. Джеймс Бонд у спідниці. :)

До Бонда цьому фільму кашляти і кашляти. це не фільм це жах ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормальний фільм. Ніхто й не казав, що там буде закрутка як в "острові проклятих", чи "серці янгола". Примітивний шпигунський детектив. Джеймс Бонд у спідниці. :)

"Серце"янгола" - що за фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Серце"янгола" - що за фільм?

Мабуть, цей.

Та я теж зразу в кінопошук, але дай думаю перепитаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глянув вчора Солт, ІМХО хєрня рідкісна. Банальний сюжетик із протистоянням, який запізнився із виходом в світ років так на 15-20. Ну а це "товаріщь" просто щось із чимось. Єдиний світлий момент, що і дав додивитись його до кінця, то це бажання зрозуміти суть подвійної гри агента. От це в таких фільмах мені подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм повне гафно 5/10, але з кінцівки я так розумію що планується продовження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переглянув фільм, нічого особливого - фільм котрий зникає з вінта відразу по перегляду, якщо додивишся.

примітивізм екранізації росіян в голівуді бачу так і не вилікувався. ідея цікава, але втілення просто дебільне - таке відчуття що у ФБР та ЦРУ працюють дебілоїди і лише кілька нормлаьнх агентів здатних на круті розправи - і ті агенти Росії.

президента Росії могли б і з більш правдоподібнішим лицем підібрати, а то схожий на італійця чи француза - ту так мені здалось.  судячи по тому що Джолі витворяла у фільмі так дівчина повинна бути із титанового сплаву і з незрозуміло стійкою шкірою - бо трюки і викрутаси занадто вже ефектні, але в реальності болючі та надзвичайно травматичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по тому що Джолі витворяла у фільмі так дівчина повинна бути із титанового сплаву і з незрозуміло стійкою шкірою - бо трюки і викрутаси занадто вже ефектні, але в реальності болючі та надзвичайно травматичні.

Читав, що Джолі всі трюки робила сама без дублерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

судячи по тому що Джолі витворяла у фільмі так дівчина повинна бути із титанового сплаву і з незрозуміло стійкою шкірою - бо трюки і викрутаси занадто вже ефектні, але в реальності болючі та надзвичайно травматичні.

Читав, що Джолі всі трюки робила сама без дублерів.

ти ще скажи що вона реально пригала з машини на машину - може і робила трюки в епізодах з драками, а от коли по кришам машин пригала - звиняйте - не повірю, тим більше падіння з висоти 5-7м на кришу, на бік - реально ребра відіб"ються так що ходити місяць не зможеш нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ще скажи що вона реально пригала з машини на машину - може і робила трюки в епізодах з драками, а от коли по кришам машин пригала - звиняйте - не повірю, тим більше падіння з висоти 5-7м на кришу, на бік - реально ребра відіб"ються так що ходити місяць не зможеш нормально

За шо купив, за то і продаю, наприклад, тут і тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ще скажи що вона реально пригала з машини на машину - може і робила трюки в епізодах з драками, а от коли по кришам машин пригала - звиняйте - не повірю, тим більше падіння з висоти 5-7м на кришу, на бік - реально ребра відіб"ються так що ходити місяць не зможеш нормально

ну ты еще скажи что каскадёры там прыгают на с машину на машину и с высоты 7ть метров :)

всё компами дорисовывается

а то что она сама снималась на "зеленом" фоне прыгая по коробкам - может быть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гадаю, що більшість негативних відгуків через наперед завищені очікування від фільму. 

Я нічого такого супермегаблокбастерноінтелектуального не очікував від цього фільму. Тому й фільм сподобався.

Не скажу що дуже в великому захваті. Але подивитись можна, і навіть варто - принаймі щоб сформувалась своя особиста думка. Ну і звісно далі все залежатиме від настрою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм подивився на розслабоні тому не зациклювався як худюща шмара могла вирубати чувака з секретної служби :D ,тому фільм як одноразовий екшен сподобався. А от фільм від якого я дійсно проблювася валяється тут от це дійсно неймовірне лайно http://board.lutsk.ua/index.php/topic/64424/ :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...