Перейти до змісту

Цой жив: в воскресенье исполняется 20 лет гибели лидера «Кино»


sashulya

Рекомендовані повідомлення

Сдуру можно и ... ....... ;) Порванные струны - это никак не признак профессионализма.

Звук - гавно. Музыки практически не слышно. И это не суъективно.

А что до толп народа - задайся целлью найти концерты "поп....хов" и сравнить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

20 років тому.

Записано на якусь напів-професійну камеру. початок розвалу СРСР. Це і так було досягненням. Зате зараз апаратура БОМБА, Світло - блєск!

І губатий пєдік по стадіону гониться.... :dont:

Я колись розмовляв із одним чоловіком. Йому довелося побувати на одному із концертів Цоя. Казав, враження незабутнє. А порвані струни, це просто як доказ того, що людина віддається на концерті, а не ворушить губами під запис. Чи гладить електро-гітару, яка навіть до підсилювача не під'єднана. Чи ти хочеш сказати, що ти не сидів у дворах і під гітару того ж Цоя не співав? ;)

Цой це епоха. Це кумир мільйонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, поставив би 10 плюсів за цитату Гришковця, але нема технічної можливості :)

ця вся суперечка не має ніякого змісту, бо порівнювати Цоя і попс якось взагалі нелогічно, це просто непорівнювані речі, хто не доганяє, хай просто напише: "я Цоя не доганяю" і не смородить тут, нав’язуючи свою думку іншим

Он мощно в своих текстах поднялся над всем многозначительным, ноющим и во многом бессмысленным и фальшивым контекстом той музыки, которая именовала себя русским роком. Он так и остался совершенно непостижимым, как непостижим любой настоящий художник, из биографии которого совершенно не следуют его деяния.
- тут всьо сказано, більше нема навіть що додати
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порівнювати Цоя і попс якось взагалі нелогічно, це просто непорівнювані речі, хто не доганяє, хай просто напише: "я Цоя не доганяю" і не смородить тут, нав’язуючи свою думку іншим

хто не доганяє, хай просто напише: "я Настю&Потапа не доганяю" і не смородить тут, нав'язуючи свою думку іншим.

Не обижает такое построение фразы? ;)

Не надо считать, что поклонников Цоя больше, чем поклонников тех же "поп....хов". И упиваться своей "просветлённой продвинутостью" тоже не нужно ;) И рассказывать о том, что в одной строчке его песен (конечно, это не про "сажание алюминиевых огурцов на брезентовом поле" или "ууууууу, транквилизатор", или "а вообще я не знаю, зачем мне нужны эти цифры" или многих других типа "я бездельник, мама" или "постоянный насморк") смысла больше, чем во всём творчестве других - просто смешно :D

Цой - эпоха? Возможно.

Битлз - эпоха? Ага.

Металлика - эпоха? Ну.

Океан Эльзы - эпоха? Гы.

И так до бесконечности :)

Только нафига оннанировать на историю? ;) Ааа, скажете, это не история, а классика? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa: Доросла людина, а мислиш примітивно. Сперечатись не бачу сенсу, ніхто нікого не переконає. Думаю, історія нас розсудить і років за 5 випливе ця тема на нашому вічному форумі і скажуть "А хто ці Потапонастя? Скиньте хтось"

p.s. До речі, я б не висміював ОЕ. Звісно, я можу помилятись, але це єдиний україномовний гурт, який зібрав повний зал на концерті в Москві. Хлопці молодці, бо не зреклись рідного заради грошей, як роблять 90% нащої естради. І коли я був (2 роки тому) в німецькому музичному магазині, то надибав лише їх диск з український гуртів.

p.p.s. Їх фанатом не являюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цой вічно живий в наших серцях, а такі шавки появлятимуться і зникатимуть тоннами, так само, як і їх прихильники

Потапа і Настю, наприклад, знають далеко за межами України. Колись мене, навіть, хтось з Америки просив дати посилання на закачку їхніх треків. А кому за межами екс-СССР потрібен ваш Цой. Правильно, нікому

Тобі відомий той факт, що Цой записувався і виступав на крупному фестивалі за межами Союзу? А цих "не люби мне мозги" з їхніми дешевими понтами просто висміють, тому вони й не потикаються далі нікуди. Те, що хтось там десь колись просив дати ссилку - це ще не свідчить про їх мегапопулярність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я б не висміював ОЕ. Звісно, я можу помилятись, але це єдиний україномовний гурт, який зібрав повний зал на концерті в Москві.

А ще я пам'ятаю їхню поїздку в Британію. Невеликий клуб в Лондоні, де вони виступали був порожній трохи менше, ніж повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой-йо.....до чого котимося??? кого порівнюємо??? Цоя і Потапа???? Це мені нагадало "Майстра і Маргариту" і осєтріну второй свєжесті..Свіжість може бути тільки перша, талант або є, або нема, все, гайка. Конвейер по в-ву "хітів" з розряду "адін струна - сто пєсєн" і пісні, які живуть більше 20 років. Це ж смішно, ну, правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, я б не висміював ОЕ. Звісно, я можу помилятись, але це єдиний україномовний гурт, який зібрав повний зал на концерті в Москві.

А ще я пам'ятаю їхню поїздку в Британію. Невеликий клуб в Лондоні, де вони виступали був порожній трохи менше, ніж повністю.

Не буду сперечатись в тому, що незнаю. Так, ОЕ вже не той, що був колись, тепер це більш комерційний проект (знову ж таки імхо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой-йо.....до чого котимося??? кого порівнюємо??? Цоя і Потапа????

А дійсно! Чому ми не порівнюємо Цоя і Led Zeppelin? :lol:

Так, ОЕ вже не той, що був колись, тепер це більш комерційний проект (знову ж таки імхо)

Це було ще на початку 2000 року. Після виходу синглу "Сосни" (наголос ставте, де хочете).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожному своє.

От скажіть, як би ви поступили, якби (тьху-тьху-тьху, але раз уже на те пішло) на похорон чимось дорогої вам людини прийшов хтось і почав казати: ай, та що ви усі тут плачете, він же алкоголіком був, ловеласом ще тим, палив як паровоз, матюкався, забийте, закопайте і забудьте, таких мільйони, не бачу приводу пишатися і величати... М?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. А он был чьим-то близким родственником, кого-то из отписавшихся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви даєте... Назву теми читали? "Цой жив: в воскресенье исполняется 20 лет гибели лидера «Кино»", а обговорють чи варто його поважати... Маразм.

Я вже писав дискутувати на тему талант Цой чи ні, і чи варто його слухати безглуздо, кожен лишиться при своїй думці, бо в кожного свої смаки.

Мені наприклад все одно чи визнаний він в світі чи в колишньому СРСР, і чи взагалі його хтось слухає. Мені подобається його творчість, я його слухав, слухаю і буду слухати(без фанатизма) і мені все одно, навіть якби його всі забули і хто б там шо говорив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, не знаю. А що?

Дивно якось. Ніби розважлива людина, а тут такий жосткій тролінг. Щось трапилось? Експеримент?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И вдруг альбом Цоя "Группа крови". Я сопротивлялся этому альбому, потому что он, конечно, произвёл такое мощное движение в воздухе, что его ни с чем нельзя было сравнить. А я сопротивлялся. Я пытался доказать всем и каждому, что звучание, во многом образ и даже то, что группа "Кино" поставила барабанщика на ноги... но самое главное, конечно, звучание - всё, если не сказать содрано, то во многом взято у группы "The Cure". Да и вообще, своим звучанием группа "Кино" многое напоминала из европейских аналогов. Причём, семи-десятилетней давности.

ойой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття, що урсі хтось з фанатів Цоя колись добре насолив, може дєвочку відбив чи щось таке :)

я от не розумію, навіщо влізати в тему, де люди обговорюють творчість улюбленого виконавця і писати фрази, які ніби мають на увазі "але ви всі лохи тут, що за такого оленя заступаєтесь"

як на мене: не подобається - не слухай і не пиши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хто такі ""поп....хи" я так і не зрозумів, мабуть, щось із поп-музикою пов'язане?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"але ви всі лохи тут, що за такого оленя заступаєтесь" - попроще воспринимай, а? ;)

Заткнуться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa: Доросла людина, а мислиш примітивно. Сперечатись не бачу сенсу, ніхто нікого не переконає. Думаю, історія нас розсудить і років за 5 випливе ця тема на нашому вічному форумі і скажуть "А хто ці Потапонастя? Скиньте хтось"

Битлов помнишь? Актуально через 40 лет?

Льва Лещенко помнишь? Актуально сейчас?

"Браво", Агузарова, Визбор, Высоцкий, "Сябры", "Верасы"... продолжать список?

То же будет и с Цоем. И хоть изойдите слюной, но так и будет ;) Да, останутся единицы, которые будут помнить - старпёры, гы - но остальным будет интереснее фолк-рейв или джангл-поп ;)

И только Мендельсон будет вечно молодым :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно якось. Ніби розважлива людина, а тут такий жосткій тролінг. Щось трапилось? Експеримент?

Я подумаю на вопросом. Хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, хто такі ""поп....хи" я так і не зрозумів, мабуть, щось із поп-музикою пов'язане?

Да-да именно так :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 ursa

)))))))))) Бітлів будуть слухати завжди - бо це музика вічна, ще не одне покоління буде відкривати для себе надрив Висоцького..Невже ви не розумієте, що є такі речі, які від часу не залежать? "Поутихнуть страсти", поменшає фанатизма і залишиться тільки хороша музика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, витримку часом витримує лише справді хороша музика. А про те, що слухатимуть лише "старпёры" - не вірю, його і зараз слухає молодь, яка народилась через 5-6 років після його смерті. Чому? Вони на концертах не були, тв і газет того часу не бачили. Зараз альтернативної музики є предостатньо, можуть вибирати. Але вибрали чомусь Цоя, хоч і знають, що нічим новим не порадує

таке відчуття, що урсі хтось з фанатів Цоя колись добре насолив, може дєвочку відбив чи щось таке :)

Я пам'ятаю колись випадок, десь років 4 тому, коли знайомий не навчився грати на гітарі взагалі і Цоя зокрема, сказав "Нунах вашого Цоя, фуфло якесь". Може тут щось схоже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...